מעדכנת אחרי סקירה + המלצה

Didoosh3

New member
מעדכנת אחרי סקירה + המלצה

אז הבוקר עשינו סקירה מוקדמת, היה נחמד ומרגש וגילינו שיש לנו בת ! (לפני זה לא ידענו). זה הריון ראשון אז לא ממש הייתה לנו עדיפות. הכל יצא ממש בסדר, חוץ מזה שנצפה מוקד אקוגני בלב (צד שמאל). הרופאה לא נראתה מוטרדת ואמרה שאין לכך שום השפעה, רק שצריך לעשות חלבון עוברי ולשים לב לתוצאה. האם מישהי שמעה על זה/חוותה? אשמח מאוד לשמוע על כך....
וחוץ מזה, אני ממליצה בחום על הרופאה שעשתה לנו את הסקירה- ד"ר אלינה ברנר במרכז הרפואי ברמת אביב (הסדר עם "כללית"). הייתה חמודה מאוד, לבבית, הדגימה והסבירה. הייתי ממש מרוצה....

Nona a

New member
נאמר לי ע"י 3 רופאים שונים שאין משמעות

לפוקוס אקוגני. פעם היתה השערה שזה קשור לתסמונת דאון והיתה המלצה לבצע דיקור מי שפיר, אולם מחקרים מאוחרים יותר הראו שאין קשר בין הדברים.
שני רופאים שנחשבים מהטובים שיש בסקירות ורופא נוסף אמרו לי שאין לממצא זה משמעות (גם אצלנו ראו את זה בסקירה ראשונה ועדיין רואים את זה גם בסקירה השניה).
אני עברתי דיקור מי שפיר בלי קשר לממצא זה (בגלל הגיל ומשיקולים אחרים) והבדיקה היתה תקינה

Didoosh3

New member
תודה רבה לך !!!!

תודה לך על התשובה, הצלחת להרגיע אותי קצת :)

Didoosh3

New member
תודה רבה לך !!!!

תודה לך על התשובה, הצלחת להרגיע אותי קצת :)

את בהריון?

וכן, אנחנו מכירות. נסענו יחד למפגש בשדות ים בהריון הראשון, אי שם ב-2003

Nona a

New member
אני יודעת מי את

קוראת אותך בפורום השכן וכבר זיהיתי מזמן מי את

וגם, כבר יצא לי לכתוב על ההריון בפורום השכן (נדמה לי שפעם אחת בשרשור סיכום שבועי)
נדמה לי שגם הפעם אני כחודש אחריך (רק שאנחנו יודעים לעשות רק בנות
)

Nona a

New member
אני היום מתחילה 25 ...

ובהחלט נחמד לראות "פנים מוכרות" כאן בפורום

אני טועה או שכמות משתתפי הפורום כיום גבוהה בצורה משמעותית ממה שהיה ב-2003 ?
אז הרגשתי שאני מכירה את רוב המשתתפות (לפחות וירטואלית) והיום זה נראה לי בלתי אפשרי
(אם כי אני גם ללא ספק עוקבת פחות באדיקות כיום)

למעלה