מסתבר שנתניהו קרא בפורום הזה ונענה לבקשתכם

evglev1

Well-known member
מנהל
פעל במקומו של החוסר תועלת.

איך שאני מכיר אתכם, תראו שהוא נענה לבקשתם, אז תלינו על כך כפי שרק חמוצים יודעים לעשות |נחמה|
שמח שהוא שאחרי שהוא שיחק בדמוגרפיה ולא נתן רשת ביטחון לחוק האזרחות כמתחייב מכל ימני שנמצא באופוזיציה לפחות בחיי אדם הוא לא משחק ופועל למען החיסון השלישי ולא פועל למען גל מגפה נוסף כדי להראות כמה הממשלה גרועה. לפחות לסכן חיי אדם הוא לא מוכן בשביל נקמה פוליטית או/ו חזרה לשלטון.

דיברגנט חדש

Well-known member
שמח שהוא שאחרי שהוא שיחק בדמוגרפיה ולא נתן רשת ביטחון לחוק האזרחות כמתחייב מכל ימני שנמצא באופוזיציה לפחות בחיי אדם הוא לא משחק ופועל למען החיסון השלישי ולא פועל למען גל מגפה נוסף כדי להראות כמה הממשלה גרועה. לפחות לסכן חיי אדם הוא לא מוכן בשביל נקמה פוליטית או/ו חזרה לשלטון.
כן, אך הציבור שלך (הרל"בים) טוענים, עכשיו, שהוא כן עושה את זה ממניעים פוליטיים בכדי לנגח את בנט :)

כוכבית מצויה

Well-known member
כן, אך הציבור שלך (הרל"בים) טוענים, עכשיו, שהוא כן עושה את זה ממניעים פוליטיים בכדי לנגח את בנט :)
אני לא בטוחה שהמניעים שלו אינם פוליטיים.
בינתיים רוב אנשי המקצוע לא ממליצים על מתן חיסון שלישי באופן גורף, נתניהו כבר מספר שבועות אומר בכל מקום אפשרי שצריך לתת אותו. אני מעדיפה את הדעה של אנשי המקצוע.
יש הסכמים לקבלת חיסונים מפייזר באוגוסט כך שלחלוטין לא ברור אם בכלל צריך התערבות של נתניהו על מנת שיהיו מספיק מנות חיסון.

palmony1951

Well-known member
בינתיים רוב אנשי המקצוע לא ממליצים על מתן חיסון שלישי באופן גורף, נתניהו כבר מספר שבועות אומר בכל מקום אפשרי שצריך לתת אותו. אני מעדיפה את הדעה של אנשי המקצוע.
יש הסכמים לקבלת חיסונים מפייזר באוגוסט כך שלחלוטין לא ברור אם בכלל צריך התערבות של נתניהו על מנת שיהיו מספיק מנות
אני חושב שפחות אנשים ירצו להתחסן במנה שלישית, וזאת עקב תופעות לוואי.
זה שלא מפרסמים את את תופעות הלוואי-כי הממשלות מאיימות על אמצעי התקשורת/אנשי המקצוע (ואולי התקשורת עצמה מבולבלת בנושא).
לכן לא כדאי לבזבז מיליארדים כדי להביא עשרות מיליוני מנות חיסון, שחלקם הגדול עלול להיזרק לפח.
עדיף להביא כמות מוגבלת מידי פעם, ולא להיכנס להיסטריה

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור שיש גם מניע פוליטי.
לדעתי, קשישים שקולים למי שיש לו כשל חיסונים והם פלח שוק לא קטן.
יש הסכמים לקבלת חיסונים מפייזר באוגוסט כך שלחלוטין לא ברור אם בכלל צריך התערבות של נתניהו על מנת שיהיו מספיק מנות חיסון.
לא ידוע לי על הסכם כזה ועל הכמות שבהסכם.

אור גינאל

Well-known member
???

איך הנוף מהעץ הגבוה שטיפסת עליו ?

