מעבירי הילוכים- מה ההבדל?

נסומי

New member
מעבירי הילוכים- מה ההבדל?../images/Emo150.gif

תגידו, תכ'לס מה ההבדל בין כל המעבירים של שימנו (דא'ור, אליויו אלטוס וכו') ומהם חמשת הטובים? או בעצם מה הם השניים או האחד הכי טוב ולמה...? (הכוונה למעבירים, קדמי ואחורי ולשיפטרים- ידיות הילוכים) תודה רבה רבה וחיים יפים לכווולם!

BMX אורי

New member
אחי תשאל את השאלה הזאת בפורום אופני

ם...יענו לך הרבה יותר טוב מפה....... אבל מה שיש לי לומר לך הוא... שהמעביר הכי עמיד לפרירייד/דאון היל הוא שימנו סיינט שמתחבר על ציר הגלגל ולא על האוזן... ציר גלגל 9 מ"מ

שביר בטרוף?

ניסית אותו אחי? אצלי הוא חטף מכות רציניות ועדיין חי, בעולם הוא מורכב על אופניי דהוןהיל אצל רוכבים מהשורה הראשונה,

bravo210

New member
אני לא רוצה להיות האיש הרע ...

אבל קובי לי זה טיפה מפריע שאתה ניכנס לפה רק מתי שמדברים על המוצרים שלך... כאילו מה אנחנו לא קיימים שלא מדברים על רוק שוקס או סראם?!?... אני חושב שיש לך המון אבל ממש המון מה לתרום לנו פה גם ביום יום ולא רק מתי שנוח לך... לפעמים זה ממש ניראה כאילו מזניקים אותך לפה... אבל שוב יכול להיות שאני טועה וזו רק הרגשה שלי...אבל שוב זו הערה בונה

stavmax

New member
אתה לא מפריע בכלל ! ../images/Emo13.gif

נהפוך הוא ! אני חושש שלא הבנת את ההודעה של רונן נכון. נשמח לראות אותך משתתף בפורום (והרבה
, לא רק שמזכירים את סראם או רוקשוקס). אנשים כמוך זאת ברכה לפורום . בטח אבל בטח שלא מפריעים . לילה טוב סתיו

bravo210

New member
חס וחלילה חס ושלום../images/Emo70.gif תיכנס והרבה..

אבל בדיוק כמו שסתיו גם אמר... אנשים כמוך הם ברכה גדולה לפורום אבל כול מה שביקשתי שתגלה כאן יותר נוככות ושתשתף אותנו בידע שלך לאיתים קרובות יותר... סליחה אם הייתה פה אי הבנה

hardtail

New member
לחבר היה על

AC TEAM ואחרי שהאופניים פשוט נפלו הצידה הוא נשבר ל2

כול מעביר יכול להשבר......

אבל אחריי נסיון שהיה לי .....הוא ממש חזק ושוב הוא לא חסין משבר אבל חזק הוא כן

X3 Men

New member
כל מעביר נשבר אבל להחליף מעביר

סראם XO זה הרבה יותר יקר מ- DEORE נגיד, לא? אז עדיף לשים מעביר פשוט ולשבור אותו כמה שרוצים

labop

New member
הציר הוא לא 9 אלא 10 והוא כמעט

מתכת מלאה, אני מדבר מניסיון, כי לי יש אתה נהאבה האחורית פלוס המעביר

Master Whilee

New member
תשובה מקיפה לגבי Shimano

הרמות של המעבירים של Shimano, מהגרוע אל הטוב, הן: Sis Altus Acera Alivio Deore Deore LX Deore XT XTR יש עוד דיי הרבה סוגים האמת, אבל אלה הכי מקובלים. תאורטית הם מיועדים כולם לXC, אבל אנשים רבים משתמשים בחלקים מרמת Deore ומעלה גם בשביל FR, DH וכו. יש אנשים שאפילו משתמשים במעבירי הילוכים אחוריים של כביש, בשביל סגנונות אלה. (למשל ה105 שאם אני לא טועה הוא ברמה כמו של הDeore). בנוסף, לשימאנו יש גם את מערכת הSaint, שמיועדת לפרי רייד ודאון היל, ולדעתי היא מקבילה בערך לDeore XT או לXTR (או לDura-Ace במעבירי כביש). בקרוב Shimano תוציא סדרה חדשה, שתקרא Hone, שתהיה בעיקרון דומה לSaint, רק יותר פשוטה ממנה. בנוסף, יש את המערכות של סראם, בהן אני פחות מבין (לצערי)... הרמות של הXC, מהגרוע לטוב, נעות בין 5.0 ל9.0 אם אני לא טועה, ובנוסף יש סדרה שמיועדת יותר לפרי רייד ודאון היל, שנקראת X.0 מקווה שעזרתי לך להבין קצת יותר את העולם המוזר קצת הזה, של השמות והרמות והסדרות של חלקי האופנים, ובתוכם ההילוכים.

למעלה