מסעדת אוברזי'ן במלון דיוויד אינטר

מסעדת אוברזי'ן במלון דיוויד אינטר

אינטרקונטיננטל. אתמול הוזמנו על ידי חברינו ,יקירי ואני לארוחת ערב במלון. חייבת להקדים ולומר שחברנו הוא שף המלון. הזוג הנוסף שהוזמן היה השף של מלון הילטון -חבר קרוב וותיק שלהם. לשמחתי היו במסעדה עוד 5 שולחנות עם סועדים. לפתיח קיבלנו צלוחית עם כבד אווז וחזה אווז מעושן. יאממי. למנה ראשונה לקחתי כבד אווז על טוסטים קטנים וריבת עגבניות שרי עם גי'נג'ר.אהבתי. עיצוב הצלחת הרג אותי. צלחת לבנה משולשת יפייפיה. יקירי לקח מרק צח של זנב שור עם ריביולי ממולא. לחם הוגש עם פנכות ממרחים : עגבניות מיובשות, טפנד, שמ"ז, מלח גס. כמנה עיקרית לקחתי צלעות טלה על מצע פירה ירקות, שלוטס מזוגג. מעולה. רק הייתי מפוצצת. יקירי לקח לוקוס ואמר שהיה בסדר. השף של הילטון לקח צלע עגל ואמר שמאד טעים. מארחנו לקח קונפי אווז ונתן לנו לטעום פירה מעושן. לא דיבר אלי. אני אוהבת פירה חמאתי. כמנה אחרונה לקחתי אגס מבושל בגרנדין וקסיס עם סורבה וקרמבל אגסים. לידי לקחו דיסקיות מרנג על מצע קרם לימון ובזיליקום עם פירות יער טריים. השילוב היה יותר מידי בזילקי בשבילי. הם שתו בקבוק יין אדום וראיתי גם יין לבן. לא זוכרת של איזה יקב. נדמה לי שהיה של ברקן. המחירים יקרים - הצצתי קצת.. מנות עיקריות בסביבות 140 ש"ח. המחירים בתפריט העברית היו נקובים בשקלים. היה מצויין. שמענו רכילויות של שפים. לא יודעת כמה עלה, אם בכלל . כיף גדול.

Merav B R

New member
נשמע אופציה לא רעה לארוחות כשרות

(למחפשים), ודווקא שמעתי שהאוכל שם (במלון, לא במסעדה) לא מי יודע מה...

ננה f

New member
נשמעת ארוחה לתפארת -:)

לא בטוח שמישהו מחוץ/מתחת לאלפיון יאפשר לעצמו... בהחלט נשמע מוקפד. התפלאתי שלא התפוצצת בתום המנה הראשונה, יא פראסרית -:))

למעלה