מסך כחול

s t a r k

New member
מסך כחול

חלונות XP SP1 מאתחל את עצמו כמה פעמים עד שהוא מצליח לעלות, לשבריר שניה מבזיק מסך כחול לפני שמתכבה המסך ומתחיל לנסות לעלות מחדש. כשמצליח יש הודעה שחלונות התאושש משגיאה רצינית. אילו פרטים אתם צריכים בכדי שתוכלו לאבחן את הבעיה?

Roy M

New member
שלב ראשון, לגרום לכך שהמסך הכחול

ישאר ולא יעלם בריסט, כדי לאבחן את מהות התקלה: קליק ימני על המחשב שלי--מאפיינים--מתקדם--שיחזור והפעלה. בטל את ה-
מ"אתחל מחשב". כשיהיה לך מסך כחול, הבא את הכותרת הגדולה שתופיע+המספר הראשון שאחרי ה-STOP או מצד שמאל בשורת המספרים.

s t a r k

New member
זה עדיין קופץ?

ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

s t a r k

New member
יופי, אז ככה-

קיבלתי המון הודעות שונות: הודעות שהאות שלהן אחר שורת האפסים היא- 8E, E1, 7F , וכל אלה בלי שום כותרת. ושתי הודעות עם כותרת:driver irql not less or equal, שמספרה D1 ומוזכר בה גם איזשהוא ATAPI.SYS והשניה -irql not less or equal שמספרה A. זהו. המחשב השתגע!

alx18

New member
בדרך כלל מה שאתה מתאר הבעייה בלוח אם

בדרך כלל שיש מסכים כחולים עם שגיאות שונות אז הבעייה היא בלוח כניראה ואם לא הלוח בחומרה שזה יכול לאכיל דיסק קשיח וגם דברים אחרים אבל אני חושב שהבעייה היא בלוח

Y. Welis

New member
העלה את המס' המלאים, אם אפשר

ואת פרטי כל הודעה. ATAPI.SYS קשור לכונני ה-CD או DVD.

s t a r k

New member
כולל המספרים בתוך הסוגריים?../images/Emo5.gif

האותיות שרשמתי הן אלו שבאות אחרי 0X00000 וחוץ מזה העתקתי את כל הפרטים שמשתנים מהנוסח הקבוע. אני אנסה לצלם את זה.

Roy M

New member
אוקיי: D1 ושם הדרייבר

אכן מלמד על בעיה בכונן CD או DVD. ה-8E בדר"כ מראה על זיכרון. מה שקובע זה השם של התקלה והמספר הראשון בצד שמאל (כולו, לא להתקמצן על מידע!) או זה שמייד אחרי ה-STOP!

למעלה