מסרב לאכול ירקות

arti3

New member
מסרב לאכול ירקות

בני בן החצי שנה מסרב לאכול ירקות. ניסיתי בטטה וגם דלעת, כי זה יותר מתוק,ניסיתי תפו"א, אבל הוא מתנגד להכל. מה עושים??? זה כבר מאבק של שבועיים.

little mamy

New member
כאילו אני כתבתי....../images/Emo2.gif

תארת בדיוק את המצב אצלנו: הבן שלי בן חצי שנה, לא מוכן לשמוע על ירקות. את הפה הוא סוגר 'הרמטית' ושמישהו ינסה לפתוח לו...
מה שכן ניסינו גם: לעשות הפסקה (לא עזר) לנסות קצת פירות למרות שזה לא 'לפי הספר'. אז את הפירות הוא כן קצת טועם ובעיקר משפריץ לכל עבר. ההסתגלות לכפית קשה להם מאוד, מה עושים? לא יודעת, אם למישהו יש עיצה טובה גם אני אשמח לשמוע

ניקי ב

New member
אוכל אצבעות

גזר גמדי ברוטב בננה רכה לחתוך לחצי ולפרוסות חתיכות קטנטנות של עגבניות בלי קליפה. ירקות רכים שלמים לביבות פנקייק (אם את רוצה מתכון תגידי) קציצות ברוטב חתוכות.(כנ"ל לגבי מתכון) אורז עם גזר. גבינה צהובה פשטידת גבינה

ניקי ב

New member
הקטנה שלי בת שנה ושבע

ועד היום אני מסתכלת בשבע עינים. הפחד מחנק לא נעלם. לאט לאט ולהשגיח כל הזמן, הם לועסים עם החניכיים. תוודאי שהמזון רך , התינוק יחזיק אותו לבד ביד.

סאני22

New member
תודה../images/Emo45.gif

אני אתחיל לנסות.. כי משום מה הוא הפסיק לחלוטין מהירקות.לא רוצה בכלל. וזה מאוד מתסכל כי אני מכינה לו מרק מאוד "משובח" ואז הכל לפח. למזלי פרות הוא עדיין אוהב

יכולה לספר רק מנסיוני -

יואב התחיל לאכול מוצקים ברגע שהפסקתי לטחון לו. הוא פשוט לא אהב את המרקם. כשנתתי לו אוכל בחתיכות קטנות (לא היו לו שיניים) - בעיקר אם זה אוכל שגם אנחנו אהבנו אז הוא התחיל לאכול.

marior

New member
גם בני היה כזה

עד שהוספתי לירקות גם עוף במרק ואז פתאום זה נהיה לו טעים, כנראה השומן מהעוף נתן טעם לכל התערובת.שווה לנסות. שווה לנסות.

marior

New member
גם בני היה כזה

עד שהוספתי לירקות גם עוף במרק ואז פתאום זה נהיה לו טעים, כנראה השומן מהעוף נתן טעם לכל התערובת.שווה לנסות. שווה לנסות.

liat ליאת

New member
למה מאבק? אין צורך להלחם

תעשי הפסקה ותנסי אחרי שבועיים שלוש. פירות ניסית? הפירות מתוקים יותר ולפעמים הם מעדיפים את זה על הירקות. אני אישית טחנתי מיד בתחילה 3 סוגי ירקות + בשר עוף וזה מאוד טעים הרבה יותר מירק אחד בודד.

השאלה היא..

האם הוא מסרב בגלל הירקות או שהוא עדיין אינו מוכן לאכול בכפית.. וכיצד את מכינה לו? אני מצאתי שאידוי הירקות הוא הרבה יותר טעים- וכמובן יותר בריא..

למעלה