מעוניין להשקיע 100000שח בתוכנית

מצב
הנושא נעול.

סולידית בטוחה יש הצעות ?

sandbird4

New member
מדובר בבני אדם שמחויבים לסחוט עמלות

פנה ליועץ השקעות , למרות כל ההשמצות
מדובר בבני אדם שרובם לפחות מחוייבים לתעודה שתלויה להם מאחרי השולחן.
וכמה שיותר, אחרת ממה הם ירויחו? ההסטוריה מכיחה כל הזמן שהדרך שמביאה הכי הרבה כסף זאת בדיוק הדרך הכי גרועה מבחינת הבנק או בית ההשקעות בגלל שהיא מניבה פחות רווח מעמלות. אני עשיתי כבר כמעט 13.5 אחוז נטו על כל התיק שלי מתחילת השנה, ויש לי תיק גדול וכידוע בתיק גדול לא מרויחים כמו בהשקעה קטנה. אגב, לא הבאתי הרבה פרנסה לגובי העמלות. כמעט כל הכסף נשאר אצלי (טוב, בניכוי המס כמובן).

TheBeholder

New member
חצי מק"מ וחצי אג"ח צמוד

וכמה שיותר, אחרת ממה הם ירויחו? ההסטוריה מכיחה כל הזמן שהדרך שמביאה הכי הרבה כסף זאת בדיוק הדרך הכי גרועה מבחינת הבנק או בית ההשקעות בגלל שהיא מניבה פחות רווח מעמלות. אני עשיתי כבר כמעט 13.5 אחוז נטו על כל התיק שלי מתחילת השנה, ויש לי תיק גדול וכידוע בתיק גדול לא מרויחים כמו בהשקעה קטנה. אגב, לא הבאתי הרבה פרנסה לגובי העמלות. כמעט כל הכסף נשאר אצלי (טוב, בניכוי המס כמובן).
חצי מק"מ וחצי אג"ח צמוד
תלוי כמובן במשך הזמן בו אתה מעוניין לסגור את הכסף. פחות מ 3 חודשים - פק"מ פשוט עד 6 חודשים אפשר כבר לקנות מק"מ מעל - מק"מ + אג"ח צמוד. כדי מאוד מאוד לבצע באינטרנט. התשואות בסולידי כל כך זניחות שחשוב לשמור עליהם קרוב קרוב. באינטרנט נחסכות לא מעט עמלות.

cpt

New member
ניהול תיק

סולידית בטוחה יש הצעות ?
ניהול תיק
אחת הבעיות הקשות שניצבות כיום בפני משקיעים בשוק ההון העומדים בפני החלטה כיצד והיכן להשקיע את כספם, היא העובדה שכיום החשיפה התקשורתית והמדיה על כל רבדיהן חושפות את המשקיע לבלבול רב, בלבול זה נובע מפרסומים רבים (ולפעמים מוטעים ומטעים) של בתי ההשקעות והעיתונים הפיננסיים השונים. לכן, המשקיע נותר מבולבל ולא מפוקס היכן רצוי או כדאי להשקיע את כספו בצורה נבונה. כאן המקום לציין, כי בניית תיק השקעות מחייבת הבנה מדוייקת של רצון הלקוח וצרכיו - תהליך הנקרא Know Your Client דבר זה לרוב אינו קורה. המרכז לשוק ההון נותן מענה בדיוק לתופעה ולבעיה זו. המרכז כגוף האובייקטיבי והאמין ביותר בשוק ההון בישראל. דבר זה בא לידי ביטוי בכך שהמרכז מעמיד לרשות הציבור פגישת הכוונה חינם, אשר בה הוא מעניק למשקיע הפוטנציאלי אפשרות לבחינת תיק ההשקעות שלו על ידי מומחים אובייקטיביים, ללא עלות וללא התחייבות. מאחר והמרכז לשוק ההון מקושר עם רוב בתי ההשקעות הגדולים והקטנים, מקבל המשקיע חשיפה אובייקטיבית למגוון אפשרויות ההשקעה הנכונות לצרכיו, הקיימות כיום בשוק הישראלי בפרט ובשווקים הגלובאליים בכלל. לתיאום פגישה לתאום פגישה עם אחד ממדריכנו לבחינה אוביקטיבית ומקצועית של תיק ההשקעות הפרטי שלך חינם ניתן לפנות לטל' מס' 1-700-707-157

cpt

New member
ניהול תיק

סולידית בטוחה יש הצעות ?
ניהול תיק
אחת הבעיות הקשות שניצבות כיום בפני משקיעים בשוק ההון העומדים בפני החלטה כיצד והיכן להשקיע את כספם, היא העובדה שכיום החשיפה התקשורתית והמדיה על כל רבדיהן חושפות את המשקיע לבלבול רב, בלבול זה נובע מפרסומים רבים (ולפעמים מוטעים ומטעים) של בתי ההשקעות והעיתונים הפיננסיים השונים. לכן, המשקיע נותר מבולבל ולא מפוקס היכן רצוי או כדאי להשקיע את כספו בצורה נבונה. כאן המקום לציין, כי בניית תיק השקעות מחייבת הבנה מדוייקת של רצון הלקוח וצרכיו - תהליך הנקרא Know Your Client דבר זה לרוב אינו קורה. המרכז לשוק ההון נותן מענה בדיוק לתופעה ולבעיה זו. המרכז כגוף האובייקטיבי והאמין ביותר בשוק ההון בישראל. דבר זה בא לידי ביטוי בכך שהמרכז מעמיד לרשות הציבור פגישת הכוונה חינם, אשר בה הוא מעניק למשקיע הפוטנציאלי אפשרות לבחינת תיק ההשקעות שלו על ידי מומחים אובייקטיביים, ללא עלות וללא התחייבות. מאחר והמרכז לשוק ההון מקושר עם רוב בתי ההשקעות הגדולים והקטנים, מקבל המשקיע חשיפה אובייקטיבית למגוון אפשרויות ההשקעה הנכונות לצרכיו, הקיימות כיום בשוק הישראלי בפרט ובשווקים הגלובאליים בכלל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה