מסלול קייב, דצמבר 2006

מצב
הנושא נעול.

moran56

New member
מסלול קייב, דצמבר 2006

מסלול קייב, דצמבר 2006
אני אמורה לנסוע לקייב בדצמבר אך עדיין לא יצרו אמרו לי מתי להפסיק לקחת גלולות. אני לא מצליחה להשיג את הרופא המטפל ואני מקווה שיש מישהי שתוכל לתת לי אינפורמציה במהלך הסופשבוע. האם יש מישהי שאמורה לנסוע בדצמבר ונתנו לה הנחיות?

tuttifrutti

New member
נסיעה עם אסותא? קלריסה

מסלול קייב, דצמבר 2006
אני אמורה לנסוע לקייב בדצמבר אך עדיין לא יצרו אמרו לי מתי להפסיק לקחת גלולות. אני לא מצליחה להשיג את הרופא המטפל ואני מקווה שיש מישהי שתוכל לתת לי אינפורמציה במהלך הסופשבוע. האם יש מישהי שאמורה לנסוע בדצמבר ונתנו לה הנחיות?
נסיעה עם אסותא? קלריסה
באסותא יכולה להנחות אותך. ומהוא תאריך הנסיעה שלך?

אדוינה

New member
היי מורן!

מסלול קייב, דצמבר 2006
היי מורן!
הוראות מדויקות ותאריך נסיעה משוער את צריכה לקבל מהרופא. תעמדי על זזה שזה יעשה כמו שצריך. קלריסה באמת יכולה לעזור ,אך זה תפקיד הרופא. כעיקרון את הפרוגינובה/ אסטרופם מתחילים ביום שני למחזור. כלומר את אמורה להפסיק גלולות להמתין למחזור ואז ביום השני לו, להתחיל אסטרוגנים. תלוי מתי את נוסעת בדצמבר. תבקשי הוראות מדוייקות ואף תרשמי אותן.ביום השאיבה של התורמת מתחילים גם פרוגסטרון. הרבה הצלחה ונסיעה פוריה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה