מסכמים את השבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו

ady18

Well-known member
ועם הזמן
לישון בלי לחלום מטורפלין
טוב:זכיתי בפרס קטן, בחידון, טקס יום השואה בדיור שהיה משמועתי,יש לי רכז עבודה חדש.
פחות:טוב קצת משהו פחות מסתדר בדיור עובדים על זה , עדין שליחת הודעות לפעמים לא תמיד שצריך.ואני לא אשתתף בשלב הזה בשעת סיפור.בגלל עדין מספר מצומצם .וגם לא חגגנו חג שני רק מצומצם.
מאכל: עוף בתנור\קפה קר
תוכנית:בעיקר מאסטר\מתחזים.
מחכה: קבעתי עם החברה לעצמאות מקווה שהפעם לא יתבטל.ויהיה לי חופש מהדירה בעצמאות .

נערך לאחרונה ב:

feldman89

Well-known member
ועם הזמן
לישון בלי לחלום מטורפלין
טוב:זכיתי בפרס קטן, בחידון, טקס יום השואה בדיור שהיה משמועתי,יש לי רכז עבודה חדש.
פחות:טוב קצת משהו פחות מסתדר בדיור עובדים על זה , עדין שליחת הודעות לפעמים לא תמיד שצריך.ואני לא אשתתף בשלב הזה בשעת סיפור.בגלל עדין מספר מצומצם .וגם לא חגגנו חג שני רק מצומצם.
מאכל: עוף בתנור\קפה קר
תוכנית:בעיקר מאסטר\מתחזים.
מחכה: קבעתי עם החברה לעצמאות מקווה שהפעם לא יתבטל.ויהיה לי חופש מהדירה בעצמאות .
שיר שבוע מעולה
כל הכבוד על הפרס שזכית בו, שמח שנהנית מטקס יום השואה בדיור. אני חושב שהשוא הזה הנושא שהכי למדתי וחקרתי בהיסטוריה בלימודים וגם מחוץ ללימודים
עוף בתנור |כן| התכוונת לאייס קפה או קפה קר?
שיהיה סופש נעים ותהני ביום העצמאות המון

ady18

Well-known member
שיר שבוע מעולה
כל הכבוד על הפרס שזכית בו, שמח שנהנית מטקס יום השואה בדיור. אני חושב שהשוא הזה הנושא שהכי למדתי וחקרתי בהיסטוריה בלימודים וגם מחוץ ללימודים
עוף בתנור |כן| התכוונת לאייס קפה או קפה קר?
שיהיה סופש נעים ותהני ביום העצמאות המון
פה בדיור מעבירים בצורה יותר קלה את האירועים אני לזכרון לא אשאר מעדיפה שירי לוחמים .
ואתה רואה טקסים\תוכנית לא מסוגל?
קפה קר יש פחיות כאלו.

feldman89

Well-known member
פה בדיור מעבירים בצורה יותר קלה את האירועים אני לזכרון לא אשאר מעדיפה שירי לוחמים .
ואתה רואה טקסים\תוכנית לא מסוגל?
קפה קר יש פחיות כאלו.
אני כמעט לא רואה טקסים אבל אם יש תכנית או כתבה שמעניינת אותי אני צופה

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע:
שירי השבוע: המקום שלי- מאיה אברהם
מלדיטה לונה(ירח מקולל)- שלומי שבת ופבלו רוזנברג
תפקיד ראשי- נורית גלרון
רסיסים- רביב כנר
lo hare por ti- paulina rubio

משהו טוב השבוע: היה שבוע נחמד בעבודה, אתמול והיום עשיתי ומיינתי תלושים. שומע מוסיקה טובה. וכמובן קניתי והתחדשתי בשתי זוגות מכנסיים. היום יש לי פעילות בזום בחמש עם נושא תקשורת במערכות יחסים

מאכל השבוע: היה לחץ קצת בעבודה ונשארתי שעה נוספת עד שלוש אתמול(לא הייתי חייב בכלל וגיליתי חריצות ויוזמה), פחד לשכוח מה אני עושה עם חפצים בבית ובחוץ ושאני עלול לאבד את החפצים- אני חסר תקנה בעניין הזה

סרט\תוכנית: הסולטן

מה מחכה לו: שבוע חדש, לסיים עם תלושי השכר, ליהנות בעבודה, שירים חדשים ומצוינים, יום העצמאות כנראה אלך למסעדה עם הוריי ואחי

ady18

Well-known member
מסכם שבוע:
שירי השבוע: המקום שלי- מאיה אברהם
מלדיטה לונה(ירח מקולל)- שלומי שבת ופבלו רוזנברג
תפקיד ראשי- נורית גלרון
רסיסים- רביב כנר
lo hare por ti- paulina rubio

