מספר נושאים חשובים:

מספר נושאים חשובים:

אני חש שענניי חוסר מיצוי ריחפו מעל הכנס באוגוסט, והסיבה העיקרית לכך היא אי מציאת שימושים מתאימים לרצפה המשופעת. כעת ניתנה בידינו הזדמנות נדירה לתקן מצב זה, ולמצות עד תום את כל השימושים האפשריים שתמונים באולם בעל רצפה משופעת, בכך שכל מי שברשותו (או ברשות אחיו הקטנים) כלי תחבורה לא ממונע זעיר (או כתלמ"ז בלשון עממית) כגון: גלגשת, תלת אופן, קורקינט או כל דבר בעל גלגלים שאתם יכולים להביא, ימצא בלבו מקום להביא אותם איתו לכנס הקרוב. כעת, לנושא הבא על סדר היום, שאלה. שאלתי היא, איזה "רשתות" יציבו דוכני מכירה בכנס הקרוב, והאם אחד מהם מוכר לפידים (גם ידועים כ[גי"כ{=AKA}]: מקלות השטן הבוערים מגהנום) ואם כן אז מה יהיה מחירם וכמובן מהי החברה המייצרת את הלפידים אשר נמכרים בכנס. שאלה זאת מופנת בעיקר אל איציק "The Mastermind" אור, אך תשובות יתקבלו בברכה מכל אחד. כמו כן אם מישהו מירושלים נוסע באוטובוס/רכבת לתל אביב ומשם עולה על ההסעה לכנס, הוא מוזמן ליצור איתי קשר, מכיוון שידידיי הדתיים לא יוכלו לבוא לכנס זה לכן אהיה כנראה לבדי על אוטובוס כלשהו בדרכו אל השממה הלא נודעת הידועה יותר בכינויה תל אביב. סוגייה נוספת בה עלי לדון היא חוסר ההצלחה בארגון קומבט אולטימטיבי בכנס האחרון. כתוצאה מכך, ערכתי מעט שינויים והתאמות לקרב, אשר אולי יקלו ויבהירו מעט בנוגע לקומבט האולטימטיבי: כדי למנוע צורך בהמצאי זיהוי לכל קבוצה, כל קבוצה תכלול עד 5 אנשים, כך שיהיה על כל אחד צורך לזכור רק 4 אנשים שאליהם לא לכוון את מתקפותיו האכזריות. שינוי קטן נוסף, במקום שכדור המטרה יהיה כדור קונטקט, סטייג' בול וכו', אשר מקשה מעט על מעברים כלשהם בין 3 ל4 כדורים, כדורי המטרה יהיו כדורים רגילים, בצבע שונה משאר הכדורים בשדה הקרב. כעת, להבהרה חשובה למדי, חלקכם היו תחת הרושם שחייבים למסור את כדור המטרה, אך אפשרי גם לא למסורו בכלל, ואותו אדם שמתחיל עם 4 כדורים ימשיך איתם עד סוף הקרב, והאחרים יגנו רק עליו, כלומר, אפשרות המסירה לחבר קבוצה אחר היא אפשרות לשחקנים מעט מתקדמים יותר שביכולתם לבצע מעברים דינמיים שכאלו. [ניתן למצוא את יתר חוקי הקרב מספר דפים אחורה לאלו שזקוקים לרענון או שלא קראו את החוקים המקוריים עדיין(השם ינקום דמו).] היני מקווה שבכנס הקרוב כולכם תקשיבו לדחף האימפולסיבי