מסעותיי בארצות הנאצים וההונים ועוד כמה מקמות

בלקר

New member
מסעותיי בארצות הנאצים וההונים ועוד כמה מקמות

טיול בהונגריה אוסטריה סלובניה וקוראטיה נישמעה בהתחלה כמו רעיון טוב, כשזה על חשבון ההורים זה נשמעה אפילו טוב יותר(במיוחד כשאתה הכסף שלי אני יכול לחסוך לדרום-אמריקה), אבל בגלל שאנחנו בפורום "תלונות וקיטורים" אני לא אספר לכם על הצדדים החיובים בנסיעה, אלה דווקה על השלילים. *הנאצים(אוסטרים) לא מדברים עברית *כל השער מתקשים גם באנגלית *חלק מההונים(הונגרים) מדברים אנגלית ובגלל זה הצלחתי לדבר איתם(שזה תלונה די חמורה כי לדבר עם הונגרי זה לא תענוג גדול) *הקוראטים לא מדברים עברית(בעמת שאני משתדל להתלונן) מצד שני הם דווקה כן מדברים רוסית, שזו יכלה להיות תלונה אם אני באצמי לא יכולתי לדבר רוסית, אבל בגלל שאני יכול לדבר רוסית החלק הזה לא תלונה ולפי-כך לא רלוונטי, תשכחו אותו פשוט! *המלחמה בקוראטיה נגמרה ב1995 היה כל-כך קשה לתקן את הבתים שלהם שלא יראו על הקירות סימני ירי? מצד שני בפעם הקודמת שביקרתי בה במדינה עם סימני ירי על הקירות לא היה דיוטי-פרי כשיצאתי מהארץ, הפעם היה. *והתלונה שלמאה מזכירה לי את התלונה הכי חשובה שלי: אי-אפשר לעזוב בלי השגחה מבוגרת את המדינה הזות לכמה ימים? אני רק עוזב וכבר הולכים למלחמה גרעינית עם סוריה? רק שתדעו שאני מעוד מעוכזב בגלל זה! ובמיוחד מלמד שבתור מנהל פורום בישראל אמור למנוע מלחמות גרעינות(?). טוב לאחר שתלוננתי אני אשתף אותכם במסקנה שהגעתי אליה בטיול הזה: -כל ההורג נפש אחת מיפן, כאלו והרג חברת צילום ומלואה. רק שיש עוד הרבה יפנים אז בעצם חברת הצילום תשרוד בכלל לא רעה וכל המשפט שלמלה בעצם לא רלוונטי. גם אותו תשכחו.

למעלה