מעברים קסומים

מעברים קסומים

היום באתי למפגש במצב צבירה "סמרטוט-סחוט-במיץ-זבל-עצמי". החלום שהתעוררתי ממנו דקה לפני שיצאתי מהבית מממ...צלול הוא לא היה (בלשון המעטה) ולא קרוב לחלימה, אלא סיוט עצמי, עזבו לא כדאי לכם לשמוע בכלל. בכל מקרה יצאתי מהמפגש (ואני משתדל לא לעשות פרסומת) פשוט מאורגן מחדש, וכל זה אחרי שבטוח הייתי מגושם בתרגילים (טוב פעם ראשונה מה אני יעשה). העיקרון כל כך פשוט שאפילו אם עושים את התרגילים כמו ילד בן 3 זה מצליח (וזה לכל העצלנים שביננו כמוני למשל שמחפשים תוצאות מיידיות אינסטנט פודינג). בגדול פשוט תופסים עם הידיים בצורה פיסית גושי אנרגיה שנדחפו למעטפת החיצונית ומחזירים אותם למרכזי האנרגיה בגוף, פשוט מארגנים מחדש את המערך האנרגטי, וזה באמת הדבר הכי הגיוני לעשות. אהד הכניס לי לראש טוב טוב (תודה לך) שאין דבר כזה לאבד אנרגיה, לשאוב אנרגיה ממקור זה או אחר או לשחק איתה פינג פונג, הכל תלוי בסידור שלה במטריצה. זה הכל. רב תודות לפשטות. שוב אני מנסה ליהיות הכי אובייקטיבי ואני לא אומר וואו איזה חוויה מדהימה עברתי וכל זה, אבל אין ספק שהגעתי למפגש כמו פאזל מפורק שהחתיכות שלו היו מפוזרות בכל המעטפת האנרגטית ורק לא איפה שהם צריכים ליהיות, ויצאתי כמו ילד בן 4 אחרי שסיים להרכיב את הצעצוע החדש שלו. פשטות, פשטות ושוב פשטות אם שכחתי.

yom

New member
אתר חדש

קודם כל תודה לכל המשתתפים שהגיעו וכתבו וגם לכל המפרגנים שלא הגיעו :) יש אתר חדש למעברים הקסומים www.MagicalPasses.co.il בקרוב אוסיף שם קישורים לאתרים דומים בעולם, עם תרגילים, פורומים בעולם, רשמים מסדנאות ועוד. מי שרוצה מוזמן לשלוח לי לינקים רלוונטים כולם מוזמנים להגיע לתרגולים זיכרו שלא מספיק רק לעסוק ברמת הראש בנושאים שלנו, צריך לחבר גם את הגוף: אנחנו רואיםבעזרת הגוף ולא בעזרת השכל וכמו שנכתב בספר מעברים קסומים, לא מספיק שיש לך ביצים מפלדה צריך גם גוף שיוכל להחזיק אותן... אז גם אם לא מסתדר לתרגל בקבוצה, מומלץ להקדיש לנושא שעה בשבוע בבית להתראות, אהד

למעלה