מסכמים את השבוע

feldman89

Well-known member
שירי השבוע:

משהו טוב שקרה לי השבוע:

משהו פחות טוב שקרה:

מאכל:

תוכנית/סרט/ סדרה:

מה מחכה לו בשבוע הבא:

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע עמוס

שירי השבוע: פעם את לילה- שי המבר
תגיעי לירח- איה כורם
בתנועה אחת- מיקה קרני והמשקפיים של נויפלד
לא להיות אני- מיכאל בן דוד

משהו טוב שקרה לי השבוע: שוחחתי עם אחותי לראשונה מאז המקרה שבו נעלבתי ממנה, היתה שיחה חשובה ויישרנו את ההדורים. אני מקווה שלא איעלב או אקח אישית דברים שהיא אומרת כי אני מאמין שהיא לא רוצה לפגוע. אני אוהב ומעריך אותה על כך שדיברה איתי. בשבוע הבא אראה לה את ההערכה כשאסע יחד עם אמא לטקס סיום התואר שלה במכללה בה למדה וגם אני למדתי(מכללת אורנים). מוסיקה טובה שליוותה אותי בשבוע הנוכחי. בהתנדבות הכל סבבה

משהו פחות טוב שקרה: סתם, לא משהו מיוחד אבל אתמול חזרתי סחוט מעייפות פיסית ומנטלית. לפעמים אני מרגיש שקשה לי בעבודה. אבך אסור לי להתלונן כי זה מקום טוב ויש בצוות שעובד עמי צוות מקסים. זה פשוט שלפעמים אני טועה מאד לתחושתי ונמאס לי לטעות למרות שאני משתדל לא לשגות בסריקה

מאכל: חביתה, סלט קינואה

תוכנית/סרט/ סדרה: לא ראיתי כלום ולא שמעתי שום תוכנית רדיו

מה מחכה לו בשבוע הבא: טקס סיום התואר של אחותי, עבודה, התנדבות, שירים חדשים

ady18

Well-known member
איך התקדם עם אחותך?
ומקווה שתרגיש טוב יותר

feldman89

Well-known member
איך התקדם עם אחותך?
ומקווה שתרגיש טוב יותר
היה טוב, אמרתי לה ממה נפגעתי ואיך פגע בי וסיכמנו שאם יקרה בעתיד שאיעלב ממשהו, לבוא ולהגיד לה שזה פגע בי
תודה רבה. אני מרגיש טוב

ady18

Well-known member
היה טוב, אמרתי לה ממה נפגעתי ואיך פגע בי וסיכמנו שאם יקרה בעתיד שאיעלב ממשהו, לבוא ולהגיד לה שזה פגע בי
תודה רבה. אני מרגיש טוב
לגבי הלחץ בעבודה?מה עושה כדאי לשפר

ady18

Well-known member
קשר השתיקה-נורית גלרון
לא קרה מיוחד בעיקר שגרה, עשיתי שופינג של התלושים קניתי בהם מספר דברים לקיץ.ודבר חשוב שלא וויתרתי .
לא טוב מרגישה לחץ אולי לא בצעתי באופן מושלם את רשימת הקניות . וקצת מזג אוויר לא ברור לי לא משהו מיוחד מאוד מזה.וגם הערה שאומנם התגברתי אליה.
מאכל פרגית
תוכנית פסטיבל הפסנתר עם נורית גלרון. משחקי ספורט קצת לא משהו ספציפי .
שבוע מחכה לי הרבה דברים גם טיול וגם משהו חשוב ופחות נעים.

feldman89

Well-known member
קשר השתיקה-נורית גלרון
לא קרה מיוחד בעיקר שגרה, עשיתי שופינג של התלושים קניתי בהם מספר דברים לקיץ.ודבר חשוב שלא וויתרתי .
לא טוב מרגישה לחץ אולי לא בצעתי באופן מושלם את רשימת הקניות . וקצת מזג אוויר לא ברור לי לא משהו מיוחד מאוד מזה.וגם הערה שאומנם התגברתי אליה.
מאכל פרגית
תוכנית פסטיבל הפסנתר עם נורית גלרון. משחקי ספורט קצת לא משהו ספציפי .
שבוע מחכה לי הרבה דברים גם טיול וגם משהו חשוב ופחות נעים.
קשר השתיקה- חולה על השיר ועל נורית גלרון. אין זמרות כאלה הרבה!!! נכון?
שמח שפינקת את עצמך, מדי פעם זה חשוב לעשות לעצמנו להרגיש טוב
כל הכבוד לך שלא וויתרת
פרגית- מאכל מצוין
איך היה המופע פסטיבל הפסנתר? נורית תותחית
מאחל לך שתהני בטיול
סופש נעים

ady18

Well-known member
יפה לראות אותה שרה שם שירים מענינים.
לא הרגילים לדעתך טוב שאומן מגוון?
בהופעה

ady18

Well-known member
מה קרה אחרי מה שעשתה לך אחותך
תסע לטקס הסיום?

feldman89

Well-known member
מה קרה אחרי מה שעשתה לך אחותך
תסע לטקס הסיום?
בעיקרון, אחרי שבועיים פחות כעסתי ונעלבתי כי זה כבר באמת מאחוריי. חוץ מזה, היא התקשרה והתנצלה אם פגעה מבחינתה.
כן, אני נוסע עם אמא לטקס סיום. בא לי להתגאות בהישג שלה שהיא סיימה את התואר. כמו שאצלי לא היה קל לסיים את הלימודים והתואר, גם במקרה שלה זאת היתה עבודה קשה אבל העיקר שהיא סיימה

ady18

Well-known member
כמה שנים לקח לך לסיים את התואר ולמה לא עובד במה שלמדת בתואר בעצם

feldman89

Well-known member
כמה שנים לקח לך לסיים את התואר ולמה לא עובד במה שלמדת בתואר בעצם
לקח לי 6 שנים כי הייתה גם שנה אחת שעשיתי הפסקת לימודים ועוד שנה שבה לא למדתי כבר כי סיימתי את הלימודים הרשמיים אבל עבדתי על 3 עבודות אקדמיות גדולות במקביל. מזל שהיה לי עזרה שם ממרכז התמיכה לסטודנטים בעלי צרכים מיוחדים וגם כושר התמדה ורצון עז לסיים. לולא זה, לא הייתי מסיים
למה לא עובד במה שלמדתי? משום שאין בזה עבודה ממש. חוץ מהוראה, אין עבודה למי שלומד היסטוריה ותנ"ך(מקרא). הלוואי ויכולתי למצוא עבודה שקשורה לזה. להיות מורה בכיתה גדולה של 30 תלמידים, זה פחות מתאים לי ולא אוכל לעשות את זה בפועל.

feldman89

Well-known member
ועוד כמה שנים יש לך חזון לעבודה?
בעיקרון אני מקווה לעבוד כל עוד אני יכול עד גיל הפרישה 67 אבל לכי תדעי מה יהיה בעוד 30 שנים
אני מקווה שתמיד אעבוד אבל הכי חשוב שאהיה בריא וכשיר לעבודה

feldman89

Well-known member
ומה דעתך על מצעד ג אותי מאכזב
הנמכתי ציפיות מזמן, לא נהנה הרבה זמן מהמצעדים. מצעדים של רוב תחנות הרדיו בישראל צריכות שינוי מהותי. מעתה שלא יהיו עוד דירוג של מאזינים אלא קביעה לפי השמעות והורדות- מכירות דיגיטליות. מזמן היה צריך לשנות את השיטה ולאפשר הורדות דיגיטליות. אחרת נקבל מצעד של בני נוער טיפש עשרה ולא מצעד משקף לכל שכבות הגיל. מה את אומרת? יש צדק בדבריי?

למעלה