מספר שאלות

helen11

New member
מספר שאלות

מה אתן שרות באמבטיה? אני מוצאת את עצמי מחפשת מה לשיר לה. אז כמובן שיש צעצועי אמבטיה וכולי ובכל זאת רוצה לדעת איך אצלכן? עוד שאלה באותו עיניין (פחות או יותר). כשאתן נוסעות ברכב והוא/היא מאחור והוא ער האם אתם מדברים מספרים שרים? אני מדברת על גיל של כשנה. פשוט, שוב אני לפעמים לא מוצאת מה לדבר/לשיר. בקיצור, אני מרגישה שאני לא מאוד תורמת סה"כ מגיעה מאוחר מהעבודה אוספת אותו בקושי מדברת (כזאת אני די שקטה גם עם בן זוגי וגם הוא כזה) ואז נכנסים הביתה ויש עוד כמה דברים לעשות. טוב, יצא לי ארוך בכל זאת אשמח עם תשתפו אותי.

masha152

New member
אצלנו

באמבטיה אני שרה 'נסבן, נסבן ידיים' את בטח מכירה את השיר. ואחר כך כל מה שבא לי. ובאוטו גם כן יש לי כמה דיסקים שהילד אוהב. דיג דג דוג למשל. עכשיו גם אנחנו בקטע של להצביע על כל אוטובוס או משאית שעוברת ואז אני גם צריכה לאשר, להגיד כן זה אוטובוס. אז לא משעמם. אבל לפני זה תמיד הייתי שמה לו שירים שלו.

masha152

New member
ועוד אחד

באמבטיה גם השיר 'איפה אצבע?' או כל חלק אחר הולך יפה מאוד

valeta

New member
גם אני לא דברנית גדולה, ובסה"כ

לא צריך כל הזמן. ובכל זאת - לשיר אני אוהבת, ואני שרה כל מה שבא לי, כולל שירים של "מבוגרים" (אבל מקפידה בעברית). משירי ילדים - הכל. "גינה לי", "נדנד", "רד אלינו אווירון", "לאבא שלי יש סולם"... יש לי שתי המלצות מעשיות: א. קני קלטת/דיסק של שירי ילדים "קלאסיים", זה גם יזכיר לך את השירים ותוכלי לשיר אותם באמבטיה. ב. בסופ"ש יש ברדיו ללא הפסקה (103 FM) מרתון שירים עבריים, כל היום וכל הלילה, כך שאפשר לשים ברקע, וכך גם אפשר לשיר עם השירים, וגם לשמוע מוסיקה...

גילילי2

New member
אני שרה באמבטיה "הסבון בכה מאוד"

ובכלל כל שיר שעולה לי בראש באותו הרגע... כשאנחנו ברכב, אני דווקא לא שרה שירים וגם כמעט לא מדברת - אנחנו מאזינים למוזיקה - גלגל"צ או דיסק (למשל פינק פלויד זה הלהיט עכשיו), הקטן מקשיב לכל ומסתכל החוצה בהנאה רבה או שנרדם! בגדול - אני שרה לו המון - החל משירי ילדים ועד שירים שאני מקשיבה להם ומדברת איתו ומתארת לו מה אנחנו הולכים לעשות ומה אמא עושה עכשיו או משקפת לו מה הוא עושה כרגע, קוראים סיפורים וכו'. אם קשה לך לדבר "סתם" תקריאי לה סיפורים קצרים..

kseniali

New member
אנחנו קנינו דיסק "חיתולי"

יש עליו מלא שירים שאפשר לשיר.(מילים, לחנים והפקה מוסיקלית:אירית תמיר. עלה לנו 10 ש"ח. יש בו שיר "כיף להיות נקי", ממש מגניב למקלחת.

גם לי היה קצת קשה לדבר איתה

בהתחלה, ואני דווקא דברנית לא קטנה (יש מי שחושד בי שהבאתי ילד לעולם, כדי שיהיה מי שיקשיב לי...) אבל עם הזמן התרגלתי. גם מגיל צעיר היא ממלמלת ומקשקשת (טוב, היא כל כך דומה לאבא שלה, אז משהו שיהיה לה ממני!), אז אני עונה לה. ביומיום, אני מספרת לה כל דבר שקורה. כשאני מחתלת אותה, אני מבקשת ממנה רשות (זה כי קצת קשה לי שאני פולשת לגופה בלי הסכמה ושהיא נתונה לרשותי. אז אני מבקשת). כשהיא איתי במנשא ואנחנו מבשלות, מנקות, משקות בחצר וכד', אני מספרת לה מה עושים. אני כאילו משמיעה לה בקול את המחשבות שלי. לגבי שירים - יוצא שהדיבור שלי מתנגן באופן טבעי כשאני איתה. לפעמים זה אפילו מעצבן את אבא שלה. אין לי שירים מיוחדים לאמבטיה, אני ממציאה שירים מטופשים על סיבון ואברי גוף וגם סתם על מזג האוויר. ברכב אני משמיעה לה מוסיקה, ומדברת איתה. אם היא בוכה, זה ממש לא עוזר, כמובן.

שריתה 1

New member
לגבי שירים לאמבטיה

יש את הדיסק של "חיבוקי" שיש שם שיר על אמבטיה ומיים מאוד נחמד. לגבי הרכב יש משחק שעכשיו במבצע בשילב לתליה ברכב והילד לוחץ על דמויות של חיות שהן משמיעות קול. אתמול קניתי וזה עולה 149 ש"ח במקום 180 ש"ח. זה מתאים לגיל שנה עד שלוש.

למעלה