מסכמים שבוע

ady18

Well-known member
שיר השבוע

טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית השבוע

מה מחכה לו

ady18

Well-known member
שיר
עדן חסון
נופר סלמאן וניב דמירל געגוע
השבוע התחיל ברמה נחמדה.בעיקר סדרתי ארון והצלחתי לזרוק הרבה בשבילי זה חשוב. שוב לא דברים גדולים.מדי.
פחות טוב אני רחוק הפעם מהורים., האזור שלי חווה לילה קשה מאוד.דאגו לי הרבה .והרבה לא לצאת ביינתים יומים בשבילי קשה בלי לצאת.התקשרה המנהלת שכרגע אולי לא יוצאת לעבודה ואולי אחזור אחרי החג.חזרנו בקיצור לימים הקשים. גם פחות ישנתי.
מאכל:כנאפה ,נקנקיות.
שבוע הבא:לא יודעת עדין כלום.
כמו כולם רואים חדשות לא ממש מעבר.
רק נתפלל לטוב.

feldman89

Well-known member
שיר
עדן חסון
נופר סלמאן וניב דמירל געגוע
השבוע התחיל ברמה נחמדה.בעיקר סדרתי ארון והצלחתי לזרוק הרבה בשבילי זה חשוב. שוב לא דברים גדולים.מדי.
פחות טוב אני רחוק הפעם מהורים., האזור שלי חווה לילה קשה מאוד.דאגו לי הרבה .והרבה לא לצאת ביינתים יומים בשבילי קשה בלי לצאת.התקשרה המנהלת שכרגע אולי לא יוצאת לעבודה ואולי אחזור אחרי החג.חזרנו בקיצור לימים הקשים. גם פחות ישנתי.
מאכל:כנאפה ,נקנקיות.
שבוע הבא:לא יודעת עדין כלום.
כמו כולם רואים חדשות לא ממש מעבר.
רק נתפלל לטוב.
שני שירי שבוע מעולים
יפה שסידרת את הארון בגדים, אני עשיתי את זה גם חפני שבועיים שלושה
מצטער על כך שהאזור שבו את גרה חווה לילה קשה ומקווה שתוכלי לישון יותר טוב
כנאפה ונקניקיות |לב|
גם אני ראיתי הרבה חדשות- מה שלא ראיתי שנים
מקווה שיהיה לך שבוע חדש ומוצלח וחג שמח

ady18

Well-known member
שני שירי שבוע מעולים
יפה שסידרת את הארון בגדים, אני עשיתי את זה גם חפני שבועיים שלושה
מצטער על כך שהאזור שבו את גרה חווה לילה קשה ומקווה שתוכלי לישון יותר טוב
כנאפה ונקניקיות |לב|
גם אני ראיתי הרבה חדשות- מה שלא ראיתי שנים
מקווה שיהיה לך שבוע חדש ומוצלח וחג שמח
מה דעתך על המצב?

feldman89

Well-known member
מה דעתך על המצב?
המצב רע ומר, אני עצוב על החיילים המסכנים ועל האזרחים שעל לא עוול בכפם נהרגו ונפצעו. מצד שני יש בי כעס רב על מי שממשיך להצביע לנתניהו פעם אחר פעם במקום לחפש אלטרנטיבות טובות יותר. אני עצוב וכועס באותה נשימה. ואת?

feldman89

Well-known member
שיר השבוע: הולכת איתך- נרקיס
חולם כמו יוסף- חנן בן ארי
כבר זמן רב- בן ארצי

טוב השבוע: טוב שעבר לי מהר והרבה שעות עבודה אפילו מעבר למה שהייתי צריך, הקיץ מגיע לאטו וזה טוב והשירים החדשים של נרקיס וחנן בן ארי לא אכזבו.

משהו פחות טוב השבוע: כל המצב הבטחוני תרבותי חברתי והכל בגלל אוזלת היד של ראש הממשלה והזנחה של שנים טובות במה שקורה ונעשה בשטחים. אם לא היה ברור אז כעת ברור שחובה להחליף את השלטון של נתניהו ויפה שעה אחת קודם. בוטל היום גיבוש עקב המצב הבטחוני

מאכל השבוע: עוף, עוגת גבינה עם אוכמניות

סרט\תוכנית השבוע: חדשות 12

מה מחכה לו: החג שבועות- בתקווה שיהיה שקט ורגוע, עבודה, שירים חדשים ונראה מה בהמשך

ady18

Well-known member
כבר זמן רב- בן ארצי

טוב השבוע: טוב שעבר לי מהר והרבה שעות עבודה אפילו מעבר למה שהייתי צריך, הקיץ מגיע לאטו וזה טוב והשירים החדשים של נרקיס וחנן בן ארי לא אכזבו.

