מסר

Seth9

New member
מסר

היי חברים נכנסתי לכאן לא מזמן ואוהב את התחושה כאן אני תוהה אם אוכל לקבל איזה שהוא מסר מאחד מכם בנוגע לחיי. אני מתמודד עם קושי כבר זמן מה בתחום המקצועי, אני חש מין תחושה של קיפאון וחוסר תנועה יש המון רעיונות אך שום דבר לא תופס את המומנטום הנכון לפעולה והגשמה. אינני יודע מה הסיבה ואני לא בוטח האם עליי לפעול ואני פשוט משתהה, דוחה ויוצר בעצם את הקיפאון או שפשוט עליי להיות סבלני. במידה ויש משהו שאוכל לעשות אשמח לעצה. תודה מראש זה תאריך הלידה שלי אם הוא נחוץ: 10.09.1974

ינוקא1

New member
היי לך

כל מה שאתה מרגיש כרגע קשור ליחסיך עם חבריך לעבודה. אין לך שם כל קשר טוב ויותר מזה : אינך רוצה בו. עליך קצת להיות יותר אנושי וחברותי , העולם מתקדם דרך קבוצות של אנשים ולא לבד. מה שאחד לא יכול לעשות השני עוזר לו . תמשיך לעשות את מה שאתה עושה עכשיו , רק קצת יותר לשתף פעולה עם אנשים. בהצלחה.

תודה ינוקא !

התשובה שלך ל- Seth9 עזרה לי לסדר דברים בראשי. כנראה שלא במקרה הגעתי לשאלתו של Seth9...אז התודה, גם לו.

Seth9

New member
תודה ינוקא

באמת קלעת בול בעניין החברה מיכוון שאתמול היה זה יום שבו הקשר קצת העיב במקום העבודה הנוכחי, העניין הוא שאני עובד בתחום שהוא לא שלי תופס אותו כזמני והרבה זמן רוצה לקדם עבודה בתחום אחר שהוא תחום האהבה שלי רק שמשהו מעקב או עוצר, אני מבין שעבודה עם אנשים היא מפתח וזה נכון ואני מקבל את זה כמסר ממך... אם אתה יכול לראות אם יש משהו שאני יכול לעשות לטובת הנעה לכיוון חדש עצמאי שינוי לפיתוח תחום חדש שהוא יותר מעניין אותי אני אודה לך מאד. תודה רבה לך על ההתיחסות

ינוקא1

New member
ננסה :

"כל הידע שאתה צובר עכשיו ישמש אותך בעתיד. אל תחשוש מתחרות כי אתה טוב במה שאתה עושה. תשמע לקול אנשים שמייעצים לך ולעשות הכל בזהירות בלי לקפוץ מעל הפופיק ובלי סיכונים מיותרים. כדאי לקחת יעוץ עסקי מסודר מאנשים שעוסקים בכך. תשמע בקולם של אנשים בעלי נסיון."

Seth9

New member
תודה ינוקא

באמת תודה ובהצלחה עם האתגרים שלך - מאחל לך רק טוב

תודה וברוך הבא ../images/Emo140.gif

העליתי את הנושא וביצעתי פריסה בסיסית של קלפי טארוט מסדרת הדרקון הקלטי, אלה הקלפים שעלו: עבר -- אס החרבות: בעבד קיבלת החלטות בתחום המקצועי, שהיה בהן פוטנציאל לבנות אבל גם להרוס. עדיין, יש אפשרות לצאת מחושל מטעויות, במידה שנעשו כאלו. הווה -- שלושה מחומשים: מומלץ שתבחן אפשרות של עבודה, גם אם נוספת/ צדדית, בתחום שקרוב ללבך. יתכן שמדובר בתחום שלמדת או עסקת בו בעבר ויתכן שמדובר בתחביב. עיסוק מהסוג הזה עשוי להביא לך רווחים ולאפשר לך הגשמה. פוטנציאל והכוונה לעתיד -- הכהן הגדול: יתכן שתידרש להתחייבות כלשהי בתחום המקצועי, בצורת חוזה או צורה אחרת. מומלץ שתשים-לב לכל הפרטים לפני שתתחייב. מומלץ שתעזר באינטואיציה ובחלומות ושתיישם תובנות שמתקבלות בדרכים אלו בחיים הגשמיים. חשוב שתיקח אחריות מלאה על הדברים באופן פעיל, נסה לקדם דברים במידת האפשר.

Seth9

New member
וואו איזה כיף עוד תגובות../images/Emo171.gif

כן בעבר עסקתי בטיפול והיתה לי קליניקה.. אחרי שנים של עיסוקים קצת אחרים, קצת ליד(מבחינת עבודה מבחינה אישית תמיד ברוח) אני רוצה להתחיל שוב שום דבר אחר לא ממלא אותי כמו עבודה עם אנשים. חיפשתי באמת חיזוק לכיוון ואני חושב שקיבלתי, הפורום שלכם כיפיי עם המון תנועה ונעימות, האמת שאני עוסק שנים בין היתר גם בתקשור ובקלפים, פשוט לעצמי אני תמיד מעדיף עצה מין החוץ. תודה רבה דרור

למעלה