מעונין בקנית מצלמה...

Willie

New member
מעונין בקנית מצלמה...

אני בטוח שפעם ביום-יומיים מגיע מישהו כמוני... שרוצה לקנות מצלמה בסכום שעד 1500 ש"ח (ניתן למתוח למעלה) אבל הוא לא מבין כלום בצילום... חשבתי לעצמי שבטח הכנתם מעין כתבה לצלם\קונה המתחיל... אבל לא מצאתי... אז אני פשוט אשאל... :) איזו מצלמה אתם יכולים להמליץ לי? אין לי נסיון... התקציב עומד בסביבות 1500 ש"ח (תלוי בתשלומים וכו') ויש אפשרות שהוא ימתח עוד טיפה למעלה... חשוב לי צילום נורמאלי בתנאי תאורה קשים (=מסיבה... ערב..) כמו כן מענין אותי למה טוב הקורא כרטיסי זיכרון? !? ממתין בהתרגשות :) יניב

HPLC

New member
אם לא דיגיטאלית אז...

יש את Fkl0ster שרוצה למכור מצלמה פשוטה ועדשה פשוטה, אולי כחובב זה יתאים לך.... אחחחח, בסוף אני אנטוש את הכימיה ואהיה דילר ושדכן :) אבי.

Willie

New member
הכי חשוב שכחתי...

מדובר בדיגיטלי... :) תודה בכל מקרה... יש לך עתיד :)

יש שלוש כתבות לצלם המתחיל -כולן

בטאגליינס למעלה.גם לצלם המתלבט ורוצה לדעת מה לחפש במצלמה לפני שמתחייב לקנות אותה. גם הכוונה - מה לשאול - לא ברור עדיין מה אתה רוצה פרט למחיר המצלמה. בתקציב שציינת - חיפוש מתקדם לפי 'מצלמה דיגיטלית' ייתן תוצאות רבות,כולל שמות מומלצים. גם חיפוש בזאפ ובמיכרזים. בהצלחה.

Willie

New member
1) תודה רבה!

2) אני יודע שהייתי מאוד קמצן בפרטים לגבי מה אני רוצה... אבל פה הבעיה בדיוק, אין לי מושג... כמו כל ישראלי טוב אני רוצה תמורה שווה + לכסף שאני יוציא... אני כבר עשיתי חיפוש וקיבלתי חום... too much מצלמות - אין לי מושג בכלל על מה ללכת... אני הגעתי לפה כדי לקבל המלצות על מצלמות שיעשו את העבודה לבחור שרוצה לצלם חברים\חתולים\משפחה.... יש לכם אולי בראש איזשהי המלצה\ות לגבי מצלמות ששוות את המחיר שלהם? (שוב... כ- 1500 ש"ח.. אשמח פחות אוכל ליותר) חבר שלי טס עוד חודש לטיוואן... שווה לבקש ממנו שיקנה לי משהו שם? מחירים יותר טובים? מה בעינן מיסים?... תודה, יניב

למעלה