מעוניין באי מייל של התאומות תמורת..

Castro chen

New member
מעוניין באי מייל של התאומות תמורת..

היי אני חולה על התאומות אולסן ובמיוחד על אשלי אם יש למישהו אי מייל שלהן או משהו אחר שאפשר ליצור איתן קשר אני מאוד אשמח יש לי את האיי סי קיו של אשלי אז נוכל לעשות החלפות. בלי שקרים אני מדבר ברצינות !!!!!!! חן

Nomero Uno

New member
חחח עבדו עליך

אין לאשלי אייסיקיו ואני יודע את זה ממקורות מוסמכים

Er0ZeR

New member
איסיקיו...

לא יודע אם לאשלי אין אסיקיו למריקייט יש איסיקיו ממקורות מוסמכים גם כן.... ואימייל שלהן יש לי

Castro chen

New member
מהן המקורות המוסמכים שלך?

ואיזה פרטים אתה יודע שאתה חושב שיעיינו אותי?

Er0ZeR

New member
לי יש תאימייל

אם אתה רוצה תאימייל .... תוסיף אותי לאיסיקיו ונדבר שם האיסיקיו שלי זה: 167851419 לא פה כי פה אני לא רואה טוב ביי

Castro chen

New member
אני אגיד לך למה

כי מעריץ שלהן הביא לי וגם כל הפרטים תואמים היא לא נכנסת הרבה אני סה"כ ראיתי פעמיים שהיא נכנסה ואני די הרבה באיי סי קיו כלומר היא עסוקה אם זאת היתה מישהי שמתחזה היא היתה נכנסת יותר הרבה ככה אני חושב יכול להיות שאני טועה

קמי1

New member
אתה טועה

כל אחד יכול ליכתוב שהוא בגיל שלהם וקוראים לו מרי קייט ..ולשים את כל הפרטים הנכונים תעשה חיפוש באי סי קיו ותיראה כמה כאלה יש!

Er0ZeR

New member
ממש לא טועה

אם אתם רוצים לחשוב שאני טועה תחשבו יש לי תאיסיקיו שלהן ואם לזה אתם לא מאמינים אז תאימייל שלהן יש לי בדוק.... ודברתי איתן כבר כמה פעמיים באינטרנט סלאמת

GCN

New member
חחחחחח

נראה לך שזה באמת האמיתי??? זה שהפרטים תואמים לא אומר כלום. אני גם יכול לעשות אייסיקיו עם הפרטים שלהם ולעבוד עלייך שאני מרי קייט או אשלי... עבדו עלייך...

Castro chen

New member
יכול להיות שאני טועה אבל.......

אולי זה כן אני חושב שזאת גם היא כי נראה לי מטומטם שמישהי תתחזה אליה ותכנס פעם בחצי שנה כי מתוך שנה וחצי דיברתי איתה רק פעמיים למישהו יש את האי מייל שלהן או את הכתובת כדי לשלוח להם מכתב זה חשוב אני מת לדבר איתן אז בבקשה תיצרו איתי קשר בפורום או באיי סי קיו: 163270965

למעלה