מעדיפה שארד לה על פני חדירה

catch

New member
מעדיפה שארד לה על פני חדירה

היי, לא מזמן, פגשתי בחורה מדהימה. אני מאוד נמשך אליה ולדבריה - גם היא אלי. כשאני חודר אליה, לאחר כמה רגעים היא מתעקשת שאמשיך לרדת לה. וכך קורה שאנחנו עסוקים יותר במין אורלי מאשר במין עם חדירה. לדבריה, היא לא משוחררת מספיק ורק לאחר שתרגיש מספיק משוחררת, היא תוכל להינות גם מהחדירה ואף לגמור ממנה. לטענתה, לוקח לה הרבה זמן לגמור מחדירה. אני קצת מוטרד מהעניין שכן הבטחון העצמי שלי נפגע. אני מקבל את הבקשה שלה שארד לה ומפרש אותה כ-"אני לא מרגישה אותך מספיק / אתה קטן עלי" וכו'. האם גורלי נחרץ?? האם הסיבה לעניין היא שאיבר המין שלי קטן מדי לטעמה ולכן אינה גומרת מהחדירה? או שיש משהו אחר? תודה, עידן

sexpistol 10

New member
נתחיל מהסוף,רוב הבחורות לא גומרות

מחדירה וגינלית. אם אתה לא מרגיש נוח לרדת לה,זה לגיטימי ואתה צריך לדבר איתה על כך,מה שחשוב שתהיה לכם תקשורת בונה, שכרגע,לפי איך שאתה מתאר,לא ממש קיימת. בנוסף אם היא לא נהניית מתנוחה מסויימת אפשר לנסות תנוחה אחרת,יש מספיק אפשרויות שגם אם אתה בעל איבר מין גדול היא עדין תוכל להנות,שוב,הכל דרך תקשורת עם הבחורה תדברו על זה בפתיחות,במיטה אין זאבים ואף אחד לא נושך.

תקשורת תקשורת תקשורת

אתה נכנס לסרטים ואתה שואל כאן על קשר בין גודל האיבר שלך לבין העדפה מינית שלה. אולי זו הסיבה ואולי גם לא... תשאל אותה, רק ממנה תקבל מענה לסיבה שבגללה היא מבקשת שתרד לה. לדעתי, מין אוראלי הוא יותר אינטימי מחדירה, ז"א שהפתיחות שהיא צריכה לחוש לא בדיוק מסתדרת לי עם הבקשה שלה, אבל זו דעתי בלבד. אולי היא רגילה לגמור רק ממין אוראלי וכרגע היא מאוד מרוכזת בעצמה.... תבדוק איתה מה הסיבה שלה להעדפה, אל תיקח אחריות על עצמיך על ההעדפה המינית שלה, זה לא קשור אליך. אחרי שהיא תענה לך לשאלתך תוכל לשתף אותה בתחושה ובהרגשה שלך לגבי הבקשה

תשמע catch...

אמר פעם דר צחי בן ציון מטפל מיני שמנהל את הפורום למיניות בוואלה, שהגיע הזמן שנדע שאיבר המין העיקרי של האישה הוא הדגדגן. נסה להבין שבדגדן יש ריבוי עצבים שגורמים לתענוג הרבה יותר חזק מאשר בכל מקום אחר בנרתיק. זה לא נגדך, זה לא נגד הזין שלך ונגד הגודל שלו. זה פשוט הכי מענג שלא לדבר על מרכז האורגזמה. אז נשים רבות לא יכולות בלי ירידות או מגע ישיר על הדגדגן. ירידה היא כמו נגיעה עדינה מדויקת שמטריפה את החושים. גבר שיודע לרדת בצורה נכונה מוערך על ידי אישה כמאהב מוצלח. במקום לקחת את זה למקום של עלבון - תהיה שמח שהאישה שלך מדריכה אותך איך לענג אותה. קח גם אתה את היוזמה להראות לה מה עושה לך את זה וכך תיווצר תקשורת אינטימית ביניכם. שם המשחק הוא לא ששניכם תהיו תאומים ותאהבו את אותם הדברים. זה כמו בחיים. לכל אחד העדפות משלו. אז אל תשכח שאתם שונים מעצם היותכם גבר ואישה וכל מה שאתה רואה בסרטים לא תמיד תואם את המציאות. למדו אחד את השני. זה מסע מעניין.

עגבניה, הירקות בוואלה התחלפו

ד"ר בן-ציון כבר לא מנהל את פורום המיניות בוואלה אלא אני עושה זאת כבר שנתיים.

סורי ש ל ו מ ל ו ם .. ../images/Emo66.gif

מנהל=ניהל. אז היום אין לדר צחי בן ציון שום תפקיד בפורום? בכל אופן משפט זה שהוא ענה פעם נחרט בזכרוני כי חשבתי שהוא מאד משעשע אך בעיקר נ כ ו ן !!!.

ד"ר בן-ציון חבר יקר ויש לו תפקיד

התפקיד שלו זה להיות חבר שלי ולפעמים אני מציק לו טלפונית עם שאלות שאינני יודע את התשובה אליהם אך אין לו עכשיו תפקיד רשמי בפורום, לא יודע אם את יודעת אך הוא סגן מנהל בית חולים סורוקה והוא עסוק בטירוף מעבר לזה שהוא קיבל על עצמו גם את ניהול תחום הסקסולוגיה בקופ"ח כללית. המשפט שציטט הוא אכן משעשע ונכון מאוד

למעלה