מסוף רימון/קיראון עבר דירה

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

הודעה באתר של חברת קווים: מסוף רימון בקיראון "עבר דירה" החל מ- 18 בספטמבר ללשכת הגיוס. קווים 55, 68 ו- 168 מאריכים את מסלולם עד המסוף החדש.

שיפור ניכר בשירות

הודעה באתר של חברת קווים: מסוף רימון בקיראון "עבר דירה" החל מ- 18 בספטמבר ללשכת הגיוס. קווים 55, 68 ו- 168 מאריכים את מסלולם עד המסוף החדש.
שיפור ניכר בשירות
מה שייתר במידה מסוימת את קו 2 התמוה לבקו"ם, ויעזור למלש"בים להגיע ביתר נוחות ליעדם!

אורי404

New member
הגיע הזמן לשיפורים אחרי הכתבות

שיפור ניכר בשירות
מה שייתר במידה מסוימת את קו 2 התמוה לבקו"ם, ויעזור למלש"בים להגיע ביתר נוחות ליעדם!
הגיע הזמן לשיפורים אחרי הכתבות
הלא מחמיאות, בלשון המעטה, בפתח תקווה. יש לקוות ש"קווים" ישכילו להמשיך להשתפר גם בפתח תקווה.

oshri5917

New member
כל הכבוד לחברת קווים על השנוי

כל הכבוד לחברת קווים על השנוי
שינוי מבורך אני מצדיע לקווים להמרות שאני שונא אותם הגיע הזמן שיהרס מסוף רימון

אוהד11

New member
אבל עדיין אתה יוצא בשצף קצף נגד

רשמתי כל הכבוד לחברת קווים
זה לא תגובה חיובית אוהד ????????????????????????????????
קווים, משרד התחבורע, ובקיצור - כל עולם התחבורה ואשתו

oshri5917

New member
אוהד למה שאני לא יהיה נגד חברת

קווים, משרד התחבורע, ובקיצור - כל עולם התחבורה ואשתו
אוהד למה שאני לא יהיה נגד חברת
קווים ? הם הורידו את תדירות קווי פ''ת 99(4) 25 (2) 31(5) 7(7) 17(17) 27(27) קווי בקעת אונו 38 55 68 37 ועוד והאוטובוסים שלהם מטונפים להחריד ולא מתוחזקים כאילו מחנים אותם בחיריה 2.קיצרו את קו 58 ליהוד והורידו וביטלו ל37 נסיעות 3.פעם חיכיתי שעה ורבע לקו 55

urilei

New member
והנה עוד שיפור מ"קווים" (אבל גם רע)

קווים שנסעו במשך שנים על גבי שנים דרך השוק של פתח תקווה בדרכם דרומה, עשו זאת דרך רחוב קרול הגיעה קווים למסקנה המתבקשת שניתן להגיע לשוק בדרך קצרה יותר, ומעתה נוסעים הקווים דרך רח' רוטשילד אלא מה? השינוי מהותי עבור לא מעט אנשים התחנה ברחוב קרול היא תחנת מעבר בעיקר מ/אל קווי אגד רבים, והיה מן הראוי להודיע באתר ואולי אף בעיתונות המקומית לפחות שבוע מראש אז זהו, שלא. קווים הודיעה על השינוי לכל היותר באותו היום, אם לא מאוחר יותר... בתחנה חיכו כעשרה אנשים בשעת ערב, וכל מה שהיה על התחנה זה דף A4 לא בולט במיוחד המודיע על השינוי. רק אחרי 20 דקות של המתנה שמתי לב לשלט, והלכתי עם כל הממתינים לתחנה הפעילה. באמת, 50 שנה הקווים נסעו משם, היה אפשר להמשיך עם זה עוד שבוע בשביל להודיע כמו שצריך...

אוהד11

New member
כך מתנהגת ופועלת חברה תחב"צ דינמית

קווים שנסעו במשך שנים על גבי שנים דרך השוק של פתח תקווה בדרכם דרומה, עשו זאת דרך רחוב קרול הגיעה קווים למסקנה המתבקשת שניתן להגיע לשוק בדרך קצרה יותר, ומעתה נוסעים הקווים דרך רח' רוטשילד אלא מה? השינוי מהותי עבור לא מעט אנשים התחנה ברחוב קרול היא תחנת מעבר בעיקר מ/אל קווי אגד רבים, והיה מן הראוי להודיע באתר ואולי אף בעיתונות המקומית לפחות שבוע מראש אז זהו, שלא. קווים הודיעה על השינוי לכל היותר באותו היום, אם לא מאוחר יותר... בתחנה חיכו כעשרה אנשים בשעת ערב, וכל מה שהיה על התחנה זה דף A4 לא בולט במיוחד המודיע על השינוי. רק אחרי 20 דקות של המתנה שמתי לב לשלט, והלכתי עם כל הממתינים לתחנה הפעילה. באמת, 50 שנה הקווים נסעו משם, היה אפשר להמשיך עם זה עוד שבוע בשביל להודיע כמו שצריך...

urilei

New member
מממ... תסביר קצת...

