מסיבה עברית!/tapuzforum/images/Emo202.gif

gokussj2 הוצאת לי את המילים מהמקלדת../images/Emo70.gif

תגובה כלבבי

gokussj2

New member
תודה , אגב זה פעם ראשונה שאני מגיב בכלל

בפורום כתבו שאני לא אובייקטיבי , למה מה לי ולמייקל חחח , אני הכי אובייקטיבי שיש , פשוט ראיתי את המשדר ואמרתי וואלה הוא הביא עכשיו הגשה מעולה כל הכבוד לו הייתי בטוח שהשופטים יגידו לו שזה ענק והופתעתי שהם אמרו הפוך , זה היה כל כך הזוי שהייתי חייב לראות מה אנשים חושבים על זה ומסתבר שיש עוד כמה אנשים הזויים כמו השופטים

gokussj2

New member
לא , זה פשוט מצחיק

שמשהו כל כך ברור כמו זה שהוא נתן הגשה מעולה לשיר אנשים חושבים הפוך , זה בדיחה

gokussj2

New member
מממ משום מה

אני רואה חוסר אובייקטיביות מהצד שלך דווקא , נשמע שהוא פשוט לא בא לך טוב בלי קשר לצורת השירה שלו... וואלה לא יודע אני מסתכל על שירה נטו , כנראה שאני מוזר...

סבבה לגמרי אני שמחה שאהבת

את הביצוע.סכ"ה מוזיקה זה עניין של טעם ואפשר לאהוב ואפשר לא לאהוב.

זו דעה אישית זה הכל

גם אני אוהבת מאוד את מייקל אבל היום לדעתי הוא זייף לגמרי זה לא הופך אותי או אחרים להזוים זה ענין של טעם תכבד גם דעות שונות

lotaria

Well-known member
נראה לכם שאלבז שוב יעשה הצגה כמו אתמול?הוא

בטח חשב שיצא ראשון ובום טראח טולדנו ראשון. חחחחחחחח אהבתי.

איבונה3

Well-known member
אלבז חי בסרט מתחילת התוכנית

שום דבר אצלו לא אמיתי...הכל הצגה אחת גדולה...

gokussj2

New member
בהחלט

לא מבין איך הוא לא קיבל יורת הכרה עד היום , כזה זמר צריך להיחשב בין הטובים ביותר שהיו במדינה , לפני היכל התהילה שמעתי עליו ולמרות זאת לא ידעתי שהוא שר ככה בכלל , הפתיע אותי

הדיעה שלי על הביצועים הערב

אבי טולדנו (הפייבוריט שלי) שר את הגרסה החדשה עם יותר נשמה אבל אהבתי הרבה יותר את הגירסה המקורית אני לא אוהב את הקולות של אדם ושל אריק סיני, אז אני בכול מקרה אף פעם לא נהנה מהשירה שלהם בני אלבז היה הכי טוב הערב הופתעתי מזה שהוא לא הגיע למקום הראשון רוחמה רז לא ביצעה את אחד מהביצועים הכי טובים שלה אבל בטח שגם לא את אחד מהביצועים הפחות טובים. רוחמה רז שרה היום בכלל לא רע הגירסה שלה היתה מקורית וזה השתלב יפה עם העיבוד ההודי מייקל הרפז היה ממש לא טוב היום

מיק101

New member
../images/Emo249.gifאוהבת את הבעת דעותיך

לגבי אבי טולדנו, אני אתך....השדרוג לא היה מוצלח אני אוהבת את אדם כבן-אדם ואת הביצועים שלו פעם כן ופעם לא, אני מאחלת לו זכיה ומייחלת לכך.... אוהבת אריק סיני, חושבת שעשה דרך בתכנית ושומרת לו חסד נעורים.... לא אהבתי את הביצוע של בני, לדעתי צרח מידי ואני מאד מעריכה את קולו.... רוחמה היתה מקסימה בביצוע היום, התעלתה על עצמה, מאחר שהשיר ממש רחוק מהסגנון שלה.... היא לקחה סיכון והוא צלח....

למעלה