מעוניין לממש פרוייקט צריך עזרה..

b0necrack3r

New member
מעוניין לממש פרוייקט צריך עזרה..

שלום, אני מתכנן פרויקט שהוא בעצם אמור להוות אולם ענקי בתלת מימד אליו יוכלו להיכנס אתם הגולשים. כמובן כל מי שנכנס ייראה בתור דמות תלת מימדית, יוכל לצוטט אחד עם השני. כמובן לא פירטתי פה את הכל..אני מתכנן עוד הרבה פרטים ואפשרויות כמו מנוע של תנועות מימיות, אפשרות לשבת על רהיטים ועוד ועוד! לא הכל כל כך פשוט איך שזה נשמע! הרי צריך גם לדאוג לתוכנת הadmin אשר דרכה יהיה אפשר לנהל את כל החדר הזה.. עוד נקודה חשובה שכל העסק הזה צריך להיבנות בגראפיקה טובה! (לא כמו icity למשל, משהו שדומה יותר לsims 3D ) ועם רמת פירוט גבוה יחסית! כמו שאני מבין אי אפשר לשלב כזאת תוכנה במסגרת של דפדפן אינטרנט וזה אמור להיבנה בתור אפליקצית מולטיפלייר ברמה של משחק (תקנו אותי אם אני טועה). אני בנאדם ריאלי, למרות שאני קצת מבין בתכנות ויודע קצת openGL אני מבין טוב מאוד שאיני יכול להקים את המערכת הזאת בעצמי! השאלה שלי היא לאיזה חברות רציניות אני יכול לפנות להזמנת פרוייקט כזה מהו סדר גודל של זמנים ומחירים עבור פרויקט שכזה? אשמח אם תיתנו לי כמה שיותר פרטים בנושא! שמות של חברות,דרכי ביצוע אחרים כי לי אין שום מושג איך לגשת לזה! אני צריך את זה ברמה מאוד גבוה ולכן אני מעדיף לא להתפשר! תודה רבה מראש! מצטער על שגיאות כתיב אם יש..( ואני בטוח שיש :) ) אלכס.

למעלה