מסעדה באילת

shaishoo

New member
מסעדה באילת

מחפש מסעדה (לא משנה הכשרות) באזור אילת שלא תעשה בעיות עם כלבים...רעיונות

nathaliesh

New member
חפשו מסעדות שיש בהן ישיבה בחוץ

ותתקשרו אליהן לפני הנסיעה לוודא.
בנוסף בדקו את אתר "ארצה".

shaishoo

New member
תודה

חשבתי לנצל את הבמה גם לקבל המלצה (ממשהו שישב שם) וגם להכיר מקום שמכבד כלבים.
לגבי אתר ארצה, ניסיתי שם וגם במנוע חיפוש של פורינה הבעיה ששניהם מתעלמים מקיומה של העיר אילת ודרום הארץ. (בארצה יש רק את חוף אלמוג כשמורת טבע כשמדובר בדרום).

nathaliesh

New member
כן, ברור לי

מכיוון שאני ממש לא מכירה מסעדות באילת ואם אף אחד לא ימליץ לך, חשבתי לנסות להצביע על עוד אפשרויות בירור

ארצה לא מתעלמים מהדרום או מכל מקום אחר...

חשוב לי להבהיר שאתר ארצה לא מתעלם משום מקום,
אבל (וזה אבל גדול...)
הנתונים באתר מתעדכנים על-פי מה שמוסרים לנו הגולשים מנסיונם. מכיוון שאף אחד לא סיפר לנו על שום נסיון שלו באילת, אין לנו דיווח על אילת.

אם בסופו של דבר תמצא מקום שיקבל אתכם עם הכלב נשמח לשמוע על כך, וכמובן לפרסם.

תודה.

shaishoo

New member
אני מאוד מכבד את האתר שלכם אבל :

מטריד אותי הסיקור הנפלא של המרכז והצפון לעומת הסיקור הדל של הדרום. אני לא התייחס לסוגיית המלונות ובתי הקפה ואסתכל על הדברים הפשוטים יותר:
שמורות טבע: יש רק את חוף אלמוג בכל הדרום. מה עם גן לאומי אשקלון, תמנע....
טיולים" יש רק את בארי. בynet היה מדור שבועי של טיולים עם כלב שכיסה גם את הדרום. בפורום טיולים בארץ לפני כחצי שנה-שנה היה שרשור נרחב של טיולים עם כלב.

חשוב שתביני שאני לא נגדך, האתר שלך הוא דבר נפלא, אבל כמו כל דבר בחיים צריך עדכון מידי פעם

שלום תומר, אני חוזר על עצמי...

אם תקרא את ההקדמה בקשר לשמורות טבע, תראה שיש מספר מצומצם מאד של שמורות (12) שמאפשרות כניסה באופן רשמי של כלבים לתוכן. חוף אלמוג היא אחת מהן ולכן נכנסה לרשימה.
יש שמורות נוספות שמטיילים נכנסו אליהן עם הכלבים, אבל מכיוון שלפי רשות הטבע והגנים זה אסור, אנחנו לא יכולים להכניס אותן לרשימה...

וכל השאר (מסעדות, בתי מלון, בתי קפה, צימרים וכד' אנחנו מחכים לדייוחים שלכם. לדוגמה, רק אתמול קיבלנו הפנייה כאן בפורום למקומות נוספים במרכז, והם ייכנסו ממש בקרוב לרשימה (אנחנו בעצמנו מבלים כעת בטיול, שלצערי לא ייכנס לרשימה, כי הוא בצפון אנגליה) וגם המלון המדהים שלנו מקבל בשמחה כלבים (אני שם תמונה ממוחזרת שלו, כדי שקצת תקנאו...)

אין לנו לצערי סיירת, וגם לא משאבים כמו של Ynet, אנחנו כאמור מרכזים את מה שאתם מעבירים לנו. נשמח לקבל דיווחים על כל אזורי הארץ, כולל הדרום הקרוב והרחוק.

ואגב, פנינו לרשתות פתאל וישרוטל, לבדוק האם ניתן לשנות את המדיניות שלהם בקשר לקבלת אורחים עם כלבים ונענינו (ישרוטל) בשלילה מוחלטת, ופתאל לא טרחו לענות. באירופה מרבית בתי המלון שמחים לארח כלבים...

Your highness MishMish

הצליח לך...
אנו מקנאות!!!

אומנם הטירה נראית קצת creepy ובטח יש שם כמה רוחות רפאים מעופפות
אבל אנו עדיין מקנאות!

ומישמישון נראה כמו סר אצולה בריטי

תהנו, תעשו חיים,
ודרך אגב, חלק מלהיות בחופשה, זה להוריד הילוך בתקשורת לעולם החיצוני...

djinnie

New member
Indeed, Sir Mishmish standing in front of

his castle, welcoming his guests

Great picture!

למעלה