מסילת לוד-נען וקיבוץ נען

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
../images/Emo80.gif=../images/Emo153.gif=סוכ../images/Emo9.gifרית גומי בזבל|

מושב עובדים מיוחד:
כל חרא של פרה הופך לחייזר... זוכרים ? (הסיפור היה ברפת של הסמ"פ שלי מהסדיר.....)
=
=סוכ
רית גומי בזבל|

יהוושע

New member
אחיהוד אינו קיבוץ אלא מושב עובדים

רכבות וקיבוצים..
לא הולכים ביחד. קראתי ב- ynet שלצורך הנחת הקו עכו-כרמיאל תדרש הזזה של כביש עכו-כרמיאל בסמוך לקיבוץ אחיהוד, וזאת על מנת שהמסילה לא תעבור קרוב מידי לבתי הקיבוץ. יחד עם זאת, מתוכננת שם תחנה, לפי מה שקראתי.
אחיהוד אינו קיבוץ אלא מושב עובדים
המתפרנס בעיקר מרפתות לחלב.

amirv

New member
רכבת כנימבי

מסילת לוד-נען וקיבוץ נען
בקישור תמצאו מה יש לקיבוץ נען לומר בקשר לעתירה שלהם לבג"צ להפסיק את עבודות ההכפלה בקו שעובר בשטחים החקלאיים שלהם.
רכבת כנימבי
nimby=not in my backyard יש מצב אבסורדי שבו אנשים לא מנידים עפעף כשבונים להם אוטוסטראדה מתחת לאף אבל יוצאים נגד הרכבות. נכון שרעש חדגוני מפריע פחות מרעש מזדמן (רכבת פעם בחצי שעה) ונכון שהסטיגמה מהסרטים היא של רכבת רועשת אבל רבאק. זה מאלץ את הרכבת למקם כמעט את כל התחנות החדשות שלה מחוץ למרכזי הערים ולהכריח את האנשים להגיע אליה במכוניות, מה צורך חניונים ענקיים ושאר המפגעים של רכב פרטי.יש לי חבר שגר ליד המסילה בבנימינה, והרעש של הרכבות לא מטריד אותו (הפקקים בבוקר לתחנה כן), אני חושב שהרכבת צריכה להיאבק יותר על הצורך הציבורי להכניס אותה לתוך מרכז העיר.

אוהד11

New member
נצל"ש - פיתוח הרכבות בדרום

רכבת כנימבי
nimby=not in my backyard יש מצב אבסורדי שבו אנשים לא מנידים עפעף כשבונים להם אוטוסטראדה מתחת לאף אבל יוצאים נגד הרכבות. נכון שרעש חדגוני מפריע פחות מרעש מזדמן (רכבת פעם בחצי שעה) ונכון שהסטיגמה מהסרטים היא של רכבת רועשת אבל רבאק. זה מאלץ את הרכבת למקם כמעט את כל התחנות החדשות שלה מחוץ למרכזי הערים ולהכריח את האנשים להגיע אליה במכוניות, מה צורך חניונים ענקיים ושאר המפגעים של רכב פרטי.יש לי חבר שגר ליד המסילה בבנימינה, והרעש של הרכבות לא מטריד אותו (הפקקים בבוקר לתחנה כן), אני חושב שהרכבת צריכה להיאבק יותר על הצורך הציבורי להכניס אותה לתוך מרכז העיר.
נצל"ש - פיתוח הרכבות בדרום
הערב שודרה במסגרת התוכנית "ערב דרומי" ברשת ב' שיחה בהשתתפות ראש מועצת עומר, פיני בדש, חבר מועצת עירית ב"ש צביקה פוגל, ויו"ר חברת הרכבת משה ליאון. בדש ו- פוגל התלוננו על אחורי הרכבות, הפעלת צציוד מיושן שהנוסעים דחוסים בו ובכלל התלוננו על השרות. לירון מצדו הבטיח כי עובדים על שיפור השרות, ולדבריו עד 2008 צפויות העבודות המתוכננות להסתיים ותגיע רווחה לתושבי הדרום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה