מסעדות ידידותיות לילדים?

איריטה

New member
מסעדות ידידותיות לילדים?

הקטנה התחילה לשבת בשמחה ולאורך זמן ליד השולחן ולנשנש מכל הבא ליד, ואי לכך החלטנו לחזור מידי פעם לארוחות נעימות מחוץ לבית.
מבוקשות - מסעדות בתל אביב, עם כיסא-תינוק וגישה חיובית לפיצית חייכנית ושובבה (לא מתכננים לעשות בלגן, אבל בכ"ז תינוקת זה לא לכתית וכאלה.)
רעיונות?

Gרר

New member
פעם פעם

הלכנו עם הקטנה לבראנץ' של אדורה והיה ממש נחמד במיוחד בקטע של כל מיני דברים שיש לנשנש על השולחן. הבעיה שזה היה די מזמן (שנתיים+) ואני לא יודע אם הרמה נשמרה.

איריטה

New member
תודה! אם כי אדורה זכורה לי כמסעדה

אפלולית למדי בשאר השבוע. בבראנץ' האווירה יותר קלילה?

Gרר

New member
בערב היא אכן אפלולית למדי

בשבת בבוקר במיוחד בבוקר של שמש האוירה שונה לגמרי.

foofoo77

New member
אנחנו דואגים להביא לו משהו לשחק איתו

פעם זה היה דפים עם מדבקות
אייפד עם פוזלים וסרטונים בווליום נעים (בצרפת ישבנו בלה אנטריקוט איתו ופתחו עלינו זוג עיניים אבל הוא היה כל כך רגוע שפשוט לא הזיז לנו).
ומידי פעם לצאת איתה החוצה לנשום אוויר , אני חושבת שבערך בין גיל שנה וחצי לשנתיים וטיפהל׳ה קצת יותר קשה לצאת איתם למסעדות אבל עכשיו זה כיף אדיר!

דוגמא לברברי הממוצע....

מגיעים למקום שמן הסתם רבים ממבקריו מצפים לערב שקט ונעים, משתלטים עם מכשיר רועש על המרחב הציבורי, שמים לב שאתם מפריעים אבל זה פשוט לא מזיז לכם כי הווליום לדעתכם "נעים" והצלחתם לסמם את הילד לשעה (הרי למה סתם ללמד אותו להעסיק את עצמו + דוגמא להתחשבות בסביבה). מקוה שלא ייצא לי לשבת במסעדה אתכם. אייכססססס

לא יודעת מה יותר ברברי מבחינת ההתחשבות בסביבה

אייפאד או צלצולי פלפונים, שיחות בפלפון במקום ציבורי ושיחות בשולחנות אחרים בקולי קולות. אין היום שום מרחב ציבורי שקט. אני חרדה מהרגע בו יאשרו שיחות סלולאריות בטיסות.

מיתר44

New member
בשביל זה יש אטמי אוזניים

שלא ניתן להשתמש בקונצרט או בקולנוע. גם בשביל ללמוד בספריה בשקט (ואפילו בבחינות) אין מנוס
משימוש באביזר זה.

pix37

New member
הבעיה היא במסעדות עצמן

למה לא לשים שלט פשוט כי אסור לדבר בנייד במסעדה ואת השיחות נא לעשות בחוץ
מרבית האנשים מכבדים כללים ברורים ופשוטים וברגע שהמסעדה תבהיר שזה לא לגיטימי לנהל את השיחה על יד השולחן מרבית האנשים יכבדו את זה.
אין חוק שאוסר לדבר בנייד סרט או חס וחלילה בתאטרון - אבל אנשים מכבדים את המקום ואת הבילוי ונמנעים מזה ואני חושב שכך יהיה גם אם המסעדות יבהירו את קוד ההתנהגות המקובל אצליהן.

שקדייה

New member
הצחקת אותי!