מממ... תסביר קצת...
אגב בלי קשר למשפט האחרון שלך אני באמת מאוד בעד השינוי שקווים עשו, ואפילו חשבתי לעצמי בעבר שכדאי לעשות אותו, הבעייה היא ה"איך" מן שינוי הפתעה (כמו ביצת הפתעה, רק בלי שוקולד)

אוהד11

New member
הגבתי באירוניה על הסטת המסלול מרחוב

מממ... תסביר קצת...
אגב בלי קשר למשפט האחרון שלך אני באמת מאוד בעד השינוי שקווים עשו, ואפילו חשבתי לעצמי בעבר שכדאי לעשות אותו, הבעייה היא ה"איך" מן שינוי הפתעה (כמו ביצת הפתעה, רק בלי שוקולד)
הגבתי באירוניה על הסטת המסלול מרחוב
קרול בלי להודיע באתר, כאשר החברה מסתפקת בהדבקת דף ע"ג התחנה

Golf Bravo

New member
דף בהיסטוריה: כמה שנים היה המסוף

ברימון? לדעתי, לפחות 35 שנה, אולי יותר.

mister K

New member
אולי לא נוסטלגי בשבילך!

קו 69 יעבור ביום שני הבא
ללשכת הגיוס ויצטרף לקווים 55 68 168 (לשעבר 68א)שכבר יוצאים מלשכת הגיוס מסוף רימון ממש לא נוסטלגיה אני מקווה שיהרסו אותו
אולי לא נוסטלגי בשבילך!
אבל בשבילי הוא אחד המסופים הכי נוסטלגיים!

למיטב ידיעתי המסוף אינו חוקי

ברימון? לדעתי, לפחות 35 שנה, אולי יותר.
עד כמה שאני יודע, ואני מסתמך על ידיעה עיתונאית מהתקופה שקווים רק החלה לפעול, מסוף רימון מעולם לא היה מסוף חוקי, אלא פשוט שטח ש"דן" השתלטה עליו והחלה להחנות בו את רכביה בלא האישורים המתאימים (בדומה ל-ת.מ. ערד). יתכן שחלק ממה שקורה עכשיו הוא העברת תחנת הקצה למסוף חוקי ליד לשכת-הגיוס, ומסוף רימון ייהרס בקרוב.

oshri5917

New member
גם תחנה מרכזית חדשה אינו מסוף חוקי

עד כמה שאני יודע, ואני מסתמך על ידיעה עיתונאית מהתקופה שקווים רק החלה לפעול, מסוף רימון מעולם לא היה מסוף חוקי, אלא פשוט שטח ש"דן" השתלטה עליו והחלה להחנות בו את רכביה בלא האישורים המתאימים (בדומה ל-ת.מ. ערד). יתכן שחלק ממה שקורה עכשיו הוא העברת תחנת הקצה למסוף חוקי ליד לשכת-הגיוס, ומסוף רימון ייהרס בקרוב.
2.המסוף הבא שצריך להרוס זה מסוף הטייסים ולהעביר את קווים 9ו16 למסוף וינטר 3.יכול להיות שזה לא חוקי אבל אני מאמין שהיה אישור ממשרד התחבורה למסוף כי אף חברת תח''צ לא תשטלת על שטח בשביל להחנות כי אז היו מעיפים אותם מהר מה שלא יהיה ברוך פטרנו מהמסוף 4.עכשיו שיהרסו את מסוף הטייסים ואת תחנה מרכזית חדשה בירושלים ובתל אביב

raminec

New member
תשוטח תמח"ת לאלתר../images/Emo70.gif

2.המסוף הבא שצריך להרוס זה מסוף הטייסים ולהעביר את קווים 9ו16 למסוף וינטר 3.יכול להיות שזה לא חוקי אבל אני מאמין שהיה אישור ממשרד התחבורה למסוף כי אף חברת תח''צ לא תשטלת על שטח בשביל להחנות כי אז היו מעיפים אותם מהר מה שלא יהיה ברוך פטרנו מהמסוף 4.עכשיו שיהרסו את מסוף הטייסים ואת תחנה מרכזית חדשה בירושלים ובתל אביב
תשוטח תמח"ת לאלתר

מצב
הנושא נעול.
למעלה