משהו טוב השבוע: היה שבוע נחמד בעבודה, אתמול והיום עשיתי ומיינתי תלושים. שומע מוסיקה טובה. וכמובן קניתי והתחדשתי בשתי זוגות מכנסיים. היום יש לי פעילות בזום בחמש עם נושא תקשורת במערכות יחסים

מאכל השבוע: היה לחץ קצת בעבודה ונשארתי שעה נוספת עד שלוש אתמול(לא הייתי חייב בכלל וגיליתי חריצות ויוזמה), פחד לשכוח מה אני עושה עם חפצים בבית ובחוץ ושאני עלול לאבד את החפצים- אני חסר תקנה בעניין הזה

סרט\תוכנית: הסולטן

מה מחכה לו: שבוע חדש, לסיים עם תלושי השכר, ליהנות בעבודה, שירים חדשים ומצוינים, יום העצמאות כנראה אלך למסעדה עם הוריי ואחי
לא עושים על האש?
לא יותר כייף
כול הכבוד על החריצות.
מעבר לכך לא חוגג
ונהאם חגגת פסח שני

feldman89

Well-known member
לא עושים על האש?
לא יותר כייף
כול הכבוד על החריצות.
מעבר לכך לא חוגג
ונהאם חגגת פסח שני
לא נעשה על האש, זה לא קל להורים שלי למנגל ולעשות על האש אפילו שאני ואחי עוזרים להם
לחגוג? אין לי כל כך איך לחגוג חוץ מלהאזין לשירים עבריים- זאת החגיגה הכי גדולה בעיני, לא?
חברה של אחי באה אלינו לחג השני והיתה ארוחה חגיגית בצהריים של שבת
תודה יעל |4U|

ady18

Well-known member
לא נעשה על האש, זה לא קל להורים שלי למנגל ולעשות על האש אפילו שאני ואחי עוזרים להם
לחגוג? אין לי כל כך איך לחגוג חוץ מלהאזין לשירים עבריים- זאת החגיגה הכי גדולה בעיני, לא?
חברה של אחי באה אלינו לחג השני והיתה ארוחה חגיגית בצהריים של שבת
תודה יעל |4U|
ומה השיר הכי ישראלי בעיינך עם היית צריך לבחור מסקרן אותי

ady18

Well-known member
אני הייתי בוחרת בשיר המדהים של יגאל בואי נעשה לנו חג\סע לאט האגדי אריק.

feldman89

Well-known member
ה

היום קשה לך?והאם היו שירים מענינים השבוע
מאיזה בחינה קשה לי. תראי, הסיפורים על השואה לא קלים לי אבל הסקרנות שלי גדולה בקשר לנושא הזה
היו שירים מעניינים אבל לא בדקתי אותם עדיין: בין השירים החדשים אמנה את: פיטר רוט, סטאס(ראפר חדש), רותם כהן עם איליה רוסיליו, אורי בן ארי, אסף שלם, מוש בן ארי

feldman89

Well-known member
ה

היום קשה לך?והאם היו שירים מענינים השבוע
את יודעת מה הכי קשה לי היום ומה כואב לי? על ניצולי השואה שחיים בישראל תחת תנאי עוני ומצב כלכלי ירוד ביותר. כואב ועצוב ועגום שאנשים שבנו את המדינה חלקם, נלחמו בצה"ל ואנשים שקמו מתוך התופת לא מקבלים את הרנטה מגרמניה. ולו רק בגלל זה, חייבים לשנות את השלטון פה בארץ ולתת לניצולי שואה ובכלל לקשישים את היכולת להזדקן בכבוד

ady18

Well-known member
פיטר רוט טוב . ממליצה השאר לא שמעת אין לך המלצה

feldman89

Well-known member
יעל: רציתי לשאול אותך האם את מתחברת לשירים עצובים וכבדים בזמן האחרון או שאת מעדיפה יותר ברגיל שירים מרוממים ושמחים וקצביים?

feldman89

Well-known member
לאחרונה יותר רגוע ואתה?
יפה, אני מעדיף לפעמים קצביים יותר אבל לרוב מתחבר יותר לשירים עצובים וכבדים ואפשר לראות את זה בא לידי ביטוי בטעם שלי בבחירות הרבה פעמים, מורגש שזה ככה אצלי נכון? אולי זה בגלל שיש לי נשמה של אדם זקן או בגלל שזה גם מובנה ככה אצלי, לרוב השירים הכבדים הכי עמוקים ומרגשים. ומצד שני, אני מודע ויודע שלא צריך להיות מיוסר רק כדי לייצר מוסיקה. שירים שקטים פשוט עושים על הלב שלי טוב ובאים ממקום של נחמה וטוב. אני לא בטוח שכל שיר שמח בא ממקום כזה של לשמח ומשרה, לכן יש לי ביקורת על שירים חדשים קצביים ופופיים. מה את חושבת?

למעלה