אנשים מדברים בנייד מתחת לשלטים בטיפול נמרץ שמסבירים שטלפונים ניידים עלולים לשבש את פעילות המכשירים...... אתה רוצה שבמסעדה לא יפטפטו?

אגב, למרות שגם אני סולדת לגמרי מלהיות שותפה מאונס בשיחות של אחרים, וסולדת מרעש במרחב הציבורי וכו'.... יש גם איזשהו גבול עד כמה אפשר להיות יצור רגיש ולהיות מופרע מכל הזולת הזה שמקיף אותנו.....
לפטפט במסעדה, זה דבר לגיטימי.
ואני חושבת שבזמן שאנחנו מצפים לקצת יותר התחשבות מצד הסביבה,
ישנה משימה ברמת תכיפות לאומית לא פחותה מזה- והיא, להוריד את רמת הציקצוק קצת. להוציא את האף שלנו ממה שקורה בשולחן שליד...... תמיד כשמספרים פה בפורום על התנהגות זוועתית של שולחן סמוך וכל הדיאלוג בינם לבין מהמלצרית עד לרמת הפרטים הקטנים, אני תוהה עם הכותב אינו מובך מלהודות קבל עם ופורום בחטטנותו ואפו הארוך....

ולצורך העניין, לא אמור לשנות לך אם הבן אדם שיושב בשולחן לידך מפטפט עם חמותו שנמצאת כרגע בצד השני של העולם,
או עם עמית לעבודה שיושב מולו.
הדבר היחיד שאני מצפה, זה שלא יצווחו את עצמם לדעת. זה הכל.

foofoo77

New member
שכחתי לספר על האוזניות

המיוחדות לילדים ועם ילד אני לא יוצאת בשעות הערב המאוחרות בשעה 19:00 זו שעה רדיאלית בכל מסעדה שיגיעו אליה ילדים.
ברברית? הסתכלת במראה לאחרונה? כי ההודעה שלך ברברית בעצמה!
אני מקווה מאוד שלא תשבי איתי באותה המסעדה

bruno01

New member
אפשר להגיב בצורה ראויה, גם אם

ההתנהלות של מישהו לא נראית לך.

מה זה אייכססססס? למה לכתוב כזה דבר? נראה לי שכולנו עברנו כבר את גיל 15.

אם כבר מדברים על התנהגות ברברית ממוצעת...

numi70

New member
black

למיטב זכרוני יש להם דפי צביעה לילדים ולפעמים גם מחלקים בלונים.

שקדייה

New member
כל ההמבורגריות. אנחנו אוהבים BBB

אבל בכולן הקונספט דומה.... יש תפריט נייר שאפשר לקשקש בו, ומביאים לילדים קצת צבעים, ואיזה צעצוע קטן - וזה מעביר את הזמן בכייף.
ובכולן אפשר לקבל צלוחית פירה, ולתת חתיכות המבורגר ולסגור פינה עם ארוחה שמתאימה בדיוק לגיל המדובר.
לקצת יותר גדולים יש ארוחות ילדים סבירות.

היום היינו בזוזוברה עם 6 ילדים. מתוכן 2 קטנטנות בכיסאות אוכל, והיתרון הגדול שם זה שהכל מגיע מהר.
ויש מבחר לא רע לארוחות ילדים (ובלי צ'יפס!!!) וכיסאות נוחים לקטנים.

בתכל'ס, פחות משנה לאיזה מסעדה תלכו. משנה מתי תלכו.
שבת בצהרים הוא "זמן המשפחות", מי שלא חמוש בילדים קטנים ויוצא לאכול בחוץ בשבת בצהרים- שם נפשו בכפו..... מסעדות ישראל נראות כמו זירות פיגוע המוני....

יתרון נוסף בזוזוברה הוא רעש הרקע ששורר

במסעדה , באופן תמידי , וממסך כל רעש אחר באזור
עוד לפני שהיו לי ילדים והיה רק את הסניף בהרצליה היינו צוחקים
שזה המקום לבוא אליו עם ילדים ...

למעלה