מעולם לא הייתי שמחה יותר לבשר...

Levinzone

New member
מעולם לא הייתי שמחה יותר לבשר...

נגמרה השביתה!! יותר אני לא היחידה שצריכה לקום כל יום ב6 וחצי... D-: אבל הממוצע בגרויות שלי עם כל הבונוסים הוא 101. איך זה קרה, אני לא יודעת :( -יעל-

קיר קמט

New member
לא יודע למה

אבל פשוט לא איכפת לי שזה נגמר... ממש לא איכפת לי פתאום ללכת לשם , למקום ההוא, עם הגדרות בצבע ההוא (אני באמת כבר לא זוכר. זה בטח כחול. בכל מקום זה כחול.) והבניינים שנדמה לי שרובם בצבע כזה בין צהוב ללבן , אני חושב. 101 ? וואו , זה כמו המספר של מד"א.

rastotman

New member
יופי באמת

איך אפשר לעשות גיוסים ביום הראשון של בית ספר (שאלה רטורית, אבל בכל זאת)?
.

Meijen Shaggy

New member
גם אצלנו זו בעיה ../images/Emo4.gif../images/Emo15.gif

לפני דקה הודיעו לי שהגיוסים מבוטלים..

e-shfiyut

New member
אפשר גם אפשר.

אני עשיתי גיוסים היום (ואתמול, ושלשום). ואז החניכים מהקייצת שאלו מלא שאלות והיה כיף... גם חילקנו מלא פלאיירים, והורדנו דברים כאלו של הצופים... היה אחלה. מה הם צריכים פלקטים? יש להם פרסומת בטלויזיה...

Dror Lavie

New member
תהרוס! תהרוס! גם ככה המצב רוח מחורב

מחורבן! מחר בצפר! קקקקקקקקה!

קיר קמט

New member
אה , ועוד משהו.

נו , מתי את כבר מפרסמת את התוצאות של הסקרים ? אמרת שזהו. אוף 12 שנים בבית ספר אבל אפילו סטטיסטיקה בסיסית לא מסוגלת לעשות.

ShakiraMan

New member
............../images/Emo13.gif ? ../images/Emo10.gif ?

ממחר זה יהיה היום הראשון שלי בתיכון............התחלה חדשה חברים חדשים................... טוב או רע? <?>

Levinzone

New member
אני חושבת שראיתי אותך היום

אבל זה לא הגיוני, כי זה היה בין כרמים לקריית ראשון. יותר למטה, ליד בזק. הגיוני? :O בכל אופן, אין לי ממש כוח לעשות את זה... אבל זה יקרה מתישהו!! אני מבטיחה. תרמתי דם היום. אני מתגעגעת לבי"ס. אחותי הקטנה והפרחה התחילה לשיר שירים של היהודים. ואם יש למישהו את השיר Sloe Gin של טים קארי, אני אשמח לקבלו. בי"ס גורם לפקקים -יעל-

קיר קמט

New member
תלוי באיזה שעה.

נו את עצלנית. אני מבקש בזאת - כל מי שמסוגל , והוא לא טאמבאל כמו כמה אנשים ספציפיים (לא מזכיר שמות כי אני לא יודע אותם) והוא *לא* עצלן - יש לכם ארכיון סקרים , אתם יכולים לראות יופי מה התוצאות , תסטטסקו אותנו , או משהו ! תפרפלו אותנו ?

למעלה