מעו"ף 24/6 (בוקר טוב):

מצב
הנושא נעול.

mah1

New member
נקודת אור ? אולי!

תוך יומי-דובי: לכיוון 428.90
הגרף באדיבות בורסהגרף
נקודת אור ? אולי!
נקודת ההתנגדות התוך יומית הקרובה היא ב1.6%. שבירה של נקודה זו יכולה להביא להמשך תיקון. יש לשים לב שהשוק לפני פקיעה כמו שהזכרתי קודם ולכן יש נטיה להגזמה במגמה.

RonenM62

New member
אולי...שים לב לגרף 30 דק'

נקודת אור ? אולי!
נקודת ההתנגדות התוך יומית הקרובה היא ב1.6%. שבירה של נקודה זו יכולה להביא להמשך תיקון. יש לשים לב שהשוק לפני פקיעה כמו שהזכרתי קודם ולכן יש נטיה להגזמה במגמה.

mah1

New member
אולי ? אני לא מבין בזה

אולי ? אני לא מבין בזה
אבל שמתי לב בגרף שהצגתה שיש שלוש פעמים התלכדות ממוצעים כאשר פעמיים הביאו המשך עליות ורק בפעם האחרונה ירידות. מה זה אומר?

RonenM62

New member
התלכדות ממוצעים:

אולי ? אני לא מבין בזה
אבל שמתי לב בגרף שהצגתה שיש שלוש פעמים התלכדות ממוצעים כאשר פעמיים הביאו המשך עליות ורק בפעם האחרונה ירידות. מה זה אומר?
התלכדות ממוצעים:
כאשר הממוצעים מתלכדים בתנועה כלפי מעלה (כלומר הם מסתדרים בסר יורד (5/13/26) מלמעלה כלפי מטה - שזהו הסדר הנכון... התנועה תהיה כלפי מעלה. כאשר הממוצעים מתלכדים בתנועה כלפי מטה (כלומר הם מסתדרים בסר עולה (26/13/5) מלמטה כלפי מעלה - שזהו הסדר הפוך... התנועה תהיה כלפי מטה. קאפיש?

RonenM62

New member
ראה גם "הדרכה מקוונת" בשירשור

התלכדות ממוצעים:
כאשר הממוצעים מתלכדים בתנועה כלפי מעלה (כלומר הם מסתדרים בסר יורד (5/13/26) מלמעלה כלפי מטה - שזהו הסדר הנכון... התנועה תהיה כלפי מעלה. כאשר הממוצעים מתלכדים בתנועה כלפי מטה (כלומר הם מסתדרים בסר עולה (26/13/5) מלמטה כלפי מעלה - שזהו הסדר הפוך... התנועה תהיה כלפי מטה. קאפיש?
ראה גם "הדרכה מקוונת" בשירשור
של "גמול", כאן למטה. דרך אגב, בגרף שצרפתי, יש רק פעמיים "התלכדות" ולא 3 פעמים. (ההתלכדות צריכה להיות של כל שלושת ה- MA באותה נקודה...)

mah1

New member
צריך ללמוד את הנושא לעומק

התלכדות ממוצעים:
אבל מאחר ויש לי מעט ניסיון . לשוק בפקיעה יש חוקים משלו. כך שזו לא תהיה הפתעה אם השוק ייסגור 3% למטה ואו אפילו 1% למעלה(עד כמה שזה נשמע מפתיע ולא הגיוני מהצד הטכני).

RonenM62

New member
לגבי השוק...

אבל מאחר ויש לי מעט ניסיון . לשוק בפקיעה יש חוקים משלו. כך שזו לא תהיה הפתעה אם השוק ייסגור 3% למטה ואו אפילו 1% למעלה(עד כמה שזה נשמע מפתיע ולא הגיוני מהצד הטכני).
לגבי השוק...
אין לי שום ויכוח איתך (מהסיבה היחידה שאין לי שום מושג...) טווח התנועה שנתת, נראה לי קצת לא ברור (או למעלה או למטה, או 1% או 4%) - אני סבור שצריך להיות הרבה יותר ברור והרבה יותר נחוש. מה שקוראים אצלנו "להסתכל לכסף בעיניים..."

mah1

New member
הלואי שיכולתי לדעת!

לגבי השוק...
אין לי שום ויכוח איתך (מהסיבה היחידה שאין לי שום מושג...) טווח התנועה שנתת, נראה לי קצת לא ברור (או למעלה או למטה, או 1% או 4%) - אני סבור שצריך להיות הרבה יותר ברור והרבה יותר נחוש. מה שקוראים אצלנו "להסתכל לכסף בעיניים..."
הלואי שיכולתי לדעת!
אמרתי שבימי פקיעה אי אפשר לדעת והתווחים שנתתי לא בשמים. במיוחד לאחר חודש תנודתי כמו שהיה . לצערי אין לי יכולת לחזות מראש זה הימור ככל הימור אחר 50-50

RonenM62

New member
בדיוק! רולטה! ../images/Emo103.gif

הלואי שיכולתי לדעת!
אמרתי שבימי פקיעה אי אפשר לדעת והתווחים שנתתי לא בשמים. במיוחד לאחר חודש תנודתי כמו שהיה . לצערי אין לי יכולת לחזות מראש זה הימור ככל הימור אחר 50-50
בדיוק! רולטה!

RonenM62

New member
שוב הגרף (מעודכן)

התלכדות ממוצעים:
שוב הגרף (מעודכן)
באדיבות בורסהגרף

ba767

New member
התנהלות מאוד מעננינת

אהלן בההההההה...מה קורה?
התנהלות מאוד מעננינת
אני עדיין חושב שהפקיעה לא תעקוב אחרי הניתוח הטכני ואי לכך תהיה גבוהה יותר. אין ספק התנהלות טרום פקיעה מאוד מעניינת !

mah1

New member
דבר נוסף וחשוב ביותר

שוב הגרף (מעודכן)
באדיבות בורסהגרף
דבר נוסף וחשוב ביותר
אני חושב ששכחנו להתייחס לנושא המחזור. לעניות דעתי המחזור היום נמוך משמעותית אפילו בייחס לאתמול. ולכן אני עדיין חושב שממתינה לנו הפתעה לקראת סיום המסחר.

RonenM62

New member
לא שכחנו בכלל.

דבר נוסף וחשוב ביותר
אני חושב ששכחנו להתייחס לנושא המחזור. לעניות דעתי המחזור היום נמוך משמעותית אפילו בייחס לאתמול. ולכן אני עדיין חושב שממתינה לנו הפתעה לקראת סיום המסחר.
לא שכחנו בכלל.
תעלה להודעה הראשונה בשרשור הזה, ותמצא התייחסות מרכזית לנושא המחזור (גם בגרף)... אין שינוי מאז...

mah1

New member
אני אוסיף עכשיו דבר שישמע תמוהה

דבר נוסף וחשוב ביותר
אני אוסיף עכשיו דבר שישמע תמוהה
לפי מה שאני רואה (התיקון באירופה) צפוי תיקון אלים בשוק אולי אפילו עד האפס.

RonenM62

New member
נראה לי ששווה לפתוח שרשור

נקודת אור ? אולי!
נראה לי ששווה לפתוח שרשור
להדרכה מקוונת. מה דעתכם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה