מסכמים את השבוע

ady18

Well-known member
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו שבוע הבא

ady18

Well-known member
הכחול האפור הזה סיון שביט
כרטיס טיסה סיון שביט
שיר לשירה מירי מסיקה
מאיר בנאי אצלך בעולם
לא כזה טוב היה די גרוע רבנו ריב רציני עם המדריכה חסמה את הגישה לקב' הוואטספ לדבר רק אתמול פתחה הלחץ נוראי שהיא הולכת לעזוב בגלל האירוע המסוים לא יכלנו להגיע למתנס ,והיה לנו זום מאוד טעון שעורר תחושות לא קלות .למזלנו ביינתים זה עבר הלחץ שהיה היה קשה. הייתי זקוקה להרבה עידוד. ויצא לי הרבה בבית מרגישים למעט עבודה שאין כמעט "סוג של התרעננות בלבד " אין הרבה לצאת.והשלמתי עם חברה הבנתי שלא שווה לריב על כול דבר עדין הזהירות ביננו לא מה שהייתה.גם בזה צריך לתת לזמן לעשות את שלו.
תוכנית:ראיתי רמזור.ועדין חדשות יותר המגזין לא את החלק החדשותי החלק של הסוף.שאני יותר מחוברת.
מחכה:לשבוע יותר רגוע. פחות בלאגן. ולשמוע חדשות כבר טובות נמאס נורא מהסגר.
מאכל:פרגיות\ירקות מוקפצים.כרוב ממולא.

feldman89

Well-known member
הכחול האפור הזה סיון שביט
כרטיס טיסה סיון שביט
שיר לשירה מירי מסיקה
מאיר בנאי אצלך בעולם
לא כזה טוב היה די גרוע רבנו ריב רציני עם המדריכה חסמה את הגישה לקב' הוואטספ לדבר רק אתמול פתחה הלחץ נוראי שהיא הולכת לעזוב בגלל האירוע המסוים לא יכלנו להגיע למתנס ,והיה לנו זום מאוד טעון שעורר תחושות לא קלות .למזלנו ביינתים זה עבר הלחץ שהיה היה קשה. הייתי זקוקה להרבה עידוד. ויצא לי הרבה בבית מרגישים למעט עבודה שאין כמעט "סוג של התרעננות בלבד " אין הרבה לצאת.והשלמתי עם חברה הבנתי שלא שווה לריב על כול דבר עדין הזהירות ביננו לא מה שהייתה.גם בזה צריך לתת לזמן לעשות את שלו.
תוכנית:ראיתי רמזור.ועדין חדשות יותר המגזין לא את החלק החדשותי החלק של הסוף.שאני יותר מחוברת.
מחכה:לשבוע יותר רגוע. פחות בלאגן. ולשמוע חדשות כבר טובות נמאס נורא מהסגר.
מאכל:פרגיות\ירקות מוקפצים.כרוב ממולא.
שירים נפלאים בחרת. אל תקחי קשה את המדריכה החדשה. קורה שיש חילוקי דעות.
מורגש שיש סגר כללי בעיקר בכבישים ומצב התחבורה. שמח שהשלמת עם חברה ומקווה בשבילך שהקשר יישאר טוב.
שיהיה סופשבוע מעוולה ושבוע רגוע
אחלה מאכלים

feldman89

Well-known member
שירי השבוע: את מביאה הכל- גלי עטרי והאחיות כרקוקלי
מלכת הכיתה- אילנה אביטל
כל מילה- חנן יובל
מרק צח- מירי מסיקה

משהו טוב השבוע: אני לא חולה קורונה על פי הבדיקה. אתמול הלכתי עם אמא והתחסנו על ידי אח שלי שחיסן אותנו בעצמו. וזהו

משהו פחות טוב השבוע: הלחץ וחשש להיות חולה עד קבלת התוצאות. בנוסף הסגר הזה מעצבן. דבר נוסף שאני כבר לא בודק שירים חדשים כל הזמן כמו בעבר. האנרגיות שלי הולכות על הפרויקט הנוכחי מצעדים שנתיים

מאכל: פתיתים ודג סלמון

מה מחכה לו בשבוע הבא: הקלות בסגר, עבודה ושירים חדשים. מחכה גם לאלבום החדש של מיקה קרני שאמור לצאת ב4 בפברואר

ady18

Well-known member
שירי השבוע: את מביאה הכל- גלי עטרי והאחיות כרקוקלי
מלכת הכיתה- אילנה אביטל
כל מילה- חנן יובל
מרק צח- מירי מסיקה

