מעונין לקבל דעה לגבי השקעה במניה

מצב
הנושא נעול.

lirin2

New member

אני מתלבט בין מספר מניות עם משהו יכול להביא דיעה בין כולם לגבי מחר: אל על נראה כי היא לא שברה את קו התמיכה ונראה שבחינה טכנית הכיוון למעלה. אקסלנס ? האמת ששברה את קו התמיכה שלה אבל עלתה היום ויכול להיות שהיא בכיוון למעלה. ליפמן. אלקטרה.

הייתי באקסלנס כשהיא ירדה

אני מתלבט בין מספר מניות עם משהו יכול להביא דיעה בין כולם לגבי מחר: אל על נראה כי היא לא שברה את קו התמיכה ונראה שבחינה טכנית הכיוון למעלה. אקסלנס ? האמת ששברה את קו התמיכה שלה אבל עלתה היום ויכול להיות שהיא בכיוון למעלה. ליפמן. אלקטרה.
הייתי באקסלנס כשהיא ירדה
היא שברה מגמה ארוכה של עליה, והחלה בירידה שנסתיימה בדיוק בקו התמיכה (איזה יופי..) זה פתח תבנית חדשה ויפיפיה.. אישית אני הייתי נכנס אליה אבל כל הכסף שלי כבר במקום אחר ואני לא מוציא ומכניס כל יום כי העמלות יקברו אותי.. אבל אם לא היו עמלות הייתי נכנס אליה מהר לנצל כל עליה שתוכל לבוא מעניין זה של שבירה.

orelsror

New member
תשובה

תשובה
1. דיברתיעל ליפמן ועל אקסלנס וצירפתי גם גרפים עם הסברים. תריץ חיפושים בשרשורים

lirin2

New member
אני יודע orelsror וגם הודתי לך מאוד

תשובה
1. דיברתיעל ליפמן ועל אקסלנס וצירפתי גם גרפים עם הסברים. תריץ חיפושים בשרשורים
פשוט לפי השינוי אתמול באקסלנס חשבתי אולי יש לך פיבוריטית מבין ארבעתם.

orelsror

New member
תשובה

פשוט לפי השינוי אתמול באקסלנס חשבתי אולי יש לך פיבוריטית מבין ארבעתם.
תשובה
1. אקסלנס נשאר בעינה ועד לא תפרוץ את ה 4300 אינני ממלי להיכנס אלאר אם כן את סוחר יוםורוצה לקחת סיכונים ולהנות מהדשדוש. 2. הנה גרפים של אלקטרה וליפמן עם הסברים

orelsror

New member
ליפמן

תשובה
1. אקסלנס נשאר בעינה ועד לא תפרוץ את ה 4300 אינני ממלי להיכנס אלאר אם כן את סוחר יוםורוצה לקחת סיכונים ולהנות מהדשדוש. 2. הנה גרפים של אלקטרה וליפמן עם הסברים
ליפמן

orelsror

New member
תראה ידידי

אקסלנס כרגע ב 4340 נראה לך שיש
שינוי ?
תראה ידידי
איננני חושב שהך סוחר יומי. ואם כן אז לתשובה אין קשר אליך. שינויים זמנים עליות או ירידות יתחנו אך לא באנו לרקוד עליהם כי הסבירות שנרוויח נמוכה. אני אישית ממתין לאישרור לגבי התיקון טכני ולאות שאי יוצאת מהדשדוש ואז אחליט אםלהיכנס. כרגע לא חסר מניות ששוה לעשות עליהם כסף

lirin2

New member
בהחלט לא סוחר יומי אבל לפעמים

תראה ידידי
איננני חושב שהך סוחר יומי. ואם כן אז לתשובה אין קשר אליך. שינויים זמנים עליות או ירידות יתחנו אך לא באנו לרקוד עליהם כי הסבירות שנרוויח נמוכה. אני אישית ממתין לאישרור לגבי התיקון טכני ולאות שאי יוצאת מהדשדוש ואז אחליט אםלהיכנס. כרגע לא חסר מניות ששוה לעשות עליהם כסף
אני משאיר לי 10-15k לסיבובים של כמה ימים שבוע וכד יש משהו שתה רואה לנכון להעלות לבדיקה?

