מסתכל לעתיד UFC 107

dvirshaty

New member
מסתכל לעתיד UFC 107

שני קרבות שכנראה כבר סגורים לאירוע UFC 107 שיסגור את 2009 Quinton Jackson vs. Rashad Evans Frank Mir vs. Cheick Kongo

KKOM

New member
דלישז...

איזה קארד... מהתגובה שלך לפה של ברוס באפר... כבר יש לי צמרמורת, בקצב הזה של 2 איבנטים לחודש אולי נראה אותו גם השנה...

גיא ע

New member
AmitNHB ביקשת קיבלת, נראה מי טוב יותר, מיר או

קונגו...
ולצערי נראה לי שראמפייג' הולך להפסיד, אבנס מהיר מדי בשבילו

BeniTaz

New member
ראמפייג' מתאגרף יותר טוב

אם אבנס יחשוב לנסות להתאגרף מולו. הייתי מציע שאבנס יבנה על היתרון שיש לו בהיאבקות.

BeniTaz

New member
ראמפייג' לא פראייר בכלל בהיאבקות

אבל לאבנס אין יתרון עליו? אני צופה שאבנס יחטוף עוד נוקאאוט אם ינסה ללכת ראש בראש בעמידה עם ראמפייג'.

talhorm

New member
לפני הקרב מול טיטו, אמרו שלאבנס יש יתרון על

טיטו בהיאבקות... אז אני מאמין שמול ראמפייג' בטוח יש לו יתרון... ראמפייג' הוא לא פוזישין גאי...הוא פשוט בחור נורא חזק עם הטלות חזקות, אבל אם מישהו משתלט עליו על הקרקע קשה לו להתרומם, כמו הקרב עם פורסט... בכל אופן. לדעתי ראמפייג' בכלל ינצח בעוד נוקאאוט שאבנס יחטוף לצערו.

גיא ע

New member
אבנס הוא קאונטר סטרייקר מצויין

והוא מספיק מהיר כדי לא לחטוף נוקאאוט מראמפייג'. הוא לא יעמוד ויתארף הוא ילך אחורה ויתן לראמפייג' לבוא אליו, מה שלא עבד מול מצ'ידה כן יעבוד מול ראמפייג'.

Indego

New member
מסכים איתך...

אבנס הוא בחור חכם מאוד, והוא מתאמן באחת הקבוצות הטובות בעולם, אני בטוח שלגרג יש קלף מתחת לשרוול נגד ראמפייג', אני באופן אישי לא מצליח לראות את ראמפייג' נעמד מול אבנס ולא יוזם מגע, אני לא יודע אם אבנס ינצח בנוקהאוט, אבל אם הוא ישמור על הגיים פלן שלו, קשה לי להאמין שראמפייג' יינצח. אגב שימו לב שהלוחם האחרון שקיבל KO מראמפייג' הוא ואנדרליי (שידוע בכך שהוא נכנס עם הראש בקיר...), בקרב האחרון שלו נגד ג'ארדין, מלבד למספר נוקדאונים, לא ראינו כלום, ואבנס הוא סטרייקר יותר חכם, ויותר חזק, והרבה יותר מהיר מג'ארדין.

BeniTaz

New member
"הלוחם האחרון שקיבל KO מראמפייג'.."

בסך הכל פגש את סילבה לפני ג'ארדין. אני עדיין טוען מה שטענתי לפני הקרב של אבנס-מאצ'ידה. אבנס לוחם שעדיין לא ביסס את עצמו בעמידה, בטח לא בהשוואה לראמפייג'. הוא זריז וקליל, עבודת רגליים מעולה, ידיים מהירות עם עוצמה אבל לראמפייג' יש את האיגרוף הטהור, הבסיסי והיעיל הטוב ביותר ב-LHW, הוכח ומוכח אינסוף פעמים. אבנס אולי הפיל את סבא לידל אבל גם ראמפייג'. ושוב, ראמפייג' הוביל בביטחה מול ג'ארדין. זה מה שקורה שלוחם שיודע שהוא קרב אחד מטייטל שוט עושה, לא לוקח סיכונים. תוסיף לזה שראמפייג' ידע שהוא צריך להילחם חודשיים אח"כ ולא להיפצע (ובסוף הוא לא היה כשיר) ואולי נוסיף את העובדה שג'ארדין מוקש בפני עצמו וסטרייקר לא רע בכלל. ועדיין ראמפייג' שלט וכמעט גמר את ג'ארדין.

Indego

New member
אני לא מזלזל בראמפייג'...