משהו טוב השבוע: אני לא חולה קורונה על פי הבדיקה. אתמול הלכתי עם אמא והתחסנו על ידי אח שלי שחיסן אותנו בעצמו. וזהו

משהו פחות טוב השבוע: הלחץ וחשש להיות חולה עד קבלת התוצאות. בנוסף הסגר הזה מעצבן. דבר נוסף שאני כבר לא בודק שירים חדשים כל הזמן כמו בעבר. האנרגיות שלי הולכות על הפרויקט הנוכחי מצעדים שנתיים

מאכל: פתיתים ודג סלמון

מה מחכה לו בשבוע הבא: הקלות בסגר, עבודה ושירים חדשים. מחכה גם לאלבום החדש של מיקה קרני שאמור לצאת ב4 בפברואר
אחיך רופא לא הבנתי?
ועבדת לפחות השבוע?או היית רק בבית?

feldman89

Well-known member
אחיך רופא לא הבנתי?
ועבדת לפחות השבוע?או היית רק בבית?
אחי לא רופא אבל הוא היה חובש בשירות הצבאי שלו ולכן מטעם המילואים ביקשו ממנו לבוא לעיזור בלחסן את הציבור והאוכלוסיות באחד ממרכזי החיסונים
עבדתי 3 ימים השבוע, יום ראשון לא עבדתי והייתי בבית כי חיכיתי לתוצאות הבדיקה

אני בהחלט כל שבוע מוצא בדר"כ שיר אחד או יותר שאני אוהב בעברית ולפעמים כמה שירים. התכוונתי שאני כבר לא בודק את כל כמות השירים שיצאה במשך שבוע, לפני שנה הייתי בודק עד 30 שירים בשבוע 1 והיום כבר לא ממש בודק הכל. לא יודע להסביר למה, כנראה בגלל שאני עובד המון שעות בשבועוכשאני בבית אני מרוכז בפרויקט שלי אז זה גוזל זמן. אני בודק שירים של אומנים שאני מכיר ומתחבר

ady18

Well-known member
דווקא היו כמה שירים שאהבתי. ואתה לא מצאת משהו שאהבת?
ולא פשוט החשש וכול הזמן אם תעזוב. ונמאס להיות בזום. המתנס והחזרה יעשו לי טוב יותר.כול הזמן תמיד שיש מדריך חדש\ה החשש קיים. לא מחויב כמו מדריך קודם ולהיות בלי מדריך קשה ביותר.

ady18

Well-known member
כול הכבוד שמחה בשבילך.
מה הכי אהבת מהשירים החדשים?השבוע

feldman89

Well-known member
כול הכבוד שמחה בשבילך.
מה הכי אהבת מהשירים החדשים?השבוע
לא בדקתי את כל השירים(יש לי לבדוק את החדשים של נופר סלמאן, מאור אדרי, דוד לביא, לאה שבת, חן אהרוני, אבנר גדסי, מתי כספי, אדיר גץ) אבל אהבתי מהחדשים השבוע את חנן יובל ואת השיר החדש של דיקלה כמובן שיצא היום

ady18

Well-known member
האם תוכל להביא קישור למתי כספי, נופר סלמאן ולאה שבת אשמח תודה רבה

feldman89

Well-known member
בבקשה:

מתי כספי:
לשיר קוראים "לצאת לאור"

נופר סלמאן:
השיר נקרא "העולם נעצר"

לאה שבת:
השיר נקרא "בדרך שלך"

ady18

Well-known member
תודה , אני דווקא מהשלוש הכי התחברת ללאה.
ואצלך מענין אותי הדירוג?

feldman89

Well-known member
תודה , אני דווקא מהשלוש הכי התחברת ללאה.
ואצלך מענין אותי הדירוג?
הקשבתי בינתיים רק לשיר של לאה שבת שהוא שיר מעולה. את מתי כספי ונופר אני לא שמעתי עדיין, אצטרך לשמוע
ביום ראשון יוצא שיר חדש לאיה כורם. מחכה או לא עוקבת אחריה?

ady18

Well-known member
אתה תשמע? אני בערך. ביינתים נחמד שכזה איה אצלך?

למעלה