מסעדה צמחונית בצפון הגולן או אצבע

seashel

New member
מסעדה צמחונית בצפון הגולן או אצבע

הגליל או איזור ראש פינה?

יש כאן כמה

תלוי מה אתם רוצים אם אתם רוצים יוקרתית או פשוטה - תפרטו שנוכל לעזור בהר כנען יש את מסעדת "סעודה בגן עדן" - אני טבעונית, לא צמחונית ולכן אין לי שם מה לאכול אבל היא צמחונית ורומנטית ויושבת על נוף מקסים אם סתם בא לכם משהוא טעים וצמחוני אז בגוש חלב יש את מסעדת "אלי- יאלי" שהיא מעולה ויש בה מאכלים מיוחדים וטעימים לצמחונים (טבולי, משושה, לבנה ועוד) ואם בא לכם מסעדה יוקרתית אז יש את "נחלים" שליד מקדונלדס של הגושרים והיא לא צמחונית אבל אפשר למצוא בה מנה צמחונית ורוב המנות הראשונות הן צמחוניות ו מעולות במיוחד המסעדה גם יושבת על הנחל ומקסים שם וכמובן שבאמירים יש מסעדות צמחוניות, כנסו אולי לאתר REST לחפש

seashel

New member
תודה, אך טעות בניווט

אמירים והאיזור הזה, רחוקים, ממש. אני מדברת על צפון הגולן, מרכז הגולן, מקסימום אצבע הגליל (מטולה, ראש פינה גג...). שוב תודה.

מרים02

New member
זו לא טעות ניווט

זה פונקציה של כמה בא לכם להשקיע ולהרחיק במידה ולא תמצאו משהו קרוב יותר. טיול מהנה!

הגושרים זה אצבע הגליל

ולא ענית לתשובה של איזו סוג מסעדה אתם מחפשים: יוקרתית או עממית בתור טבעונית ובתור תושבת האזור יכולתי לעזור בשמחה

seashel

New member
רויטל, תודה. הגושרים בסדר במיקום

אך נראה לי יקר ויוקרתי. וגם כל הפירות ים... לא מתאים. אנחנו עם ילדים ומחפשים משהו פשוט, טעים, נקי ומשביע. תודה. אה, ופתוח בשבת.

"סברס" בצומת הגומא

5 דקות מקרית שמונה לכוון ראש פינה אומנם אוכלים שם גם בשר אבל יש שם תפריט עצום טעים וזול לצמחונים לא תהיה שם בעיה אני טבעונית ואני אוכלת שם מתאים מאוד לילדים כי יש גם מה שילדים אוהבים : ציפס, מלאווח, ספגטי ועוד אם הצמחונים שבכם לא מתפשרים על מסעדה שיש בה גם בשר אז ךצטרכו לעלות להר כנען ל"סעודה בגן עדן" שהיא יקרה ולא טובה לילדים בקניון חוצות של ראש פינה יש את "מקרוני" שהיא כמו "סברס" אבל עם מבחר קטן יותר

ה דרומי

New member
דגי דפנה בלינק אולי שם אפשר

למצוא גם ארוחה צמחונית ל
ולברר מולם

seashel

New member
אנחנו מטיילים עם צמחונים שלא יאכלו

במסעדה בה מגישים אוכל לטורפים. צמחוני/חלבי בלבד. יש חיה כזו מחוץ לאמירים? ועוד שאלה: האם בנמרוד מציעים גם ארוחת צהריים?

למעלה