מעבר בתוך ארצות הברית

rutgirl

New member
מעבר בתוך ארצות הברית

האם מישהו מכיר אתר שיכול לתת הערכות של מעבר דירה בתוך ארצות הברית בלי שאצטרך להשאיר טלפון ואמייל? אין לי כוח לאנשי מכירות שיחזרו אלי ואני רק רוצה לקבל אומדן ראשוני כדי לדעת כמה זה יהיה יותר יקר לקחת מישהו שיעשה את כל העבודה בשבילי מאשר לשכור UHAUL ולהעביר הכל לבד.

ilanvag

New member
מאיפה לאיפה את עוברת?

יש לנו פה בחור בפורום שמתעסק עם זה, הכינוי שלו הוא tiger1000. אם במקרה את גרה ועוברת איפשהו בטווח שבין פלורידה לפילדלפיה - הוא פתרון אפשרי בשבילך. (אגב, אני לא מקבל אחוזים...
)

casper10

New member
יעלה לך 1200שח -מתאים לך??

ועכשיו ברצינות אי אפשר לזרוק מספר באוויר-זה לא הולך ככה כמו שתשאלי כמה יעלה לי מטבח חדש יש מלא משתנים -מאפה ?מעיר לעיר? ממדינה אחת לשניה?ביטוח? יש 50 מדינות-וכל מדינה זה חתיכת גודל ...זה לא ישראל חצי שעה טיסה אתה בקפריסין רק לדוגמא מקליפורניה לניו-יורק יורק זה בערך אם אני לא טועה 7 שעות טיסה אז תארי לך איזה מרחק וכמה זמן זה בנסיעה ברכב-והמחיר בהתאם כמו בכל דבר יש תחרות..אין סכום מדויק..הכל פתוח חלק יהיו זולים ..חלק יהיו יקרים וחלק בכלל יבקשו ממך עוד כסף בסוף את העבודה חמודה את צריכה לעשות לתת פרטים-לקבל הצעת מחיר ולהחליט בהצלחה

rutgirl

New member
בשביל זה ביקשתי אתר

אין לי רצון לפרט את תכולת הבית שלי כאן (וכנראה גם אין כאן אף אחד שמעוניין לדעת). לא ביקשתי שתגיד לי אם זה 692 או 983 רק רציתי לקבל א ו מ ד ן כלומר לדעת האם זה יעלה לי כמה אלפים או שזה עניין של כמה מאות. לא צריך ישר להתנפל. ולאילן, אני לא עוברת מפלורידה לפילדלפיה, תודה על ההצעה בכל מקרה :)

casper10

New member
איך תקבלי אומדן אם לא אמרת מה היעד

קודם כל לא אמרת מאיפה לאיפה -מעיר לעיר או ממדינה למדינה? והכמות של התכולה? ויש עוד דברים שאת צריכה לפרט בלי זה איך יתנו לך הצעת מחיר תחשבי קצת את שואלת כמו ילדה קטנה כמו שתגידי כמה יעלה ל BMW ---מישהו יכול להגיד לך-לא-צריך עוד פרטים מודל האחרון 2008 או ישן לפני שנים? איזה דגם 528 /745 /z4? ידני או אוטומט? גג נפתח? גלגלי מגנזיום..GPS ועוד פרטים לאחר שיש לך עוד פרטים אפשר לדעת כמה יעלה הBMW המסוים סתם להגיד כמה יעלה לי BMW קשה לדעת? מקווה שעכשיו הבנת

rutgirl

New member
I didn't ask that

it's like I asked where would I find a website that will tell me how much a car would cost. I don't want to tell YOU the cost. I want to find a WEBSITE that will tell me everything based on my needs. Just like there are salary calculators I thought maybe someone knows of any moving cost calculators that I don't need to give them my contact information.

ranshe

New member
לא מכיר כזה אתר, אבל תמיד תוכלי למלא פרטים

מפוברקים.. מצד שני, הדרך הכי נורמלית לקבל הערכה היא להזמין מעריך של אחת החברות. אח"כ תהיה לך רשימת inventory ו/או הערכת משקל/נפח. בפעם הבאה שהם יתקשרו לברר, תגידי שלקחת U-haul ושלום על ישראל. www.mtfrelocation.com http://www.isaacsrelocation.com/

תומרותם

New member
הנה בבקשה

לפני כמה זמן מישהו פרסם כאן את זה. לא השתמשתי בשירותיהם, אבל כן נכנסתי לקבל הערכת מחיר, סתם בשביל השעשוע. הם אפילו לא הפציצו לי מאז את האימייל, אולי רק איזה מייל או שניים.

למעלה