מעונין ללמוד כלכלב לתואר ראשון

moti286

New member
מעונין ללמוד כלכלב לתואר ראשון

מכיוון שאין לי את האפשרות ללמוד באוניברסיטה אני מתלבט בן המכללות הבאות: 1.תואר בכלכה וניהול של המכללה למנהל. 2. תואר בכלכה במנהל של האקדמית תל אביב יפו. 3. תואר בכלכלה ומנהל עסקים של מכללת אריאל. או אולי אתם יכולים להמליץ על מכללה שניתן ללמוד בה לימודי כלכלה והיא דיי נחשבת. ועוד שאלה לכלכלנים שפה למה באמת עדיף ללמוג כלכלה על פני מנהל עסרים לתואר ראשון?

motyka

New member
אין הבדל משמעותי בין השניים הראשונים

ייתכן ויהיו מעסיקים שלא ירצו להעסיק בוגר אריאל בגלל: 1. זה לא תואר ישראלי 2. דעות פוליטיות לדעתי אין עדיפות לכלכלה על מנהל עסקים וגם לא להפך, תלוי מה מעניין אותך יותר

el Cantante

New member
ללאא טוער ישראלייי ../images/Emo35.gif

אזסז איזה טוער זההה באריעל

moti286

New member
אולי אני יילך ללמוד שם

רק בשביל האפיק המעבר. השאלה אם זה ריאלי לקבל 85?

EgeBamayasi

New member
הכוונה היא שאין שום בעיה מבחינת

זה שהתואר "נחשב", לא זה שהתואר קל ;)

שוהם א

New member
אם קיבלת 710 בפסיכומטרי אז... קטן עלייך

ובוא נגיד והעסק לא יעבוד, עדיין תוכל ללכת ללמוד בכל מקום אחר ויכירו לך בנקודות

moti286

New member
עוד שאלה

נניח שאני מתחיל ללמוד השנה באאוניברסיטה הפתוחה. האם זה אפשרי תוך שנה להשלים את כל מה שהם מבקשים ולהירשם כבר באוקטובר שנה הבאה לאונבירסטת תל אביב?

שוהם א

New member
אפשרי אבל לא מומלץ...

הלחץ הזה שאתה מכניס את עצמך לתוכו יכול בקלות לפגוע בך.

Musi© Gi®l

New member
אם אתה רוצה לעבור לאת"א קח בחשבון ש

הקורסים שעושים בשביל האפיק מעבר לא מכסים את כל שנה א' של כלכלה ותצטרך לעשות עוד 2 קורסים אם אני לא טועה במסגרת שנה א' לפני שתוכל להמשיך לקורסים של שנה ב'. סתם הערה קטנה וללמוד את כל הקורסים בשנה אחת בפתוחה זה לדעתי מאוד אפשרי, זה לא כזה הרבה, אבל כן צריך את הזמן, אם נגיד אתה גם מתכנן לעבוד במשרה מלאה במקביל זה יהיה מאוד קשה כי צריך ציונים מאוד גבוהים.

שוהם א

New member
אני חושב שלומדים את הקורסים במקביל

במקביל להשלמות שנה א' מתחילים לימודי שנה ב'

Musi© Gi®l

New member
לא אי אפשר..

כי הקורסים של שנה א' הם תמיד דרישת קדם לשנה ב'... מה שכן אם יש סמסטר קיץ ויש את הקורסים שצריך אז אפשר להשלים ככה ואז להתחיל שנה משנה ב'

Krispy Kreme

New member
היה אפשרי פעם והיום זה בלתי אפשרי ולאחר המעבר

עדיין נמצאים בשנה א' ונדרשים להשלים את מיקרו כלכלה א' ומתמטיקה לכלכלנים ב'. כמו שמישהו כאן אמר, אם יש סמסטר קיץ, אז אפשר לקחת את הקורסים האלו בקיץ. לפי שעה השנה לא יהיה סמסטר קיץ בגלל השביתה.

Musi© Gi®l

New member
מאיפה לקחת את המידע לגבי סמסטר קיץ ?

זה ממקור רשמי או משמועות?

Krispy Kreme

New member
התקשרתי למחלקה לכלכלה ואמרו לי שסמסטר קיץ

כנראה לא נפתח. נכון לאותו יום שהתקשרתי (לפני כ-3 שבועות) הוא לא נפתח. אולי מאז השתנה משהו ואולי עוד ישתנה משהו.

למעלה