משהו פחות טוב השבוע: כל המצב הבטחוני תרבותי חברתי והכל בגלל אוזלת היד של ראש הממשלה והזנחה של שנים טובות במה שקורה ונעשה בשטחים. אם לא היה ברור אז כעת ברור שחובה להחליף את השלטון של נתניהו ויפה שעה אחת קודם. בוטל היום גיבוש עקב המצב הבטחוני

מה מחכה לו: החג שבועות- בתקווה שיהיה שקט ורגוע, עבודה, שירים חדשים ונראה מה בהמשך
למה אצלכם בוטל זה לא קשור לאזור בכלל לא הבנתי

feldman89

Well-known member
למה אצלכם בוטל זה לא קשור לאזור בכלל לא הבנתי
לא ברור גם לי ממש אבל ככה הוחלט, אולי זה לאור החששות וההתרעות בחיפה ואולי גם לאות הזדהות עם תושבי עוטף עזה והדרום. אני עודכנתי אתמול בבוקר על כך

ady18

Well-known member
כבר זמן רב- בן ארצי

מה תעשה בשבועות

feldman89

Well-known member
מה תעשה בשבועות
נאכל ארוחה חלבית בערב ואח שלי הזמין חבר קרוב וטוב שלו לארוחה החגיגית. למחרת כנראה נאכל ארוחה בשרית. מעבר לזה לא נעשה משהו מיוחד, אולי אעבוד ביום ראשון בבוקר(ערב החג) חצי יום ואולי לא- תלוי בממונה שלי מכללית. ולך יש תכנית כלשהי לחג? עצוב ממש שלפני החג האהוב עליי קורה מצב בטחוני מזעזע. אני חושב שחזרנו ל- 1948 ולערעור הביטחון בארץ

ady18

Well-known member
רציתי את המסיבה בדיור כנראה לא ידוע בשלב הזה די סיכוים קטנים.
אנחנו עושים ארוחת חג כנראה חלבית\דגים מאכלים מיוחדים יותר.
מעבר לכך אני לא בונה עכשיו דברים גדולים להגיע לביתי בשלום לעבור את הלילה הזה בדיור לקראת החופשה.
ואיך אתה מבואס מזה שבטלו את הגיבוש ועובד בטח למרות המצב כרגיל?
ומה מרגיש לגבי המהומות בעכו

feldman89

Well-known member
רציתי את המסיבה בדיור כנראה לא ידוע בשלב הזה די סיכוים קטנים.
אנחנו עושים ארוחת חג כנראה חלבית\דגים מאכלים מיוחדים יותר.
מעבר לכך אני לא בונה עכשיו דברים גדולים להגיע לביתי בשלום לעבור את הלילה הזה בדיור לקראת החופשה.
ואיך אתה מבואס מזה שבטלו את הגיבוש ועובד בטח למרות המצב כרגיל?
ומה מרגיש לגבי המהומות בעכו
לא, דווקא לא התבאסתי בכלל. כנראה בגלל שהתלושי שכר הגיעו באיחור וזה נתן לי הזדמנות להתקדם בעבודה עם התלושים ולסיים בלי לחץ. היום סיימתי את העבודה על התלושים. חוץ מזה שלאף אחד במדינה אין חשק לחגוג ולהנות לאור המצב
מה מרגיש לגבי המהומות בעכו? אני עצוב וחרד ובעיקר כועס שהממשלה והמערכת בטחון הפנים והמשטרה לא אספה את הנשק הלא חוקי מהערים והיישובים הערביים במגזר הערבי והיהודי גם. היה יכול ואפשר היה למנוע את המהומות האלה על ידי החרמת נשק בלתי חוקי ואכיפת חוק במדינה על שלל אזרחיה ונזכרנו מאד מאוחר להיכנס ליישובים ולהסדיר את המצב

feldman89

Well-known member
אתה אוהב את החג?
מאד אוהב את החג הזה. חג מקסים של מאכלים מצוינים ללא הגבלה של אסור ומותר. האמת שעד גיל 8 הייתי אוכל בשר בשבועות, היום אני מעדיף מאכלים חלביים
אני לא מקשט את הבית אמנם או מתפלל אבל תמיד נהנה מהמאכלים ודרך זה אני חש את אווירת החג מעבר לכך שזה חג שמבשר על בוא הקיץ

feldman89

Well-known member
והיה לך מנהגים נוספים שהיית יותר צעיר?
כשהייתי בגן חובה אז היינו מתלבשים בצבע לבן ושמים זרים עם טנא על הראש
וכמובן מביאים מעדנים ומאכלי חלב לגן
מעבר לזה סבא שלי מצד אבא היה מתפלל בבית כנסת והיינו מוזמנים אליו בשבועות ואוכלים ארוחה חלבית

למעלה