מסכות חד פעמיות ושום

michaelbl

New member
אמיצים זה כאלה

שלמרות שהעולם צועד בכיוון של מיתון כבד שאמור להביא גם לצניחה במחירי הדיור מוכנים לקנות נדלן במחירים של היום מתוך הנחה שהמחירים יעלו.
אמיצים או טיפשים ימים יגידו

אמיצים (טיפשים ??) הם כאלה שפועלים הפוך מהעדר.

העדר (רוב הציבור) כרגע יושב על הגדר, חלק מפחד מהלא נודע, וחלק מתוך אמונה (שאינה מבוססת עובדות) שעוד תבוא התמוטטות של השוק וניתן יהיה לקנות בעתיד בית במחיר יותר בזול משמעותית. המעטים (ולדעתי האמיצים והחכמים) נכנסים לשוק עכשיו, ואם יש נכס מתאים קונים. אמנם יש בשוק מעט נכסים, אבל ניתן לנהל מו"מ, ולבצע בדיקות בנחת. דרך אגב, מרבית המוכרים ייצאו מהשוק, ומחכים לראות מה יהיה.
קל לקבל משכנתאות, אם יש עבודה, והריביות בסביבות 2.5 אחוז.

Natikola

New member
בית ודירה זה לא מותרות זה מוצר חיוני
אם אתה יכול לשלם משכנתא של 2000 בחודש או לשלם שכירות של 2000 לשארית חייך מה עדיף לכן הביקוש תמיד יהיה קשיח בכל מזג אוויר אפילו אם הכלכלה תקרוס לקרשים וגם אם המחירים ירדו הם יטפסו מיד כשקל הקונים יקפצו לשוק

lightnature

New member
מסכות חד פעמיות ושום

היכן בג.ט.א יש לקנות מסכות חד פעמיות?

השום בסופר תוצרת סין כמו כל מוצרי המזון מסין מכיל מתכות כבדות מהזיהום וחומרי הדברה היה פעם שום מקומי היכן עכשיו?

אכן משכנתאות כרגע בערך 2.5 אחוז, ואין תחרות על הבתים.

מגיעים, נותנים קצת פחות ממה שמבקשים, ומקבלים את הבית. האם יהיה מיתון נורא ? בכלל לא בטוח.

גם אני לא מוצאת

גם כל הדגים הקפואים הם מסין ומכילים מתכות רעילות
כבר אין מה לאכול
צריך לעשות הכל לבד...בגלל זה החלטנו לנסות לאפות לחם
אפילו הקמח (הלבן) מכיל כל כך הרבה זבל שזה לא הגיוני

michaelbl

New member
יש קמח לא מולבן (unbleached)

באופן ביזארי הוא עולה באיזה דולר יותר למרות שזה אמור להיות אותו קמח פשוט שלא עבר הלבנה עם אקונומיקה.
לגבי מסיכות אני באמת לא מבין מאיפה אנשים קונים. כשאנחנו הולכים לקניות כולם עם מסיכות, אנחנו כמעט היחידים בלי (לא שיש לי בעיה עם זה), לפעמים כשאני בחוץ אני רואה אנשים שמטיילים עם הכלב עם מסיכה שזה בכלל הזוי בעיני לאור דלילות האנשים בחוץ. כולם מזמינים מהאינטרנט בכמה עשרות דולרים ל20 מסיכות? לא נראה לי שווה את הכסף, בטח לאור העובדה שמרבית האנשים בכלל לא משתמשים בהן נכון. אני גם בטוח שאנשים חובשים אותן שוב ושוב ולא זורקים לפח אחרי שימוש קצר כמו שצריך.

נכון, גם לי זה נראה מצחיק שאנשים

הולכים לבד עם מסיכה.
גם חשבתי...., למה בתום השימוש במסיכה, לא להרתיח אותה במים (הכוונה למסיכות מנתחים מבד) ולהשתמש שוב.
ככה אפשר לחסוך. הרי אנחנו לא הולכים לנתח אף אחד.

לגבי קמח, כרגע אין קמח בכלל. ממש קשה למצוא.
מה זה כל הדברים האלה שרשומים על השקית?
Wheat flour, amylase, ascorbic acid, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid.
כנראה ויטמינים ,כי בקמח הלבן אין כלום.

michaelbl

New member
רשימת החומרים נראית תמימה למדי

אין שום משהו יותר מדי כימיקלי.
באמת מוזר המחסור במה שקשור לאפיה. כמה אנשים כבר אופים לבד לחם בבית.
למעט בצק שמרים אין צורך בשמרים לאפיה, ומרבית המאפים בקנדה הם לא מבצק שמרים.
קשה לי להאמין שקנדים התחילו לאפות לחם בהמוניהם, בטח לאור כמויות הלחם של דמפסטר שרואים אצל אנשים בעגלות

מה הכוונה "מרבית המאפים בקנדה הם לא מבצק שמרים"

אז מאיזה בצק?
ועל איזה מאפים אתה מדבר?

michaelbl

New member
אני מתכוון למה שנפוץ כאן

אין כאן קראנצים או עוגות שמרים או דיינישים.
כאן הולך דונאטים, קאפקייקס, עוגות מבצק ספוג (הרבה פעמים מאבקת מיקס) עם פרוסטינג ממרגרינה וקצת עוגות גבינה, באטר טארטים ופאים. יש קצת קרואסונים אבל זה בערך מרבית השימוש בבצק שמרים לכל מה שהוא לא לחם בקנדה.
בצק עלים, בצק שמרים, בצק דייניש, בצק פריך כמעט ולא נמצאים בשימוש כאן

יש בפייסבוק בקבוצת ישראלים בטורונטו מישהו שמוכר מסכות N95

אני חייב לצרכי עבודה, כי יש עכשיו הזדמנויות נדל"ן ויש קליינטים אמיצים שבאים לראות ולקנות. שילמתי 100 דולר על 20 מסכות. זה מסכות מאסיביות, ואני חושב שלאוורר אותם מייבש שיער רציני מאפשר להשתמש בהם באופן רב פעמי.

לגבי שמרים, ראיתי ביאמי מארקט במקררים שמרים אמיתיים.

למעלה