מספרי טלפון...
ועוד משהו...

גליה שמ

New member
מספרי טלפון...../images/Emo33.gif ועוד משהו...

בשרשור ההתפקדות למפגש האחרון פרסמו כמה חדשות את מספר הטלפון שלהן. זה ממש ממש לא מומלץ ויכול להכניס אתכן למצבי הטרדה לא סימפטיים. הבקשה לשלוח מספר טלפון התייחסה למסר לאישי. דבר נוסף: ע"פ החלטות קודמות פה בפורום (שנפלו לאחר הרבה "דם יזע ודמעות") המפגשים מיועדים לנשים שקצת הספקנו להכיר במימד הוירטואלי. ולכן למי שמצטרפת לראשונה לפורום בשרשור המפגש ומבקשת להגיע, אנא, הישארו איתנו כאן בפורום, שתפו, הגיבו, כיתבו - אנו מאוד רוצות אותכן בינינו, ולאחר שנכיר קצת יותר בוירטואלי נשמח מאוד לפגוש אתכן גם פנים אל פנים במפגשים. מקווה להבנה. ביי

גמישות

New member
חדשה בפורום

היי לכולן אני מצטרפת חדשה - מזה זמן אני עוקבת בענין אחר הנאמר בפורום ומקבלת חיזוקים ואישורים על בחירתי . נכון לעכשיו אני בציפייה לתוצאות נסיון ההזרעה השלישי (ללא הורמונים) -ומקווה לטוב .הייתי שמחה לדעת תוך כמה זמן מההפרייה החלו תופעות של בחילה קלה עייפות וצרבות אצל אילו מכן שנקלטו . אני חוששת שאני מפתחת סימפטומים של "הריון מדומה"... בתודה

גליה שמ

New member
שיהיה בהצלחה ../images/Emo140.gif

אל תסמכי יותר מידי על סימפטומים ותחושות כאלו ואחרות. תהיי אופטימית וחכי לבדיקה.

tutik1

New member
ברוכה הבאה! זה מאד אינדווידואלי,

וגם מטעה.. מרוב ציפייה יכולים גם לדמיין תחושות... אצלי התחושת בחודש שנקלטתי היו דומות לתחושות לפני מחזור. שיהיה בהצלחה!

NיקהNוני

New member
ברוכה הבאה ו-../images/Emo50.gif../images/Emo140.gif

ולשאלתך- זה מאד מאד אינדיבידואלי... יש בנות מזל שלא מפתחות כלל תופעות לוואי - ויש גם מי שממש בשבועות הראשונים "מדגמנות" כל תופעה שמזוהה עם הריון... אבל למה לחשוב שלילי ולצפות לאי-הצלחה זמנית
יש פתגם האומר : "את בהריון - כל עוד לא הוכח אחרת
" כדאי להאמין
ובכל מקרה - הייתי משתדלת לעסוק פחות בניחושים - ו-14 ימים לאחר ההזרעה (בהנחה, כמובן, שהמכשיפה האדומה לא תגיע
)- הייתי ניגשת לקופ"ח לביצוע בדיקת בטא.. שיהיה

ברוכהבאה ../images/Emo140.gif ו../images/Emo50.gif - סימפטומים

של הריון הם אחד הדברים היותר אינדווידואלים שקיימים. לכל אחת, תגובה אישית ואפילו לאותה אחת תיתכנה תגובות שונות בהריונות שונים. אצלי, למשל, לא היה שוםסימפטום המעיד על כך ש"נקלטתי".

אורora

New member
שלום לך

ולמרות שהתופעות אין עניין אינדבדואלי לחלוטין, ואי המצאותם לא אומרת דבר, לא פעם יש תופעות עוד לפני היאחור. יכולים להיות כאבים בשדיים, או תחושת מלאות וגדילה של השדיים ( מאוד נפוץ ), יכולה להיות ריצה אין סופית לשרותים, טעם רע בפה, חוש ריח מחודד ועוד. בחילות וצרבות דווקא מגיעות בד"כ מאוחר יותר.

גמישות

New member
הסימפטומים

זה בדיוק מב שקורה אצלי : צביטות בציצים,כאבים מהבהבים בבטן התחתונה, לחץ בשלפוחית וסוג של עייפות לא מוכרת - כולי תקווה שהפעם...

ורד72

New member
אני דווקא מבינה את גמישות

לפחות בשתי הזרעות שעברתי (לצערי אני עוד מחכה להיקלט ..) הבנתי שאני מפתחת הריון מדומה, פעם אחת רציתי לישון כמעט כל ערב כבר בשמונה ובפעם האחרונה היו לי בחילות די מעצבנות. והכל לשווא. אני מנסה שלא לחשוב על זה, אבל שבועיים זה המון זמן כשלא יודעים את התוצאות. זה יכול לשגע פילים !!!!

אורora

New member
זה קורה לכולן ../images/Emo13.gif

אלה שכבר לא בתקופת הניסיונות פשוט שכחו.

אורora

New member
לכולן חוץ משתיכן

וחוץ מהשתיים הבאות שיגידו גם אני גם אני. ברצינות המון מדמיינות ומחפשות כל מיני תחושות לפני השבועיים.

אורora

New member
את טועה

את זו שבמצב רוח קטנוני, אני עונה תשובות הגיוניות.

למעלה