מעונין ללמוד כלכלב לתואר ראשון

Krispy Kreme

New member
כן בהחלט. אפילו אולי רק לגבי כלכלה בת"א.

אני שאלתי במחלקה לכלכלה באת"א והם אמרו לי שזה המצב רק לגביהם, מבלי לכלול חוגים אחרים באת"א ובטח לא אונ' אחרות.

almo811

New member
אין כל כך הבדל בין שני המוסדות הראשונים

אבל בטוח יש הבדל בחומר הלימוד שמלמדים שם אגב מה הציונים שלך שאתה שולל את הלימודים באוניברסיטה. אם אתה באמת לא יכול להתקבל לאונברסיטה אז אני ממליץ לך להימנע מהלימודים במכללת אריאל מכיוון שזו לא מכללה כל כך נחשבת ואני לא בטוח שהתואר שלהם מוכר ע"י המל"ג. כדאי לך ללכת ולבדוק את תנאי הקבלה במכללה למנהל באקדמית תל אביב יפו אלו מכללות שנחשבות יותר, יחד עם זאת אל תשכח שבסוף הכל תלוי בך ולא במוסד שממנו הגעת. בהצלחה [

moti286

New member
אני כרגע עומד בתנאי הקבלה

גם של האקדמית תל אביב יפו וגם של המכללה למנהל יש לי בגרות במממוצע 96 וכרגע אני עושה פסיכומטרי אני יצטרך לקבל מעל 710 כדי להתקבל לבר אילן או לתל אביב או להשלים בגרויות ואני לא מעונין לעקב את הלימודים בשנה. אז איזה מבין המכללות נחשבת יותר? המכללה למנהל או האקדמית? דרך אגב האקדמית תל אביב יפ]ו עולה 9,500 לשנה והמכללה למנהל 22,000 לשנה האם זה הבדל שמצדיק 13,000 ש"ח יותר?

sunkiss

New member
אל תחשוב אפילו בכיוון של אריאל..

במיוחד אל תגיד מכללת אריאל והמכללה למינהל באותה נשימה...

moti286

New member
בנוגע למכללה למנהל

היא נחשבת יחסית מומלצת בין שאר המכללות? היא עדיפה על האקדמית תל אביב יפו?

rany66

New member
תקשיב טוב טוב

יש שתי מכללות לא מתוקצבות שהם לדעתי המובילות כיום שהם המכללה למנהל והבינתחומי האקדמית של תל אביב יפו זו מכללה מתוקצבת כלומר היחס שם הוא כמו אוניברסיטה (גרוע בדר"כ) ותנאי הקבלה מנופחים. יחד עם זאת אני מאמין שהתואר שם די נחשב אבל לא אוכל להגיד לך מה יותר או פחות בסופו של דבר זה תלוי בך אם תקבל את העבודה אליה תרצה להתקבל ופחות במוסד ממנו הגעת. אבל זה לא אומר שאתה יכול ללכת ללמוד עכשיו בדרבי או משהו כזה - יש גבול

thepriest

New member
כמי שלומד באקדמית....

אני יכול להגיד שההבדל לא שווה 13,000... המכללה היא טובה וחלק ניכר מהסגל הם אנשי את"א ( ד"ר חמי גוטליבובסקי, ד"ר אוסנת ליפשיץ, ד"ר יוסי מועלם, וראש הבית ספר לכלכלה וניהול הוא פרופ' ישראל צנג.... וזה לא שאני עושה פירסום...) היחס הוא די שונה מאוניברסיטה ( את"א - 15,000 סטודנטים, האקדמית - 3,000) שכר לימוד אוניברסיטאי כבר ציינת. ואחרי כל זה אני לא מנסה לגרום לך ללכת לשם ( לי זה לא יועיל) אני גם לא מנסה לשפר את מעמדה של המכללה ( הם לא משלמים והם יודעים לעשות זאת טוב יותר) אני חושב שהכסף הוא המפתח.... בהצלחה

moti286

New member
מה אתה לומד שם? כלכלה וניהול?

אשמח אם תרחיב קצת על התואר בכלכלה וניהול שם מנקודת המבט שלך. ולמה אין התמחות שזה מה שמבאס.

thepriest

New member
מה אתה רוצה לשמוע?

על התוכן הלימודי, על היחס של המכללה אל הסטודנטים, על הקמפוסים הפזורים או על החברה' שלומדים שם? אני לומד שם כבר שנתיים ויכול לתת לא מעט התרשמויות, אך אתה חייב למקד אותי, ואולי כדאי גם שנעשה את זה בפרטי....

מדוע לא לנסות

את מכללת אחוה? התואר שם מאוני' בן גוריון ויש כמה אפשרויות של כלכלה: כלכלה בהתמחות מנהל עסקים, גיאוגרפיה כלכלה וניהול, מדעי ההתנהגות כלכלה וניהול.

moti286

New member
דרך אגב

מה ההבדל בין כלכלה וניהול לבין כלכלה ולוגיסטיקה? איז תואר עדיף?

Krispy Kreme

New member
אם אתה מחליט ללכת על אפיק מעבר ויש לך שאלות

אתה מוזמן לפנות אלי. המידע בנוגע לאפיק המעבר לא זמין כמו שצריך, ואני בלית ברירה רדפתי אחרי כל האוניברסיטאות בשביל לקבל את המידע שהייתי כל כך צריך, כמו למשל איזה קורסים נדרשים להשלים לאחר המעבר לאוניברסיטה, מתי נדרשים להשלים אותם ועוד ועוד. ואגב, אני מסיים הסמסטר את הדרישות, ועובר בשנה הבאה לאת"א.

למעלה