הקדום אשר קורא לכם לזרוע הרס בעולם ותעזרו לארגן קומבט אולטימטיבי בכל רגע פנוי. כעת, כשנפטרנו מכל הבקשות, התחנונים, השאלות והקריאות הנואשות לתשומת לב, אני גאה להציג את הפינה השבועית החדשה מבית יוני: "3 דברים שאולי לא שמתם לב אליהם בסרט", THAT'S RIGHT JIM, כל שבוע מגיעה אליכם פינה חדשה זאת ישירות לצג המחשב במהירות משוערת של כ-300,000 קמ"ש(נייה) דרך מיליוני קילומטרים של חיווט תת קרקעי שמהווה את רשת האינטרנט שלנו. השבוע, בפינה שבועית זאת: "3 דברים שאולי לא שמתם לב אליהם בלב אמיץ": Braveheart- א- הפרח המיובש שוויליאם וואלאס (מל גיבסון) נותן למארון (אין לי מושג) בתוך מטפחת בבגרותו הוא אותו פרח סגול שהיא קטפה ונתנה לו בהלוויה של אביו בילדותו. ב- בנו של ארך-רגליים הוא הומו (לא שיש לי בעיה עם זה, פשוט לא שמתי לב בפעמים הראשונות שראיתי את הסרט) ובן זוגו הוא יועצו הפרטי, יותר מאוחר יועצו האסטרטגי לענייני מלחמה, יותר מאוחר מת. ג- במפגש השני שארך-רגליים קובע לנסיכת צרפת עם וויליאם וואלאס בכדי לארוב לו ולהורגו, הנסיכה לא הייתה אמורה לדעת שארך-רגליים מתכנן מעשה נבזה זה, לכן כשהיא לא הייתה בצריף שבו נקבעה הפגישה כפי שהיא הייתה אמורה להיות, שכירי החרב ואנשי המלך היו אמורים לשים לב שמשהו קרה, אך הם לא שמים לב והם מתנהגים כרגיל ווויליאם ואנשיו יכולים בקלות לסכל את המארב ולהרוג אותם. עד כאן הפינה השבועית "3 דברים שאולי לא שמתם לב אליהם בסרט", זאת הייתה המהדורה האחרונה בפינה שבועית זאת עקב פציעה של הכותב הראשי, החל משבוע הבא: שידורים חוזרים של כולם אוהבים את ריימונד במקום פינה שבועית זאת. לניסן, בהצלחה עם 20 קומות, אבל לשיטת הפירמידה יש גבול, לאחר מספר קומות מסויים חייבים להשתמש בשיטה היותר מקצועית שבה מציבים כל קלף כאנך במרכז קלף אחר ויוצרים רשת של קלפים, הידועה גם כ- "משהו שאני לא זוכר אבל כותב במרכאות בכל מקרה", ושיא העולם איתה הוא בערך 150 קומות כמדומני. לסיכום, למרות שכל מה שנכתב כאן היה תחת השפעת רוק פסיכודאלי כבד משנות השבעים, רמת שעמום מהגבוהות שחשתי בחיי, צורך להעסיק את עצמי ודברים אחרים, הוא נכתב ברצינות רבה ומכיל מידע שנשמר בקפדנות במוחי במשך מספר ימים ולא היה לי כוח לכתוב אותו עד עכשיו ולפיכך דורש את שיא רצינותכם בהתייחסות אליו. צפו לעוד בקרוב....אולי.. בברכה יוני

