מסקנות.

מסקנות.

אני תמיד רודפת אחרי עצמי..נכנסת ללחץ שעברו כמעט חודשיים ועדיין אני חושבת עליו קצת. ובכלל, נלחמת בעוד המון דברים ורגשות שנראים לי לא נכונים, במקם פשוט לחיות אותם ולהרגע.
יש לי מסקנה חשובה אחת שאני רוצה לשתף אתכם בה היום וזהו, אני לא אלחם בזה יותר. אני מודה. אני בת 20, אני מרגישה שאני אישה ושאני מוכנה להתחתן. אני יודעת שזה לא מקובל כל כך בחברה החילונית...אבל זו אני. מאוהבת באהבה. (ולכל מי שתהה, לא, אני לא הולכת לקפוץ על הגבר הראשון שיימצא בדרכי..ממש לא!!!) מה דעתכם? בני כמה אתם? איך אתם מרגישים בקשר לחתונה ולמה?
אני נוסעת לירושלים עוד מעט, ליומיים, האמון לימודים וחזרות והפעות..כבר עייפה! מקווה שאוכל להגיע למחשב.. תודה לכולכם שאתם פה תמיד!
|

../images/Emo26.gif

אני בת 23 וחצי <אני מזדקנת כל כך מהר ..
> אני חושבת שאני מוכנה לחוות אהבה אמיתית ועוצמתית. בקשר לנישואין- כן , אני מרגישה שעם הבחור נכון בזמן הנכון .. אני בהחלט מוכנה. יש לי 3 חברות בנות גילי, נשואות כבר שנה פחות או יותר .. כשזה "זה" אז לדעתי, אין דבר מושלם יותר ...

s h i r k u s h

New member
הממ..

אני רוצה להתחתן אבל לא כרגע, אלא בעוד כמה שנים- עוד 5 שנים ככה. קודם צריך למצוא את הבעלול
ואני שנה מעלייך- בת 21.

יש לי שאלה אלייך...

למה את מכריזה? למה להחליט ולהציב עוד 5 שנים, הרי ברור לך שאת לא יודעת מה יהייה מחר לאולי הדברים ישתנו, את לא יכולה לצפות את זה בעצם. ולמה דווקא 5 שנים? יש לך גיל אידאלי בראש למתי צריך להתחתן? מה ייקרה בעוד 5 שנים?

s h i r k u s h

New member
אני לא מכריזה...

עד לפני כמה חודשים לא הייתי שוקלת לצאת עם כאלה שהם בני 25+ ועכשיו כן שוקלת זאת לחיובי במקרים מסויימים. אי אפשר לצפות מה יקרה, זה ברור, אבל לא חושבת שאני אתחתן בשנתיים שלוש הקרובות כי עדיין לא הכרתי את בחיר ליבי אם יהיה כזה בכלל...

על האש

New member
לא לחוץ להתחתן

אני בסה"כ בן 25 ועדיין לא מיציתי שליש מהתענוגות שיש לחיים להציע. יש לי שלושה חברים בני גילי,שכבר נשואים,בין שנה לשנתיים,כי זה מה שהם החליטו שטוב להם לנכון. אני עדיין מחכה שתגיע מישהי על מנת לבסס מערכת יחסים,אני לא מושפע מלחץ חברתי לחתונה בגיל מסויים. אבל בדרך כלל אצל בנות (לא כולן) השעון הביולוגי מתקתק בעיניין מהר יותר.

אני לא מבינה למה כולם אומרים את זה

"עוד לא ראיתי עולם " ... "אני רוצה להספיק כמה דברים .." נכון , כשמתחתנים סדרי העדיפויות משתנים אבל .. זה לא סוף העולם ..
ולא , אני לא לחוצה על חתונה.. ממש ל אבל אני מניחה שאם אני אכיר מישהו ויהיה ביננו חיבור מושלם - זה מה שאני ארצה לעשות..

על האש

New member
כי בנישואין...

אין את חיי ההוללות (מי שישמע כמה אני מהתולל
). אין האפשרות לקום ולעשות מה שבא לך,מצד שני שאני חושב על כך גם במערכת יחסים זה כך
. אין בעיה אם החלטה של אפ'חד להתחתן אם חושבים שזה הצעד הנכון אני בעד. במיוחד אצל חברים שלי,שהיו במערכות של יחסים של 5 שנים ממוצע. אם תבוא האחת שתשבה אותי,וארגיש מוכן אני אתחתן בכיף,לא בדרי העדיפויות הן מה שיהוו את ההבדל. אבל אנחנו מדברים עכשיו בתיאוריה...,ותאורתטית אני רווק כבר 25 שנה :).

אני לא מבינה דבר אחד!!

נראה לי שבחיים לא אבין! מה אנשים עושים אחד עם השני חמש שנים אם הם לא מתחתנים???????????? אני משתגעת.

על האש

New member
יש הרבה מה לעשות

חתונה היא לא דבר קל מכל הבחינות,ההחלטה,הארגון,התוצאה... וברגע שמרגישים שמיצו את מערכת היחסים,ומבחינתם זו ההחלטה האחרונה,אז עושים זאת,זה עדיף מאשר להתחתן לאחר הכרות של שנה שנתיים,ואז להתחרט על כך.

למעלה