מסכן סער נשאר עם ארבע נחשים וצבועים לסמס 4444

סימה741

New member
מסכן סער נשאר עם ארבע נחשים וצבועים לסמס 4444

מתפלאים למה סער תמיד בחדש לבד לא יכול לסבול את הצבועים שכל היום רק מדברים עליו בושה לעם ישראל עם אלירז יבחר

shouldistay

Active member
למה לסער לא מגיע לזכות:

סער במשך שבועיים, בערך בשליש הדרך של התוכנית. התחיל ללכלך על איילה, על לא עוול בכפה. הוא הסית את כל הבית נגדה! אחד אחד הוא עבר, לא החסיר איש, ואמר דברים מאד מאד חמורים עלייה! הסית את שרה, הסית את אלין, הסית את אלירז, גואל ועוד ועוד ועוד - על מי שהיה שם. ואז - לפתע הוא השלים איתה. אבל מה? הוא לא דאג להתנצל לכל האנשים שהוא לכלך על איילה איתם. הוא פשוט אמר בקור: "השלמנו". "זהו". הוא לא לקחת את דבריו חזרה! הוא לא הסביר, הוא לא התנצל, לאיילה הוא סיפר רק לפני שבועיים, ורק חלק מהדברים! הוא לא הבין שהנזק של הלכלוך שלו נעשה, הוא לא דאג לקחת בחזרה את הדברים שאמר על איילה! הוא השאיר את האנשים תוהים ועם רגשות רעים כלפי איילה. הכל בגלל סער!

../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif למה לא סער ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למה לא סער? לאלה שלא מצליחים לראות מעבר לפרצוף יפה שמסתיר כיעור אנושי, ולאלה שאוהבים אנשים שהם טובים על הנייר אך בעומקו של דבר, הם פגומים מן היסוד, אז הבחירה הראויה היא סער. יותר ממה שאני יודעת מי אני רוצה שיזכה, אני יודעת מי אני לא רוצה שיזכה, וזהו סער. סער הוא אדם שניראה שיש בו הכל , גברי,מסוקס,אקדמאי,בעל ערכים, אך אלה רק תארים שהוא מוכר כלפי חוץ כדי להראות אותו אדם נאור שכולנו רוצים להיות, כשבבסיסו סער הוא אדם עלוב נפש, עם תפיסת עולם מעוותת , ואדם שלובש אצטלות ומוכר סיסמאות ב 2 שקל כל בוקר. הוא מעליב את האינטילגנציה והחדות של עם ישראל בשימוש הבלתי פוסק שלו ב"אהבה" לארץ ולצה"ל, בתקווה שזה מה שיביא אותו כמה שיותר רחוק, ולצערי אכן יש כמה מכם שנופלים לזה ולא רואים עד כמה הוא מוציא אותכם אדיוטים גמורים. המנטרות האלה שהוא מנגן ללא הרף נמאסות, בזויות ,עלובות , ועושות שימוש ציני וזול בנקודות תורפה שלנו כעם ישראל. סער הוא אדם אגרסיבי, אדם שלא רואה את עצמו נכון,הוא עוטף את עצמו בשקרים עצמיים ומוכר אותם גם לסביבה שלו, ובגלל המעטה ה"מרשים" שהוא לובש לא מעט אנשים קונים את אותם מילים ריקות מתוכן שלו. הוא עושה מכולנו צחוק,כל חץ של אשמה שהוא שלף כלפי האנשים בבית האח הגדול, זהו חץ שראוי לו, הלא - הפוסל במומו פוסל, ומדובר על האשמות של לשחק אותה לפני המצלמות, של לעשות דברים רק כדי להגיע רחוק, ושלל האשמות אחרות. האופן בו הוא התנהג בבית ,לא רק לאלה ששנא ורב איתם, אלא גם לקרוביו, הוא אופן מבזה,אלים,חסר רגשות ובעיקר, אינטרסנטי. לא משנה לי פותנה,אלירז,אלין או גואל , העיקר לא סער, לא רוצה לחשוב שאנחנו מדינה של אנשים בורים,שטחיים ועיוורים, או יותר גרוע מכך,שאנחנו שליחים של עליבות , פטתיות , חוסר הגיון ושרירות לב . אז אלה שחושבים שסער הוא "גבר-גבר" "מלח הארץ" , התבדתם , הוא התגלמות האפס העלוב.

למעלה