אור גינאל

Well-known member
ומשהו ענייני?
במבצע האחרון של חיסוני הקורונה התחסנו חמישה מיליון במנה ראשונה ובמנה שניה בהפרש של שבועיים כדי לחזק את הנוגדנים.
כבר מראש היה ידוע שיש לחיסון הזה תוקף של חצי שנה ויש גם מיקרים של מחוסנים שנדבקו שוב.
היום, כבר ידוע על וריאנט שמתפשט ושהחיסון הנוכחי יעיל גם נגדו .
אחרי שידועים הנתונים האלו, אין אנשי מקצוע שיתנגדו למתן חיסון נוסף לפחות לחמישה מיליון איש ורצוי אף יותר.
מתפקידו של יו"ר האופוזיציה לאזן את פעולת הממשלה (בלמים ואיזונים) בעוד שהוא רואה את הנתונים ואת פעולות הממשלה, מתפקידו לנקוט בכל פעולה שיש בידו, אפילו כאזרח שלא לומר איש ציבור, כדי למנוע סכנה נוספת לבני אדם כמי שלוקח ברצינות את חומרת המצב.

דיברגנט חדש

Well-known member
במבצע האחרון של חיסוני הקורונה התחסנו חמישה מיליון במנה ראשונה ובמנה שניה בהפרש של שבועיים כדי לחזק את הנוגדנים.
כבר מראש היה ידוע שיש לחיסון הזה תוקף של חצי שנה ויש גם מיקרים של מחוסנים שנדבקו שוב.
אחרי שידועים הנתונים האלו, אין אנשי מקצוע שיתנגדו למתן חיסון נוסף לפחות לחמישה מיליון איש ורצוי אף יותר.
מתפקידו של יו"ר האופוזיציה לאזן את פעולת הממשלה (בלמים ואיזונים) בעוד שהוא רואה את הנתונים ואת פעולות הממשלה, מתפקידו לנקוט בכל פעולה שיש בידו, אפילו כאזרח שלא לומר איש ציבור, כדי למנוע סכנה נוספת לבני אדם כמי שלוקח ברצינות את חומרת המצב.
אתה מנסה להכניס בינה לשטופי מוח שיודעים רק לדקלם מה שמאכילים אותם ללא יכולת חשיבה מינימלית.
אם מישהו יצייץ ממשרד הבריאות שצריכים לחסן במנה שלישית, ישר את ישנו צד בתקליט וידרסו את כל מי שחושב אחרת.
כפי שכתבתי בתגובה קודמת שלי, אין כל הבדל בין בעלי כשל חיסונים לבין קשישים וכשרואים שהנוגדנים מתנדפים, צריך להקפיץ אותם שוב, בדומה לקבל שצריך לטעון אותו לאחר שמתפרק.
כל מי שעבר 4 חודשים ממועד המנה השנייה שהוא קיבל, צריך לחשוב על מנה שלישית באותו סדר שהתחילו לחסן את המנה הראשונה וזה גם מסתדר עם מרווח הזמן של 4 חודשים בין המנה השנייה לשלישית.
הגוף של המחוסן הוא חסר תועלת ואין לו שום יכולת להתמודד עם תרחיש חזק, לכן הוא צריך לקבל תיגבור של מנת הדחף.

אור גינאל

Well-known member
אתה מנסה להכניס בינה לשטופי מוח שיודעים רק לדקלם מה שמאכילים אותם ללא יכולת חשיבה מינימלית.
אם מישהו יצייץ ממשרד הבריאות שצריכים לחסן במנה שלישית, ישר את ישנו צד בתקליט וידרסו את כל מי שחושב אחרת.
כפי שכתבתי בתגובה קודמת שלי, אין כל הבדל בין בעלי כשל חיסונים לבין קשישים וכשרואים שהנוגדנים מתנדפים, צריך להקפיץ אותם שוב, בדומה לקבל שצריך לטעון אותו לאחר שמתפרק.
כל מי שעבר 4 חודשים ממועד המנה השנייה שהוא קיבל, צריך לחשוב על מנה שלישית באותו סדר שהתחילו לחסן את המנה הראשונה וזה גם מסתדר עם מרווח הזמן של 4 חודשים בין המנה השנייה לשלישית.
הגוף של המחוסן הוא חסר תועלת ואין לו שום יכולת להתמודד עם תרחיש חזק, לכן הוא צריך לקבל תיגבור של מנת הדחף.
בנט מרגיש שהוא במסיבת סיום קורונה ורק צריך לשים מסיכות, לשמור על המבוגרים, ומי שלא התחסן שיתחסן, וכך ננצח את הקורונה (מחיאות כפיים סוערות).
והוא אפילו לא מרגיש שיש בעיה עם מה שהוא אומר. כנראה שהוא לא מבין עובדה בסיסית והיא שהוריאנט מייתר את כל המאמצים שנעשו עד כה.
מה שצריך לעשות זה להתחיל הכל מחדש, כולל סגרים,
וגם אם ימותו אנשים עם מחלות רקע בגלל שלא סגר את המשק הוא לא יתנצל, במקום זה יגיד '-אתם רואים אתם אשמים, לא צייתתם להנחיות'.
מה שמאפיין מנהיג זה שהוא לוקח אחריות וגם אם קורה משהו הוא לא מאשים אף אחד.

