מסיבת פורים

מסיבת פורים../images/Emo151.gif

משהו בעניין של לארגן לפרסם לדסקדס לפנטז? אני אוהבת להתחפש! ומתאים לי מסיבה שמבלאית צבעונית ושמחה

Talia E

New member
איזה כיף! אנשים ערים בפורום!...

אפילו שמאוחר בלילה... מתי זה פורים בכלל?
בכל מקרה, יש מצב - בא לי על מסיבה

פורים נראה לי קרוב

אני ערה כי יש לי כמה מתכונים לערוך אבל כ"כ לא בא לי!!!!!!!!!! אז הפורום הוא עלה התאנה שלי כרגע :)

אני לא יודע מה עם האנשים האלה, אבל

אני כר בגלל שמאוחר בלילה!!! זה כיף.................

הבנתי

אתה מעדיף לעמוד בצד ולהחליט דקה קודם אם להגיע למסיבה המדהימה שניצור? :) זה בחיוך אבנר, לא ברצינות בכל מקרה הולכת לישון אז לילה טוב והכל טוב

גם אני הייתי ער ../images/Emo6.gif

אבל הייתי עסוק במסנג'ר וגם כי בימים האחרונים נשתי נודדת עקב שפעת תוקפנית שהחליטה לערוך איתי קרב הכנעות
.

../images/Emo28.gif../images/Emo79.gifכן כן מסיבההה ../images/Emo2.gif../images/Emo6.gif

אבל שתהיה ממש מגניבה, עם משחקים וכאלה, כמו במסיבת סילווסטר רק יותר!!! נורא נהניתי אז.............. וגם הרגשתי די בנוח, בניגוד למסיבות אחרות שאני תמיד נמנע מהם עקב אי-נוחות רבה.........

כל החיים שלנו הם מסיבה אחת גדולה../images/Emo6.gif

שלי בכל מקרה אז אני בעד כל מסיבה שהיא רק רחמנא ליצלען בלי שאנסונים צרפתיים !!!!!!!!!!!!!!!!!!.

../images/Emo207.gif ו../images/Emo208.gif: מי רוצה להיות מספר

2000?
(או בעברית: מי רוצה להיות הכניסה מספר 2000 לבלוג שלי? פרסים מדהימים לזוכה? כנראה שלא יהיו, אבל כבוד בערימות...) רק עוד 10 כניסות, נכון לשנייה זו. (עופריקי - תקראי את הסיפור על הטיול
)

../images/Emo45.gif../images/Emo47.gifכבוד... ../images/Emo66.gif

עכשיו אני יכול למות בשקט, ולהפסיק להציק לקוראי הפורום פעם בשבועיים עם הבלוג שלי.

אז מה יש לנו...?

כמה חמודים שרוצים מסיבה כמה כאלה שרוצים אך לא מודים כמה שלא יודעים עדיין למשהו יש רעיון למקום? למשהו יש רעיון לנושא לתחפושות (נראה לי מגניב לבחור נושא וכל אחד מתחפש סביבו וגם נראה לי מגניב שמי שרוצה יכול לעשות קטע של שיר\ הצגה עם התחפושת שלו)

למעלה