מסכמים את השבוע

feldman89

Well-known member
סיכום שבועי לשבוע הנוכחי:

שירי השבוע:

דבר טוב שקרה לי השבוע:

דבר פחות טוב שקרה:

מאכל:

תוכנית/ סרט/ סדרה:

מה מחכה לו בשבוע הבא:

ady18

Well-known member
היה שבוע טוב ונעים לי

שירי השבוע:

דבר טוב שקרה לי השבוע:

דבר פחות טוב שקרה:

מאכל:

תוכנית/ סרט/ סדרה:

מה מחכה לו בשבוע הבא:

שירי השבוע: מי שעוזב- רונית שחר
אל תתחיל איתי- דיויד ברוזה ותומר כץ
ברוך הבא לבלאגן- הראל סקעת ונורוז
זה לא בא בקלות- שלמה ארצי

דבר טוב שקרה לי השבוע: אני מרגיש שיפור גדול בכתיבה וביכולות הקריאה של אסתר- האישה שאני מלמד בהתנדבות. זאת הרגשה נעימה ויש לי סיפוק רב מכך. בעבודה הכל טוב גם ואני מרגיש טוב שם. והכי הכי אני שמח בשביל אח שלי שמקבל ציונים מעולים בסמסטר הזה והוא מרגיש שהצליח במבחן שעשה ביום ראשון הנוכחי. מקווה שיצליח להתקבל. עוד אני נהנה מהקיץ ומשירים חדשים

דבר פחות טוב שקרה: מעצבן אותי שהשכנים מהבניין הסמוך בבית שלי משאירים דלת של הפח אשפה פתוח. חתולים נכנסים וזה מעצבן כי זה מלכלך וגם יש לי פוביה ופחד מהחתולים- טראומה של ילדות שפעם באתי לזרוק אשפה ואז קפץ וזינק מעל הראש חתול.

מאכל: שווארמה

תוכנית/ סרט/ סדרה: אלבומי מופת על האלבום "עוד יום אחד" עם ירדנה. מחר חלק ב' של האלבום "תפתח חלון" עם ריטה

מה מחכה לו בשבוע הבא: שירים חדשים, עבודה, התנדבות ואח שלי יבוא לכמה ימים לקרית אתא אלינו

שירי השבוע:

דבר טוב שקרה לי השבוע:

דבר פחות טוב שקרה:

מאכל:

תוכנית/ סרט/ סדרה:

מה מחכה לו בשבוע הבא:
הנעורים האבודים בועז שרעבי
הסידור הגדול מאחורי/נהג מונית נחמד
הסידור היה לא קל מדריך שעוזב
פיצה שהכנתי
שבוע ההא להמשיך להתאושש מהסידור
תוכנית מאסטר שף

feldman89

Well-known member
הנעורים האבודים בועז שרעבי
הסידור הגדול מאחורי/נהג מונית נחמד
הסידור היה לא קל מדריך שעוזב
פיצה שהכנתי
שבוע ההא להמשיך להתאושש מהסידור
תוכנית מאסטר שף
אני אבדוק את השיר הזה של בועז שרעבי- לא מכיר את השיר כל כך
כל הכבוד שהכנת פיצה
שיהיה לך שבת שלום ושבוע חדש ומוצלח!!

feldman89

Well-known member
היה שבוע טוב ונעים לי

דבר טוב שקרה לי השבוע: אני מרגיש שיפור גדול בכתיבה וביכולות הקריאה של אסתר- האישה שאני מלמד בהתנדבות. זאת הרגשה נעימה ויש לי סיפוק רב מכך. בעבודה הכל טוב גם ואני מרגיש טוב שם. והכי הכי אני שמח בשביל אח שלי שמקבל ציונים מעולים בסמסטר הזה והוא מרגיש שהצליח במבחן שעשה ביום ראשון הנוכחי. מקווה שיצליח להתקבל. עוד אני נהנה מהקיץ ומשירים חדשים

דבר פחות טוב שקרה: מעצבן אותי שהשכנים מהבניין הסמוך בבית שלי משאירים דלת של הפח אשפה פתוח. חתולים נכנסים וזה מעצבן כי זה מלכלך וגם יש לי פוביה ופחד מהחתולים- טראומה של ילדות שפעם באתי לזרוק אשפה ואז קפץ וזינק מעל הראש חתול.

תוכנית/ סרט/ סדרה: אלבומי מופת על האלבום "עוד יום אחד" עם ירדנה. מחר חלק ב' של האלבום "תפתח חלון" עם ריטה

מה מחכה לו בשבוע הבא: שירים חדשים, עבודה, התנדבות ואח שלי יבוא לכמה ימים לקרית אתא אלינו

ady18

Well-known member
היה שבוע טוב ונעים לי

כול הכבוד על ההישג

ady18

Well-known member
אני חושב שכן, יש עדיין לא מעט אנשים שקוראים ספרים ומתעניינים. את מסכימה או חושבת אחרת?
אני חושבת שיש ירידה מנסים למשוך אני חושבת באחת שעובדת ספריות זה לא כמו פעם לא חושב כך?

dory30

Well-known member
סיכום שבועי לשבוע הנוכחי: היה טוב וטוב שהיה

שירי השבוע: כל שיר שהדבקתי הוא אחד משירי השבוע

דבר טוב שקרה לי השבוע: התקדמתי בעריכת פרק בספר של ההוצאה שבה אני עובד

דבר פחות טוב שקרה: המטפלת של אימא שלי בחופשת מולדת זמנית והמחליפה שלה עוד לא הגיעה

מאכל: סמבוסק ללא גלוטן שקניתי ופסטה שהכנתי.

תוכנית/ סרט/ סדרה: הסרט השיחוק והסדרה התייר

מה מחכה לו בשבוע הבא: אני לא יודע מה יהיה בעוד שתי דקות, אז בעוד שבוע?

למעלה