דיברגנט חדש

Well-known member
והוא אפילו לא מרגיש שיש בעיה עם מה שהוא אומר. כנראה שהוא לא מבין עובדה בסיסית והיא שהוריאנט מייתר את כל המאמצים שנעשו עד כה.
לא בטוח שמייתר, פשוט צריך להבין שלזמן יש חשיבות וצריך להפעיל שיקול דעת ולא לאכול את מה שחב' התרופות רוצות למכור לנו בכדי שנאמין בחיסונים.
מה שצריך לעשות זה להתחיל הכל מחדש, כולל סגרים,
אני חושב שזה עוד מוקדם לסגרים, אך בהחלט צריך להקשיב לאינטואיציות של נתניהו ולחסן במנה השלישית כפי שהוא עשה במנה הראשונה כשכולם עוד השתהו.
וגם אם ימותו אנשים עם מחלות רקע בגלל שלא סגר את המשק הוא לא יתנצל, במקום זה יגיד '-אתם רואים אתם אשמים, לא צייתתם להנחיות'.
ברור שהוא לא יתנצל ורק יאשים את הלא מחוסנים.
מה שמאפיין מנהיג זה שהוא לוקח אחריות וגם אם קורה משהו הוא לא מאשים אף אחד.
בהכללה אתה צודק.

כוכבית מצויה

Well-known member
היעילות של החיסון למניעת נשאות ומחלה קשה ירדה דרמטית.
יעילותו במניעת תחלואה קשה נשארה מעל 80%.
השאלה עכשיו אם רוצים למנוע תחלואה/נשאות יש מקום לשקול חיסון שלישי בתנאי שיוכח שהוא עוזר.
אם המטרה מניעת תחלואה קשה אפשר לחכות עם החיסון השלישי.
הנתונים בינתיים מראים כי היעילות במניעת תחלואה קשה ירדה בעיקר בבעלי מחלות רקע מוגדרות, יש מקום לשקול לחסן את החתך הזה בחיסון השלישי.
בכל מקרה לא מדובר על חיסון שלישי גורף, להערכתי גם הענות הציבור ללא מחלות הרקע לחיסון השלישי תהיה משמעותית יותר נמוכה מאשר לחיסונים הראשון והשני.

דיברגנט חדש

Well-known member
היעילות של החיסון למניעת נשאות ומחלה קשה ירדה דרמטית.
יעילותו במניעת תחלואה קשה נשארה מעל 80%.
כל פעם אומרים משהו אחר, בקישור הקודם בשרשור קודם בנושא אמרו שירד ל-64%.
השאלה עכשיו אם רוצים למנוע תחלואה/נשאות יש מקום לשקול חיסון שלישי בתנאי שיוכח שהוא עוזר.
פרופ' ברבאו אמר שהוא עוזר, לכן החליטו לתת אותו לבעלי מחלות רקע.
זה גם הגיוני, כי אם לא היה עוזר, לא היו נותנים גם להם.
בכל מקרה לא מדובר על חיסון שלישי גורף, להערכתי גם הענות הציבור ללא מחלות הרקע לחיסון השלישי תהיה משמעותית יותר נמוכה מאשר לחיסונים הראשון והשני.
הציבור הוא עדר, גם אמרו שלא יחסנו ילדים ובסוף חיסנו ולפני זה אמרו שלא התחסנו בעצמם ובסוף התחסנו לאחר שנתניהו התחסן ראשון.

