מעוניין לקבל חוו"ד לגבי אפשרויות מעבר לקנדה.

goosebumps2

New member
מעוניין לקבל חוו"ד לגבי אפשרויות מעבר לקנדה.

שלום לכולם , כבר מגיל נמוך הבנתי שהתרבות הישראלית היא פחות בשבילי , היום עם עליות המחיר המופרזות על כמעט כל דבר בארץ והמצב הבטחוני המעורער בדרום - רוצה לעוף מפה כמה שיותר מהר . קנדה נבחרה כמועמדת הראשונה ממדינות אחרות , הייתי מעוניין לקבל חוות דעת לגבי אופציות המעבר - אני ומשפחתי היינו מעוניינים לעבור לאיזור בקנדה שיהיה כמה שפחות קשה להגיע לשם וקשר כלשהו עם חברה ישראלית . המשפחה כוללת ארבעה נפשות , אבא שלי : 32 , סיים 10 שנות לימוד , עבד ועובד במפעלים למיניהם (אקוסול , טבע טק, ..) בתור מפעיל מס' שנים והיום כאחראי משמרת . חברה שלו - 25 , 12 שנות לימוד ותואר ראשון באומנות ומדיה דיגיטלית , מעצבת כתחום עיסוק . אני - 16 , תלמיד מצטיין (אם זה עוזר בצורה כלשהי) , סיימתי ארבעה קורסים באוניברסיטה הפתוחה במדעי המחשב , אנגלית ברמה מצוינת . אחות קטנה - שנתיים . רמת האנגלית במשפחה טובה , אצל אבי קצת פחות - אבל אפשרי לנהל שיחה ברמה שוטפת עם כל אחד מבני המשפחה . אין לנו משפחה בקנדה או באיזור . אני ממש אשמח לשמוע הצעות וטיפים , מאיפה בדיוק להתחיל - מהם הסיכויים שהמעבר יהיה אפשרי . המון תודות ,

backtotoronto

New member
תתחיל בהתחלה

שב וקרא באופן מסודר ויסודי את כל מה שמופיע בלינקים בראש הפורום. תבדוק את ההתאמה של אביך/חברתו לתהליך ההגירה. תוודא שהמקצוע של לפחות אחד מהם נמצא ברשימת המקצועות להגירה (יש 27 כאלו). בכל מקרה קח בחשבון שחלק מהתהליך מחייב עמידה בבחינה באנדלית שהציון שלה משמעותי להגירה. אפשרות נוספת היא הגירה פרובינציאלית - עליה עוד מידע באותם לינקים. אחרי שתעשו שעורי בית יסודיים - ובמידה ועדיין יהיהו שאלות ממוקדות - תחזור ותמיד יהיה מי שישמח לענות או להכווין אותך למקורות מידע, אבל לפני הכל - תלמדו היטב את הנושא!

backtotoronto

New member
במקרה הטוב זה אולי חשבון...

עם הנתונים שהוא ציין (10 שנ"ל וכו') זה בקושי חשבון....

למעלה