מסתבר שאפשר להסתדר בלי Soak

liorb22

New member
מסתבר שאפשר להסתדר בלי Soak ../images/Emo3.gif

מסתבר שאפשר לעורר את תשומת ליבם של המפיצים הישראלים, ללא תיווך צד שלישי מצידו של Soak היקר
לאור הגילוי האחרון שלי בנוגע לחוברת שככל הנראה כן קיימת לגלדיאטור המורחב, החלטתי להעביר את המידע "החדש" לגלובוס. להלן ההתכתבות שלי עם סלעית: Message : היי סלעית, זה שוב אני. אני מניח שזכור לך כי התרעמתי בזמנו על העובדה שהחוברת המדוברת לא כלולה במארזים המופצים בארץ. טענת בזמנו שכך קיבלתם את המארזים, ולפי מה שידוע לכם, החוברת הנ"ל לא הופצה באירופה. לאור טענות חוזרות ונשנות מצד קהל אספני ה DVD בארץ, מנהל פורום סרטי DVD בתפוז יצר קשר עם בן, במטרה לענות על כמה מן השאלות הבוערות יותר שעלו בנוגע לכמה הוצאות מבית גלובוס. בן ענה על השאלות, וחזר על אותה טענה ש"האולפנים בחו"ל כלל לא הפיצו את החוברות האלה באירופה". כמעט וקיבלתי את הטענה של בן (ושלך), אך בכל זאת החלטתי לבדוק את העיניין שוב - והפעם הופתעתי לגלות שכך הם לא הדברים. באתר חדשות ה DVD הבריטי, dvdtimes, מצאתי ציטוט בהודעה הראשית שמציין במפורש על דבר קיומו של booklet מיוחד להוצאה. הנה הציטוט הרלוונטי: "Also included is a specially created booklet featuring excerpts and images from Scott 's Gladiator companion book How It All Started " למען הסר ספק - הציטוט הנ"ל מתייחס להוצאה הבריטית (להלן R2) של Gladiator Extended SE הנה הלינק לבחינתך: http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=58086 אודה לך מאוד אם תעבירי את המידע הנ"ל לאנשים המתאימים, על מנת שיבדקו את העיניין וידאגו לספק סוף סוף את החוברת, לאותם לקוחות שרכשו את ההוצאה המדוברת (ואני בינהם). בתודה, ליאור בלומשטיין On 12/27/05, סלעית דוד <[email protected]> wrote: שלום ליאור תודה על פנייתך וסליחה על העיכוב במתן התשובה. אנו בגלובוס יונייטד עושים מאמצים רבים להעניק לך שירות איכותי וחווית צפייה מתקדמת ומהנה ביותר. סרטי יוניברסל מופקים, ומיוצרים ישירות באולפני יוניברסל. אי לכך הם הקובעים בלעדית מהם התכנים והקונפיגורציות (סאונד, תמונה, תרגומים, שפות) אשר יופיעו בסרטים . כמובן שגם שיקולים כלכליים משתקללים בהחלטתם. חשוב להבין, מבחינתנו פורמט הסאונד או תוספת חוברת למוצר אינם משנים את עלות המוצר עברינו או עבור הצרכנים ואין לנו שיקול כלכלי כזה או אחר. אנו תמיד נפעל להוצאת המהדורה האופטימלית ביותר. להלן תשובתו של בן בנוגע לחוברות גלדיאטור: יומני הפקה – אם אינני טועה רק במהדורה האמריקאית הופקו חוברות. אנו משוייכים לאירופה. אשמח לדעת אם ידוע על חוברות שהשתלבו במוצר בארצות אחרות מלבד ארצות הברית. מאתר בריטי שבדקתי לא מצאתי מידע על חוברת כזו. http://www.play.com/play247.asp?pa=srmr&page=title&r=R2&title=689104 ליאור, חשוב לי לציין שפנייתך מתקבלת בברכה. דווקא משום הזמן והמאמץ שהקדשת לפנות אלינו ומשום לא וויתרת בעניין אנו מבינים שאכפת לך. אנו מאחלים לעצמנו עוד הרבה לקוחות בעלי עניין ומסירות כמוך. וככל שיירבו פניות כשלך אנו נשתדל יותר ויותר. בברכה, סלעית דוד מנהלת שירות הלקוחות גלובוס יונייטד From: Lior Blumshtein [mailto:[email protected]] Sent: Tuesday, December 27, 2005 4:21 PM To: סלעית דוד Subject: Re: FW: גלדיאטור המורחב Play.com כלל לא שולח לישראל לפי מיטב הבנתי. העיניין הוא שמידע מאתרי מכירות אינטרנטיים הוא מוגבל ביותר. dvdtimes.co.uk הינו אתר חדשות בריטי שעוסק אך ורק בעולם ה-DVD וכל הקשור בו. המידע שמתקבל לידם, מגיע ישירות מחברות ההפצה האירופיות (שימי לב שכל הכתבה מתייחסת להוצאה הבריטית ולא לאמריקאית למען הסר ספק). אם תתבונני שוב בסוף הפיסקה השניה בלינק שנתתי: http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=58086 תראי שכתוב במפורש, ואני מצטט שוב: Also included is a specially created booklet featuring excerpts and images from Scott's Gladiator companion book How It All Started. אם מבחינתכם החוברת לא מהווה שיקול כלכלי שהוא, אנא בדקו את העיניין עד תום - בסניף הבריטי של אולפני Universal. אני מבחינתי מוכן אפילו לשלם על החוברת הזו, אם הכסף מהווה בעיה. אני יודע שאולי זה ישמע קטנוני ("מה יש לו מהחוברת המזורגגת הזו...") אך כאספן DVD לא קטן, קצת מפריעה לי העובדה שיש בידי מארז חלקי בלבד, ולא מארז מושלם הכולל את כל מה שאמור להיות בו. אם הייתי קונה את זה כמתנה למישהו, או סתם בתור קניה אקראית שלא מתוך אובססיה לתחום, לא הייתי מייחס לכך כל חשיבות. אך כאמור, בתור אספן - אני שואף לשלמות ליאור שלום ליאור מצ"ב תשובתו של מנהל המוצר: אני מקבל את ההערה ובתחילת שבוע הבא עם חזרתם לעבודה בלונדון אני אתכתב עימם בנושא ואעדכן אותך ואת הלקוח. במידה וקיימת חוברת אני אפעל שישלחו לנו עותקים לארץ. אנא מסרי תודה בשמי ללקוח על הפניית תשומת הלב לכך בן בברכה, סלעית דוד מנהלת שירות הלקוחות גלובוס יונייטד 1-800-220-901 www.globusunited.co.il ======================================================== אני לא יודע אם בסוף כן נזכה לראות את החוברת (כעת זה באמת יהיה תלוי באמיתות הדברים ובנכונות המפיץ הבריטי), אך לפחות כעת אני אדע שעשיתי את המקסימום (וגם גלובוס).

דון גל

New member
הלו בלומפילד?

בפעם הבאה בלי מספרי טלפון בהודעות. אין לי לב למחוק לך הודעה כל כך ארוכה. הדון.

ברקוש22

New member
זאת הדרך הנכונה

גלדיאטור, פארק היורה, וכל ההוצאות ה"חסרות" מצידי אני שולח להם רשימה. חזק ואמץ!

למעלה