מסיכומי החג בדרכים...

vmax*

New member
מסיכומי החג בדרכים...../images/Emo7.gif

יואב שחר, בן 27 מראשון לציון, נהרג שלשום בבוקר בתאונת אופנוע. שחר נהג על אופנוע כבד בכביש גהה ולפי הסברה, עלה על גשר בר אילן לכיוון מזרח ונפל אל מסלולי התנועה בכביש גהה. מאגף התנועה של המשטרה נמסר כי אין כרגע כל קביעה ודאית בנוגע לנסיבות התאונה. ייבגני ישקוביץ, בן 24 משדרות, נהרג בסוף השבוע כשרכב על האופנוע שלו והתנגש במכונית שנסעה ממולו. התאונה אירעה באחד העיקולים בכביש ערד-ים המלח. לפי הערכת המשטרה, רוכב האופנוע סטה לנתיב הנגדי וכך אירעה ההתנגשות.

M.Z

New member
תנחומיי למשפחות, שלא ידעו עוד צער

וניתן לראות שלא תמיד בעלי הרכבים הם הרוצחים, יש לא מעט מתאבדים בקרבנו. לפחות התאונה בערד בוודאות באשמת הרוכב, (אבל זה כבר לא משנה לו) סעו בזהירות.

כRובי

New member
../images/Emo16.gif לזכרו של ייבגני ../images/Emo10.gif

הכרתי את ייבגני כשעבר לגור בשכירות בצמוד לדירת הורי אישתי (אז רק חברתי)..כמעט שנה שלמה של שכירות היינו לשכנים (אנחנו התחתנו ועברנו לדירה משלנו) אבל עדיין הייתי פוגש את ייבגני במפגשי המועדון מדי יום חמישי.. כל פעם שהייתי מחנה את הFZR במקומו מתחת לחלון של ייבגני , תוך שנייה היה הבחור מופיע לידי עם עיניים נוצצות.. "עוד יהיה לי כזה.." אמר - ועשה. רכש לעצמו EN500 שנת 94 ולא היה מאושר ממנו באדם... כל פעם שהיינו נפגשים במום חניית האופנועים או בחדר המדרגות היה עוצר אותי לספר לי על חוויותיו האופנועניות החדשות.. הטיול הכי ארוך שלו..הרכיבה הראשונה עם קבוצת חברים.. הקסדה החדשה שקנה והמעיל.. אפילו הצלחתי לגרור אותו כמה פעמים לעצרות מחאה בעזריאלי.. הסימן לדעתי היה , דווקא בקורס הרכיבה המתקדמת שעליו המלצתי לייבגני. חודש לאחר הקורס הוא השחיז עם הEN את הרגליות ובא להודיע לי על כך בשמחה.. "ברגע שאוכל " הוא הבטיח , "אני קונה משהו ספורטיבי יותר".. לפני חודש נפגשנו במפגש המועדון וייבגני הודיע לי בשמחה שהוא רכש , לא פחות ולא יותר , פיירבלייד שנת 94 (או 93).. "אתה משוגע" אמרתי לו.."זה אופנוע רוצח.."
אתמול האופנוע מימש את היכולת הגלומה בו וייבגני נהרג.
יהי זכרו ברוך.

theshark

New member
"זה אופנוע רוצח"

כרובון יקר שלי בני אדם רוצחים לא אופנועים. the shark

MikeE

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

אנשים, תרכבו בשיקול דעת.

למעלה