orelsror

New member
תשובה

אני משאיר לי 10-15k לסיבובים של כמה ימים שבוע וכד יש משהו שתה רואה לנכון להעלות לבדיקה?
תשובה
1. אנימחזיק בנירות הנל: טבע ריטליקס אלאייאמאס אלקו אחזקות

Planet X

New member
פה אני טיפה חולק עליך

פה אני טיפה חולק עליך
אם אתה מסתכל על המגמה הראשית או המשנית אתה צודק. אבל אם תשים לב למינורית שהיא הקריטת לפעמים בנקיטת הפוזיציה תראה שמיום אזהרת הרווח באוק' (אדום 20%) תראה שדווקא מתפתחת לה מין מגמת עליה אם שתי רמות שפל עוקבות למעלה ורמת שיא אחת סביב 11400 שאוטוטו תשבר כלפי מעלה.בהמשך תוכל לראות שMA6 חוצה מלמעטה למעלה את הMA13 הגרף המניה את שניהם שזה איתותי קניה.נכון המחזורים לא גדלו כמעט בתקופה אבל דווקא בשבוע האחרון הם כן גדלו פה ובNY .(גם הייתה המלצה למחיר יעד של 130 ש' למנייה ע'י כמה מבתי ההשקעות-לא נחשב בטכני אבל בפסיכולוגי נחשב ועוד איך) לדעתי דווקא שווה מעקב

orelsror

New member
ברור שווה מעקב וגם ציינתי זאת

פה אני טיפה חולק עליך
אם אתה מסתכל על המגמה הראשית או המשנית אתה צודק. אבל אם תשים לב למינורית שהיא הקריטת לפעמים בנקיטת הפוזיציה תראה שמיום אזהרת הרווח באוק' (אדום 20%) תראה שדווקא מתפתחת לה מין מגמת עליה אם שתי רמות שפל עוקבות למעלה ורמת שיא אחת סביב 11400 שאוטוטו תשבר כלפי מעלה.בהמשך תוכל לראות שMA6 חוצה מלמעטה למעלה את הMA13 הגרף המניה את שניהם שזה איתותי קניה.נכון המחזורים לא גדלו כמעט בתקופה אבל דווקא בשבוע האחרון הם כן גדלו פה ובNY .(גם הייתה המלצה למחיר יעד של 130 ש' למנייה ע'י כמה מבתי ההשקעות-לא נחשב בטכני אבל בפסיכולוגי נחשב ועוד איך) לדעתי דווקא שווה מעקב
ברור שווה מעקב וגם ציינתי זאת

new user1

New member
מעיין וינצרס לדעתי נראה טוב

כעת בשער 141 כנראה מחיר מציאה להתחלה ....הולכת קדימה כמו ביומדיקס כרגע קניתי ........וכול אחד הישר בעיניו יחליט ....מומלץץץץץץץץץץץץץ

lirin2

New member
יש בסיס מוצק להמלצה?

כעת בשער 141 כנראה מחיר מציאה להתחלה ....הולכת קדימה כמו ביומדיקס כרגע קניתי ........וכול אחד הישר בעיניו יחליט ....מומלץץץץץץץץץץץץץ
יש בסיס מוצק להמלצה?
אם תוכל להסביר בבקשה?ותודה

orelsror

New member
שאלה

שאלה
ביומדיקס קנית ? בגללה הההודעה במאיה??

לא מומלץ להתקרב לחממות טכנ'

מעיין היא אחת מהן. ניהול בעייתי, מינויים פוליטיים ועוד ועוד..

new user1

New member
ביומדיקס ...עשיתי .עליה 2סבובים

מעיין היא אחת מהן. ניהול בעייתי, מינויים פוליטיים ועוד ועוד..
ביומדיקס ...עשיתי .עליה 2סבובים
יפים של45אחוזים ואני מאמין שגם על מעיין ווינצרס אני ימשוך סיבוב קצר וקולע .היום הישקעתי גם בברן...חברה מצויינת ובאופ 2 שלה התחיל שם מחזור יפה וחריג של 39000 שח בהחלט מעניין

מצב
הנושא נעול.
למעלה