מעבר לאוכל לבוגרים

מעבר לאוכל לבוגרים

היי
אני יודעת שהשאלה נלעסה פה, אבל מצאתי בחיפוש שכעקרון מעבירים לאוכל בוגרים בגיל שנה, אבל כלבים גדולים עד שנה וחצי ואפילו שנתיים. אני פשוט לא יודעת באיזה קטגוריה צ'ארלי נופל. הוא בחור גדול למדי, אבל בעיקר לגובה. הוא שוקל בערך 34 קילו, אבל יש לי חשד שהוא ממשיך לגדול
הוא יהיה בן שנה בסביבות סוף יולי... אנחנו מודים לכם מראש (צ'ארלי מחבב את אוכל הגורים שלו עד מאד...)!

zooom360

New member
בוקר טוב

30 קילו וגם 40 זה עדיין כלב גדול לא ענק, אז אני חושבת שבגיל שנה וחצי זה בסדר.

צ'ארלי נעלב שאתם לא עונים

יש לי חשד שזו קונספירציה כלל עולמית כדי שהוא לא יפסיק לגדול לעולם. עוד מישהו, חוץ מזומי (תודה לך
, אני רק רוצה להיות בטוחה...)?

שמעי, הייתי בטוחה שהוא שוקל מקסימום 30 ק"ג

חשבתי, שהוא כמו הכלב שלי, והכלב שלי שוקל 24 קילו. אני חושבת, שאת מבינה לאן אני חותרת - אני צריכה לראות את הילד. אני מסכימה עם זום-זום, הוא צריך לאכול אוכל גורים לפחות, עד גיל שנה וחצי. תישארי עם אוכל גורים, ובפגישה הבאה עם הוטרינר, תשאלי אותו מתי בדיוק יש להחליף. זה לא דחוף.

ytzuk

New member
בואי נעשה עסק ../images/Emo217.gif

גם אני באותה התלבטות... גורדון עדיין אוכל אוכל של גורים זה בגלל שאנחנו מעדיפים להאמין שהוא עוד גור... אבל אצלנו זה קצת אינפנטילי כי אמרנו שאנחנו מחכים שגורדון יגדל ויתבגר ורק אז נביא ילד אמיתי... אז בינתיים הוא גור אוכל אוכל של גורים ונמשיך לפנק אותו בזה לפחות עוד שנה... תני לקרמבו להתפנק... ועוד משהו מצחיק - היה אצלנו בחור מהדברה ביום שישי בבוקר מר בחןר: "נו, אז אחרי כמה זמן אנחנו יכולים לחזור לבית?" המדביר: "תוך 3-4 שעות" מר בחור: "ומה עם הקטנצ'יק? מתי הוא יוכל להיות בבית?" המדביר:"בן כמה החמודי? חודש, חודשיים?" מר בחור: "
" אני: "לא, זה לא תינוק
, זה הכלב שלנו" המדביר:" אה, לקטנצ'יק הזה התכוונתם..." ואני שואלת את עצמי , האמנם אני נראית כמו אחרי לידה???

ytzuk

New member
התכוונתי לרשום: קרמבו, תני לצ'ראליפלצת

להתפנק...

לא, אני בטוחה שהוא התפלא שיש לכם בכלל תינוק,

כי את נראית מעולה!
מה הייתה תשובתו? ובן כמה גורדון?

אפרתs

New member
זה לא את, זה המרסס

מה שתכשירי הדברה עושים לראייה המרחבית של הבנאדם
אגב, מה המדביר אמר לגבי כמה זמן אחרי הריסוס אפשר להחזיר את הכלב הביתה?? אני גם רוצה לעשות ריסוס ובגלל הכלבות אני מפחדת, הן מלקקות את הרצפה ורובצות עליה כל הזמן. גם אחרי שטיפה נשארים סממנים של רעל. פוחדת שזה לא ממש בטיחותי עבורן.

ytzuk

New member
בעניין ההדברה

הוא אמר שאת גורדון ששוקל 30 קילו אפשר להחזיר אחרי 3-4 שעות ואין סכנה של ליקוקי רצפה כי החומר שהוא הדביר איתו הוא חומר שפחות רעיל... הוא 1% רעל היתר ממיסים או משהו כזה - בקיצור הכי ידידותי למשתמש גם כשחזרנו הבית היה סבבה, לא היה ריח חריף מדי... זאת פעם 3 שאני עושה איתו את הריסוס (פעם בשנה) ואני ממש מבסוטה... גורדון קצת פחות כי אין לו עכשיו עם מי לשחק (ג'וקים ונמלים)

טון טון1

New member
30 ק"ג גורדון ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

זה נשמע כמו משהו שדורש תמונות חדשות

katam

New member
חברה שלי לא הוציאה לדקה את "הגן חיות" שלה

אצלה חוץ שני כלבים יש גם כעשרים חתולים. אם את מעונינת שלחי לי מסר ואני אתן לך את הטלפון שלו

אהוביי!

גורדון שוקל שלושים קילו?!!? אני צריכה לראות את הדבר הזה. (יש גינת כלבים חדשה ברעננה, מתי אתם באים?)

מה יכול להיות ?!? מה *יכול* להיות ?!?!

מזון לגורים אמור לעודד גדילה? נכון. לי אמרו שהוא יפסיק לגדול כשהוא מגיע לברך שלי. הוא כבר בגובה ירכיים וברוך השם יש לי מספיק ירכיים טו גו אראונד! אין לי *שום* אינטרס שהמפלצת המגודלת הזאת תמשיך לצמוח!! (ברור לך שאני צוחקת, נכון? תודה על הטיפים, הוא יקבל את הפרופלאן שלו לעוד חצי שנה).

Ultra marine

New member
את בטוחה שאת לא מאכילה

בגורים לגזע ענק
אצלי בכלל זה מקרה קשה של "הכלב התנפח" הא?

כן, אבל להגנתה של אולי,

לפחות את ידעת שזה מה שהולך לקרות. הוט' שלנו כבר לפני שלושה חודשים מלמל משהו על זה שנראה לו שצ'ארלי הגיע לגודל הסופי שלו. שקרן מתועב
לא שאני לא מתה עליו ככה, אבל הוא היה מתאים לי גם עם פחות חמישה סנטימ' בגובה. והמחריד שזה שהוא לא מפסיק! לפחות הוא בלונדיני

למעלה