מסכמים את השבוע שחלף....

ady18

Well-known member
שיר השבוע

משהו טוב

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

תוכנית\סרט

מה מחכה לוט בשבוע הבא

ady18

Well-known member
דודו אהרון חלון לים התיכון.
עשה לא מיוחד גם שבוע די בשגרה רגוע אצלי מאוד בעבודה אפילו שקט. שחקתי בבאלוניג נחמד שכזה. מעבר לכך לא יותר מכך.
פחות טוב גם לא יותר מדי , התבטלו קצת דברים האירוע ערב שאפשר פתר לי סופית כמובן לא שמחה שמתבטל דבר כזה ... חלוקה שכזה. ודבר שרציתי לא מתקיים. וקצת מלחיץ ההכנות לטיול לא ברמה נוראית.
מאכל: פיש אנד ציפס
שבוע הבא הטיול ויש הכנות.
תוכנית: אהבתי את תוכניות החדשות"תוכנית חסכון" היה לא רע מעבר לכך דברים לא מיוחדים מאוד שאהבתי.

feldman89

Well-known member
דודו אהרון חלון לים התיכון.
עשה לא מיוחד גם שבוע די בשגרה רגוע אצלי מאוד בעבודה אפילו שקט. שחקתי בבאלוניג נחמד שכזה. מעבר לכך לא יותר מכך.
פחות טוב גם לא יותר מדי , התבטלו קצת דברים האירוע ערב שאפשר פתר לי סופית כמובן לא שמחה שמתבטל דבר כזה ... חלוקה שכזה. ודבר שרציתי לא מתקיים. וקצת מלחיץ ההכנות לטיול לא ברמה נוראית.
מאכל: פיש אנד ציפס
שבוע הבא הטיול ויש הכנות.
תוכנית: אהבתי את תוכניות החדשות"תוכנית חסכון" היה לא רע מעבר לכך דברים לא מיוחדים מאוד שאהבתי.
חלון לים- שיר נפלא של דודו אהרון!
נהנית בבאולינג?
תהני בטיול
איך נקראות התכניות החדשות שאהבת?

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע:

שיר השבוע: בא לי- הראל סקעת
מילים שלך- ללי קולישקין
באמצע החיים- זהבה בן

משהו טוב: בעבודה הכל טוב ומקווה שימשיך כך.
דבר שני זה שאני נרשמתי לפעילויות מוסיקליות דרך המתנס ביישוב שלי- מקווה שזה יוכיח שזה דבר טוב.

משהו פחות טוב השבוע: קצת פחדים מ- דברים מסוימים.

מאכל השבוע: שניצל, פסטה

תוכנית\סרט: לא צפיתי בכלום, אבל הקשבתי לתכנית של רז שכניק עם שרון חזיז באלבומי מופת.

מה מחכה לו בשבוע הבא: עבודה, שירים חדשים, שהכל יהיה בסדר

ady18

Well-known member
מסכם שבוע:

שיר השבוע: בא לי- הראל סקעת
מילים שלך- ללי קולישקין
באמצע החיים- זהבה בן

משהו טוב: בעבודה הכל טוב ומקווה שימשיך כך.
דבר שני זה שאני נרשמתי לפעילויות מוסיקליות דרך המתנס ביישוב שלי- מקווה שזה יוכיח שזה דבר טוב.

משהו פחות טוב השבוע: קצת פחדים מ- דברים מסוימים.

מאכל השבוע: שניצל, פסטה

תוכנית\סרט: לא צפיתי בכלום, אבל הקשבתי לתכנית של רז שכניק עם שרון חזיז באלבומי מופת.

מה מחכה לו בשבוע הבא: עבודה, שירים חדשים, שהכל יהיה בסדר
איזה פעילות מוזיקלית

feldman89

Well-known member
מי מתכככנים להביא?
בינואר מביאים את אבי טולדנו כחלק מהמופע המצליח שלו, בנובמבר יש מופע מחווה לאריק איינשטיין על ידי להקת הטרנזיסטור ויש עוד מופעו מחווה ואירועים מוזיקליים כגון: שירי אהבה צוענית עם מרינה פיינגולד וכיוצא בזה

ady18

Well-known member
בינואר מביאים את אבי טולדנו כחלק מהמופע המצליח שלו, בנובמבר יש מופע מחווה לאריק איינשטיין על ידי להקת הטרנזיסטור ויש עוד מופעו מחווה ואירועים מוזיקליים כגון: שירי אהבה צוענית עם מרינה פיינגולד וכיוצא בזה
ואיך העלות בגדול היית נגדיר כזולה\יקרה אם בסדר לשאול

feldman89

Well-known member
ואיך העלות בגדול היית נגדיר כזולה\יקרה אם בסדר לשאול
העלות היא בסדר גמור, הרוב מסבסד המתנ"ס וקצת מתוך זה אני שילמתי. אני לא זוכר כמה היתה העלות אבל שילמתי 145 שקלים על הכל

למעלה