Alon Erez

New member
דורש תגובה

היות ואני אוהב את הסרט לב אמיץ, בדקתי ומצאתי כי השחקנית המשחקת את מארון היא Catherine McCormack לא ברור לי איך אפשר לא לשים לב לסעיפים א' או ב' שציינת. הרעיון של כתלמ"ז הוא מגניב אבל לי ולאחים שלי אין כאלה. חבל שלא ציינת שאפשר להביא את של הילדים
תכין 7 קלאבים!

בול כמו שאלון אמר

איך לעזאזל אפשר שלא לשים לב..זה אפילו לא פרטים בעלילה..זה פשוט אבן שאי אפשר לא לדרוך עליה..זה פשוט שם...אי אפשר שלא לראות את זה.....בכל מקרה..פעם באה..אני מצפה למשהו שיכניס אותי טיפה יותר לשוק...ברור!? כל הכבוד...יישר כוח...נתראה בכנס

השקעת חביבי

איזו הודעה, משהו משהו. בכל מקרה, לגבי המקלות הבוערים, גם קוסמוס וגם בויום יודעים על הכנס ושוקלים את הגעתם. לאור הרכישות החלשות בכנס הקודם ומיעוט האנשים, ההחלטה שלהם היא בכל מקרה לא כלכלית אלא קשורה יותר להפגנת נוכחות. נראה אם הם יחליטו לבוא או לא. אני משער שלפחות אחד מהם בוודאי יבוא, אבל כאמור זה תלוי רק בהם. לגבי הסרטים. המממ. בוא ניקח בשבילך סרט ידוע, נניח מטריקס. הנה שלוש עובדות שאולי לא ידעת: 1. בשנת 1998 נעשה סרט שנקרא Dark City עם קיפר סתרלנד ("עיר אפלה" קראו לו אם אינני טועה, הוא מאד נחשב בזמנו וכמה מבקרי קולנוע ידועים אפילו בחרו בו כ"סרט השנה" שלהם). כשעשו את מטריקס החליטו לחסוך קצת כסף, ואם תסתכלו טוב תראו שכל הסטים הראשונים הם בעצם מהסרט ההוא - כשטריניטי בורחת על הגגות מהסוכנים, אלה אותם גגות שג'ון מרדוק בורח עליהם. כל הכבוד למפלגת הירוקים - יחי המיחזור! 2. מספר פשלות קטנות ומשעשעות: השיער של ניאו הופך ממאובק לנקי ובחזרה כמה פעמים במהלך הקרב ברכבת התחתית (ברגע ששמים לב לזה זה נראה מאד מצחיק), ההליקופטר שטריניטי מתרסקת איתו (כשניאו מסתכל עליה מהבמניין הגבוה) לא משתקף בחלונות הבניין שמאחוריו ובכלל לאורך כל הסרט אם מסתכלים בהשתקפויות שונות רואים חוסר התאמה מוחלט למה שאמור להשתקף בהן, וכשסמית' נלחם במורפיאוס וחובט לו בראש מספר פעמים, בכל חבטה (כשהמצלמה חוזרת אליו) יש לו-אין לו-יש לו משקפי שמש. 3. יצרו מודלים זהים, אבל מפלסטיק קל (150 גרם לכלי), של כל כלי הנשק שניאו משתמש בהם בסצינת היריות בלובי. אם לא היו עושים את זה הוא בקושי היה יכול לזוז עם כל מה שהוא מחזיק שם מתחת למעיל... ___________________________________ איציק

danielthewhite

New member
מממ...

איכשהו, דווקא הנקודה השלישית נראית לי הכי פחות מעניינת... השתיים הראשונות משעשעות ביותר, אבל השלישית די מובנת מאליה... בכל זאת, ניו גם עושה שם עוד כל מיני דברים לא מאוד אפשריים, ואני בטוח שבכולם עזרו לו עם דברים שהצופה לא אמור לדעת עליהם, אבל מקבל את קיומם כחלק מהשעיית הספק.

אחי סוף סוף קצת צבע לפורום

אני נהנייתי אגב רצוי מאד שתגיע למפגש בתל אביב מידי פעם (זה עולה 3 שקל)להתראות. , ישראל

tb2112

New member
תגובה להודעתך + שאלה לאיציק אור

אני, ייטב ועוד חבר שלנו שנקרא אסף מתכננים את בואנו לתחנה המרכזדית בי-ם ומשם נסיעה בקו 480 לדרך נמיר ( אלו היו הוראות למי שהיה מעוניין להתנקש בנו. ) לאיציק אור - ניסיתי להתקשר לרון ( אטצקי ??? ) דרך הפלאפון המצויין באתרך, בכדי לברר על מקום בהסעה היוצאת מת"א .רון לא ענה לי... מה לעשות ???

אהד מ

New member
זו היא הודעה מוקלטת

נתקבלה הבשורה, המחשב שלי גוסס, אלה אולי השורות האחרונות, גיבתי המידע, כעת אני יושב וממתין לרגע בו יופיע המסך הכחול, תום ימיו. הוא יליד 99 זה אומר כמעט עשור לפי חישוב שנות אדם וכמעט מאה בשנות נחשב, כמו שיש שנות כלב או חתול פי שבע מחיי אדם, כך בהתחשב בממוצע שנות חיי המחשב וקצב התפתחותו. תודה, לכותבים המוכשרים, שהביאו הפורום לרמת שיא אשר כצפוי מייד זכתה לתגובה אשר מזכה כותביה בהתנקשות ( כבר יש מיקום וזמן מדוייק) אם רון לא ענה כנראה שלא שאלת...

tb2112

New member
הבהרה למי שלא הבין ( אם זה היה כ"כ לא ברור )

רון לא ענה לטלפון

למעלה