מסר

שרון

בוקר טוב הפורום לא מחליף יעוץ רחב ומעמיק תמקדי בשאלה שכרגע היא משמעותית ורלונטית לגביך לחילופין את יכולה לקבל יעוץ רחב ומקיף יותר גם עי שיחת טלפון בברכה נילי רווה

chill out 5

New member
בוקר טוב

נילי בוקר טוב, אם אני צריכה להתמקד בתחום אחד אז אני בוחרת להתמקד בנושא הזוגיות את תאריכי הלידה והשמות שלחתי לך רציתי לדעת אם הזוגיות הנוכחית מתאימה לי, איפה עומד כל אחד מאיתנו והאם ישנו עתיד לקשר הזה תודה.

זוגיות

שלום רב אתם שונים ודומים יכולה להיות ביניכם תקשורת נפלאה כי לשניכם ישנה רמת אינטלגנציה גבוהה.. למרות הכל יכולים להיות ביניכם ויכוחים ומאבקים.. אם הקשר ימשך עוד כ6 חודשים יש פוטינציאל למיסוד.. תשדלי לתת לו מרחב ועצמאות.. יתכן ולמשהו ממכם ישנה כרגע התלבטות לא יודעת באיזה תחום.. מאחלת לך המשך דרך זורמת נילי רווה

sharonov5

New member
נילי היי

קודם כל כל מילה שאמרת - צדקת דיברת על התלבטות בתחום מסויים - אכן ישנה התלבטות דווקא בצד שלו לגבי אורח חיים (מסורתי/חילוני) האם תוכלי לראות את תיפתר ההתלבטות ? לאיזה כיוון שלילי או חיובי? תודה מקרב לב

המשך

בוקר טוב כרגע ההתלבטות בעיצומה וקשה לדעת לאן היא תוביל.. כי מדובר בשינוי משמעותי..בברכה נילי רווה

sharonov5

New member
נילי, עוד שאלה

בוקר טוב, כתבת בהודעה קודמת שאם הקשר בינינו ימשיך עוד חצי שנה יש פוטנציאל למיסוד.... האם את רואה בחיי זוגיות וילדים ? האם את רואה זאת בחייו ? האם יש לך אפשרות לראות אם זה יהיה יחד ? ולמה בעצם אין אפשרות לראות איך תיפתר הדילמה ? זה לא משהו שניתן לראות אותו לפי תאריך לידה ?

המשך

שלום רב, עתיד הקשר תלוי בדפוסי חשיבה ותגובה ובמהלכים של כל אחד ממכם.. אתם לא קלים בבסיס יש קונפליקטים פנימיים ומורכבות.. עם תצליחו לעבור את המשוכות התחושה שלי שיהיה לכם קשה להפרד ולכן נראה שתחליטו להתמסד.. יש לך זוגיות וילדים בסרט חייך.. לפי תאריך לידה אי אפשר לדעת איך ומתי תיפטר הדילמה.. כי לכל אחד יש פילטרים שונים שדרכם הם מסתכלים על החיים ומהם הם מגיבים.. בברכה נילי רווה

sharonov5

New member
נילי, תודה רבה רבה

שמחתי לקרוא את מה שכתבת תודה על ההשקעה

sharonov5

New member
היי נילי

צהריים טובים אני קוראת שוב ושוב את התגובות שלך ויש בי כ"כ הרבה בלבול האם הדילמה שהוא עובר כרגע קשורה אלי ? האם היא קשורה לאם להתחתן או לא? האם את רואה שהקשר בינינו יתקדם למיסוד בזמן הקרוב ? נאמר חצי שנה קרובה? האם הוא רואה אותי כאישה לעתיד ... ? ואני אודה לך אם תמסרי לרמי שהתגובה שהוא הוסיף ריקה, זו הודעה ללא תוכן
תודה...

חוזר לתשובה

הוא כרגע עובר מהפך,בנושא כלכלי עבודה,חודש דצמבר לא היה חיובי עבורו...יש התרחקות,הרגשת בדידות מה. החודשיים הקרובים יקבעו לגמרי עתיד הקשר ,לכאן או לכאן . יש בך צד תלותי,שקשה לך לשחרר בן זוג אם אוהבת,מעכשיו זוגיות היא המוטו של כל השנה הזו....

sharonov5

New member
שאלה נוספת

קודם כל תודה על תגובתך אני מבינה ממך שבחודשיים הקרובים תתגבש החלטה האם ההחלטה תהיה נטו שלו ? האם אתה רואה סיכוי להמשך הקשר? האם אתה רואה לאן פחות או יותר נושבת הרוח או שאתה רואה רק את פקטור הזמן ? מאוד מבולבלת מחכה לתשובתך.

הבהרה

עיקרונית אם יהיה ניתוק זה יבוא ממנו בחודשיים הקרובים. השאלה היא האם את יודעת באמת מה את רוצה ואיך ניגשת לעניין,זה יקבע איך שהוא יגיב .

למעלה