מסר להנהלת הפורומים

מסר להנהלת הפורומים

את הכתוב להלן אני מעביר במסר להנהלת הפורומים: יש לי רכב חדש שאני מרוצה ממנו מאד. כיום זו תקופה שאנשים מחליפים וקונים רכבים חדשים. אני מעוניין שכל אחד שיקרא את ההודעות שלי יהיה מודע לרכב המצויין הזה, שהוא חדש בשוק, ולאו דוקא פורומים העוסקים ברכב. פעילותי העיקרית היא בפורום אלצהיימר. גרשון, מנהל הפורום, בדרך כלל מחמיר מאד עפ פרסומות, אך לדבריו מותר להכניס קישור פרסומי בחתימה. אנא אשרו חתימה זאת לפני שאמשיך להשתמש בה כשיגרה. אני מניח שאם תאשרו אינכם חוששים מתביעה מיבואנים מתחרים

נסיון אחרון

לא יודע מה קרה. אולי אי אפשר לתת שני קישורים. אני נותן כאן רק קישור לאתר החברה. עמכם הסליחה על ההטרדה. אם גם הפעם לא יצליח לא אנסה יותר.

אור 173

New member
היי

לא צריך לשלוח מסר להנהלה על תוכן חתימה אפשר לרשום מה שרוצים,אפילו פירסומות

../images/Emo51.gifאבל אני מחכה לתשובה מוסמכת

מניין אתה יודע שאפשר להכניס בחתימה המ שרוצים, אפילו פרסומת?

../images/Emo20.gif האמתי ש..

אתה יכול לשים כל דבר שעולה לך בראש בתוך החתימה אבל יש גם פסים אדומים: מס' טלפון/פלאפון , כתובת , פונוגרפיה וכו'

ShiRaN faY D

New member
לילה טוב לך.

אתה מוזמן בהחלט לקרוא את התקנון של האתר זה קודם כל: http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp שנית: החתימה האישית שלך היא אישית בלבד כמובן, גם אם היא מוליכה אל אתר כזה או אחר. למרות שיש רגישויות מסוימות, במקרה שכזה ומדובר בפרסום של חברה כדי להיות בטוחים יותר אתה מוזמן לשלוח מסר אישי אל: הנהלת הפורומים. כדי שתקבל תשובה מלאה על כך. המשך נעים לך.

../images/Emo51.gif

שלחתי מסר להנהלת הפורומים מיד אחרי שפרסמתי אצלכם את שאלתי. הם כנראה לא מזדרזים לענות כי טרם קבלתי תשובה. אין בתקנון שום היתר מפורש או מרומז שניתן לפרסם פירסום מסחרי בחתימה!

למעלה