מסיבת רווקות...

מסיבת רווקות...

חברתי נילי חגגה מסיבת רווקות באחד המועדונים הנחשבים בעיר. הגענו חבורה של בנות כשאנחנו יודעות שביום הזה נוכל להתפרק, מאחר והיום הזה היה מיועד ל"גייז", הגענו חמש בנות, לבושות במיטב מחלצותינו, כל אחת "דופקת" הופעה ואני, בחצאית ג'ינס מיני קצרצרה, גופיה שקשורה מאחור ומראה את כל הגב, בלי חזיה כשהפיטמות שלי זקורות בתוכה. הגענו למקום שהיה גדוש בגברברים יפיפיים כשאנו אומרות אחת לשנייה... לראותם בלבד. המוסיקה הרועשת והשחטה שלקחנו כולנו בבית לפני, עשו את זה בהחלט. התחלנו להתנוענע לקצב המוסיקה המעוררת, מוסיקה שחורה, אירוטית משהו. אני רוקדת עם חברותיי מסביב, כשאני מרגישה מישהו נצמד אלי מאחור, מתחכך בי, מרגישה איך משהו מזדקר ולוחץ לי על הישבן, בין הפלחים העסיסיים. לא מגיבה וממשיכה בריקוד, מתחככת מעט בבחור, לא רואה אפילו מי הוא. שולחת ידיים אל מאחורי הגב ומצמידה אותו אלי. יורדת עם הגב ומרגישה כמה הוא זקור, כמה הוא רוצה אותי. מסתובבת, רואה מולי בחור צעיר ביותר, נראה אולי בשנות העשרים המוקדמות שלו. לא עומדת בפיתוי ומנשקת אותו, נשיקה חמה ורטובה, יונקת את הלשון שלו, מוצצת אותה, והוא מתמסר בקלות לשפתיים שלי. מכניס יד אל מתחת לחצאית שלי, מלטף את היריכיים ואני מרגישה רטיבות נעימה עולה בי, מפסקת את הרגליים, מרשה לו לגעת בי איפה שרק יירצה, אני חמה, בוערת, לא אכפת לי מהאנשים סביבי, מנשקת שוב ומרגישה שהוא מכניס לי משהו לפה, כדור או סוכריה, לוקחת את זה בלשוני ובולעת, הרגשה של ריחוף עולה בי, והוא מחדיר את ידו לתוך התחתונים שלי, בין הרגליים, מסיט את התחתון ומלטף את הדגדגן שלי שהיה רטוב כבר, גדוש במיצים. אני מתמכרת למגע היד שלו, רוטטת עליה. הוא ממשיך, מלטף, משפשף ואני נעה לו על היד, כאילו רוקדת קדימה ואחורה. אני מרגישה איך אני גומרת לו על היד, היד שלו רטובה כולה. הוא מוציא אותה ממני, מרים אותה אל פי ונותן לי לטעום את עצמי, אני מלקקת ויונקת אצבע, אצבע. מסתובבת עם הגב אליו, להמשיך בריקוד, להתחכך, אבל אז מרגישה שאין מאחריי אף אחד. מסתובבת, מחפשת, אבל הוא כבר איננו.

למעלה