"מסתורין לילה" ש/ל - לשיפוטכם

borntojump

New member
מעולה!

החורבה המוארת, המריחה של העננים - נפלא הדבר היחיד שמפריע לי - האור בתוך הקשת הוא לא לכאן ולא לשם או לזוז טיפה ימינה ולקבל קשת מוארת בתוך אחת חשוכה או טיפה שמאלה ולהעלים את הקשת הפנימית ולהישאר עם ההילה שלה בתוך הקשת השחורה איזו עדשה זו? יש לה וינייטינג מאוד ברור

Immortality

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

סרט אימה בפוטנציה. קיבלת 5, אני מניחה שזה אומר הכל- מדהים, מדהים ועוד קצת מדהים. :)

dark spy

New member
מעולה!

גם אני נותן
*5 האפקט של העננים, החורבה..... אהבתי

גם אני אהבתי

בחיים לא צילמתי חשיפה יותר משתי שניות וגם לא שחור לבן. יש לי עוד הרבה מה ללמוד.

liorsh

New member
כל הכבוד

תמונה עם המון אוירה.שילוב טוב של חדות בחשיפה הארוכה. אהבתי מאוד. בכלל, אני מגיע למסקנה בזמן האחרון שצילום ש/ל הוא הרבה יותר מיוחד מהרבה בחינות. הרבה יותר פוטנציאל לאוירה מיוחדת, אולי בגלל שאנחנו לא מתרכזים כ"כ בצבעים כמו בתמונה צבעונית. בסה"כ - יופי של תמונה - כל הכבוד. ליאור

ran refael

New member
תמונה מעניינת מאוד

תוכל לפרט קצת על ביצוע התמונה אהבתי את צורת היד שנמצאת מעל הבית כאילו הבית נמצא תחת השגחה מלמעלה

נתוני תמונה

התמונה צולמה באזור 1:00 בלילה. פילם ש/ל ללא פלאש חשיפה 2-5 דקות (לא זוכר במדוייק) צמצם 5.6 חלק מהעננים הוארו ע"י אורות עיר קרובים. תודה לכולם על התגובות. אסף

ganooov

New member
תמונה מיוחדת ומעניינת.

למה השוליים מעוגלים וכהים? בדרך כלל זה קורה מצמצם סגור, אבל אמרת שזה צמצם 5.6..

ganooov

New member
לא, אני מתכוון סגור.

צמצם פתוח = F1.8 צמצם סגור= F32 כשסוגרים צמצם, נגרמת במצבים מסויימים תופעה של שוליים כהים ולעיתים גם מעוגלים.

borntojump

New member
אני יודע מה זה סגור ומה זה פתוח ../images/Emo13.gif

וינייטינג בולט יותר בצמצם פתוח וככלל תלוי באיכות האופטית של העדשה וגם נעלם כמעט לגמרי כשמרכיבים עדשה על גוף דיגיטלי עם קרופ פקטור כי שולי שדה הראיה של העדשה לא מגיעים לחיישן

למעלה