מעבר לבית השקעות..

מצב
הנושא נעול.

גיל גל1

New member
מעבר לבית השקעות..../images/Emo130.gif

מעבר לבית השקעות..

מתלבטת בין- מגדל שוקי הון הראל, וכלל פיננסים העמלות דומות 0.09-0.1 סביר מאד ביחס לבנק עם העמלה המנופחת. שאלתי-מבחינת מ"ע מסחר, אמינות,שירות לקוחות-על מי אתם ממליצים? מדובר במ"ע מסחר מסוג אורדרנט 1/2,אשמח להמלצות מניסיונכם... הבנתי שמ"ע טרייד-1 קשה להתנהל מולם במידה ויש בעיה,/טעויות, אך זו מ"ע מסחר איכותית יותר לסוחר יומי.. שאלה נוספת- האם כשהעברתם את התיק-מכרתם קודם את המניות? או שהתיק עבר לבית השקעות כמות שהוא?

גיל גל1

New member
אשמח גם להתייחסות במסרים..../images/Emo140.gif

מעבר לבית השקעות..

מתלבטת בין- מגדל שוקי הון הראל, וכלל פיננסים העמלות דומות 0.09-0.1 סביר מאד ביחס לבנק עם העמלה המנופחת. שאלתי-מבחינת מ"ע מסחר, אמינות,שירות לקוחות-על מי אתם ממליצים? מדובר במ"ע מסחר מסוג אורדרנט 1/2,אשמח להמלצות מניסיונכם... הבנתי שמ"ע טרייד-1 קשה להתנהל מולם במידה ויש בעיה,/טעויות, אך זו מ"ע מסחר איכותית יותר לסוחר יומי.. שאלה נוספת- האם כשהעברתם את התיק-מכרתם קודם את המניות? או שהתיק עבר לבית השקעות כמות שהוא?
אשמח גם להתייחסות במסרים..

Andrey1308

New member
אני בכלל פיננסים וסהכ מרוצה

מעבר לבית השקעות..

אני בכלל פיננסים וסהכ מרוצה
מבחינת שירות ואמינות - בסדר גמור מבחינת מערכת מסחר - לא השתמשתי, אז לא יודע מבחינת האתר בו אני רואה את החשבון - נוח מאד לגבי מגדל והראל - לא מכיר.

תשובה

מעבר לבית השקעות..

תשובה
אני אוהב את גאון טרייד העברת התיק כמו שהוא תחסוך לך עמלות(התשלום קבוע ועומד על 97 שקל) אבל לא תוכלי לגעת בתיק 3 ימי עסקים

גיל גל1

New member
לגבי טרייד-1

תשובה
אני אוהב את גאון טרייד העברת התיק כמו שהוא תחסוך לך עמלות(התשלום קבוע ועומד על 97 שקל) אבל לא תוכלי לגעת בתיק 3 ימי עסקים
לגבי טרייד-1
אתה מוצא את המ"ע נוחה לעבודה? מבחינת פעולות ומעקב אחריהם? נראה שהתקופה הזו נוחה להעברת התיק-השוק מדשדש..תקופת ביניים כזו..

מצב
הנושא נעול.
למעלה