לדעתי הוא אחד הסטרייקרים הטובים בעולם, אני רק אומר שהקרב שלו נגד אבנס לא הולך להיות כזה באנקר כמו שאנשים חושבים, אבנס הוא קאונטר סטרייקר חזק מאוד, ואני מאמין שגרג ג'קסון מכין אותו טוב לקרב, צחי אל תשכח גם שראמפייג' יעלה לקרב עצבני יותר מתמיד, ויכול להיות שזה רק יפעל לרעתו, אם אבנס ישמור על מרחק, ראמפייג' ישתגע ולא יתזמן נכון את המכות שלו, וזה יוביל לנפילה שלו. אבל מי אני שיודע, יכול להיות שראמפייג' יעלה קר רוח, וישלח את אבנס לישון כבר אחרי סיבוב אחד...

התסריט האחרון נשמע לי יותר סביר

לראמפייג' יש יכולת לקבל הרבה מאוד מכות לפני שהוא חושב על לישון. כמה ברכיות הוא קיבל מסילבה עד שהוא נרדם? יותר מ10 זה בטוח. הסנטר של אבנס? לא ניראה לי כזה קשיח. אם מצ'ידה הצליח גם ראמפייג' יצליח. לראמפייג' יש נוקאוט פאוור אדיר. הוא נתן נוקואוט לסילבה, צ'אק ואיסטמן בUFC. הוא היה ממש ממש קרוב לסיים את גריפין כבר בסיבוב הראשון. בקטע הזה הם די שווים. אבנס אוהב שלוחצים עליו ובאים אליו, וראמפייג' אוהב לבוא וללחוץ. הם די מתאימים. הבעיה אצל אבנס היא שהוא ניצח ככה את צ'אק שאני חושב שהידיים שלו שוקלות בערך 90% מהגוף שלו, אחרת אין הסבר לזה שהוא משאיר אותן למטה ואת גריפין. כשהוא ניסה את זה עם מצ'ידה הוא קיבל את כל הלוחץ שהוא רצה ומצא את עצמו עם עניים מגולגלות וריר מהפה, ואלי גם כאבי ראש לשבוע שאחרי. אני אומר שניראה פה עוד נוקאוט שמועמד לKO השנה בUFC (יחד עם הנדו-ביספינג, אבנס - ליוטו, האמיל - פיליפיני וזהו ניראה לי)

dor244

New member
ראמפייג לא הפסיד

ב ONE PUNCH נוק אאוט . יש לו סנטר מפלדה שעבר כבר את גדולי ה ONE PUNCH NOCKOUT . למרות שזה לא צווין ראמפייג עבר כבר את הנדרסון , רנדלמן , ארונה ולינדלאנד ואף לקח אותם לקרקע . אז כשזה נוגע להיאבקות וטייקדאון דיפנס ראמפייג גדול על אוואנס . הדבר היחיד שיש לאוואנס זה את גרג גקסון שבנה לו תוכנית מגוחכת בקרב האחרון שלו , וראמפייג נראה זוהר מאז שעבר לוולףסלייר. עוד משהו -- אואאנס מפסיד סיבובים בסיטונות אז גם החלטה לא יהיה לו קל לקחת .

Indego

New member
מה היה מגוחך בתוכנית קרב של גרג?

אם נניח אתה היית המאמן של אבנס, איך היית מכין אותו ליריב כמו ליוטו מאצ'ידה? שים לב שבסיבוב הראשון אבנס חיכה לתגובה של מאצ'ידה בשביל לתת קאונטר חזק, אבל אבנס כנראה לא שיער שליוטו ישמור על מרחק, ויהיה זהיר בהתקפות שלו. הנוקדאון בסיבוב הראשון קרה בגלל שליוטו שילב אגרוף עם בעיטה (מהלך שאי אפשר להתכונן אליו), ואח"כ אבנס כבר סטה מתוכנית הקרב שלו, ואנחנו יודעים מה קרה. בשורה התחתונה גרג ג'קסון הוא מאמן תותח, שיודע לזהות חולשה אצל לוחמים, ולנצל את זה - שים לב לקרב של אבנס וגריפין, גרג אמר לראשאד לפני תחילת הסיבוב שיתפוס לגריפין את הרגל, וזה מה שיוביל לניצחון, ועובדה שזה מה שקרה.

dor244

New member
נו באמת גקסון דיבר על זה

שעדיף היה לו להגיד לראשאד להיכנס לטייקדאון או לקלינץ ובכל מחיר להוריד , מאשר לחכות לקאונטר סטרייקינג.

Indego

New member
אפשר קישור?

כי אני לא זוכר שהוא אמר משהו כזה, ואגב בסיבוב הראשון היה קלינץ של איזה שניה וחצי וליוטו החליט לוותר על ההורדה, ובסביבו השני הוא היה מצליח להטיל את אבנס, אם הכלוב לא היה מפריע.

למעלה