כוכבית מצויה

Well-known member
כל פעם אומרים משהו אחר, בקישור הקודם בשרשור קודם בנושא אמרו שירד ל-64%.
כי מצטברים נתונים, הטענה לגבי 64% היתה לגבי מניעת נשאות באותו קישור דיברו על מעל 90% מניעת תחלואה קשה.
פרופ' ברבאו אמר שהוא עוזר, לכן החליטו לתת אותו לבעלי מחלות רקע.
זה גם הגיוני, כי אם לא היה עוזר, לא היו נותנים גם להם.
שזה בסדר גמור.
הציבור הוא עדר, גם אמרו שלא יחסנו ילדים ובסוף חיסנו ולפני זה אמרו שלא התחסנו בעצמם ובסוף התחסנו לאחר שנתניהו התחסן ראשון.
כל אחד מחליט לפי מה שהוא חושב שנכון לו.
גם ההמלצות את מי לחסן ומתי נגזרות מהידע המצטבר הן על הנגיף והן על החיסון ויעילותו, ומהעמדת התועלת שבחיסון מול הנסק של הקורונה.
העריכו שחיסון רוב המבוגרים יספיק כדי למנוע התפרצות נוספת של הקורונה, כשהתברר ששגו מצד אחד, ומצד שני נעשו בדיקות ראשוניות לגבי יעילות ובטיחות החיסון בחיסון נוער שהראו שהוא מספיק יעיל ובטוח, הוחלט לחסן גם את קבוצת הגיל 12-16. זה בסדר שמשנים המלצות לפי הידע והמצב בזמן שינוי ההמלצה

כוכבית מצויה

Well-known member
שלושה שבועות לא שבועיים.
לא נכון, מכיוון שהוא לא נבדק ליותר מחצי שנה לא ידעו לכמה זמן הוא תקף.
בינתיים אנשי המקצוע מתנגדים למתן מנה שלישית לכלל המחוסנים.
זה לא מה שהוא עושה, הוא דוחף לחיסון שלישי באופן גורף בניגוד לדעתם שם אנשי המקצוע.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני כלל לא בטוח שיש הסכמים, כי אחרת קופ"ח לא היו עוברים לחסן במודרנה החל מ-1 באוגוסט את מבוטחיהן בני ה-18 ומעלה רק במנות של מודרנה, למעט אלו שכבר קיבלו מנה ראשונה של חיסון פייזר ועוד בכתבה כתוב שמחקר אחד אומר שהיעילות דומה ואחר שמודרנה יעילה פחות ושבני 12 עד 18 יוכלו להתחסן בחיסון פייזר בלבד.

לאונידס

Active member
פעל במקומו של החוסר תועלת.

איך שאני מכיר אתכם, תראו שהוא נענה לבקשתם, אז תלינו על כך כפי שרק חמוצים יודעים לעשות |נחמה|
מה קרה? הצליחו להפטר מחיסונים פג תוקף תמורת חיסונים בתוקף ולמנוע נזק כספי עצום אז נתניהו מחפש נזק חדש?
לא חשוב מה הנזק שיגרם למדינת ישראל ואזרחיה העיקר לקבל עוד לייקים מעדר הכבשים הפועות?

1. יש מספיק חיסונים בישראל לכל המבוגרים שרוצים להתחסן עכשיו,
בקרוב מאוד יהיו חיסונים לכל בני ה 12-18 שבחרו לא להתחסן ועכשיו פתאום נזכרים שרוצים.
2. אין הצדקה רפואית לחיסון גורף של האוכלוסיה בחיסון שלישי,
יש הצדקה לאוכלוסיות מסויימות ומצומצמות ובשבילן יש מספיק חיסונים.
נתניהו צריך להפסיק להיות היסטרי, אנשי המקצוע מחליטים אם יש צורך בחיסון שלישי ולא ראש ההיסטרים שסיימו תואר באפידימיולוגיה באוניברסיטת פייסבוק.
3. יש הגיון בהמתנה לחיסון שיהיה יעיל יותר מול זן דלתא ואולי גם קאפא ואז לתת אותו כחיסון שלישי (אם וכאשר יהיה צורך)
נכון שסיפור על רכישה עכשיו יביא הרבה לייקים מהכבשים הפועות אבל יזיק לישראל.

dory30

Well-known member
אני משוכנע שהם כן. הוא לא יפספס להראות הזדמנות כמה הוא חשוב ומצליח. את צודקת לחלוטין במה שאמרת.

למעלה